Kimbino
Kimbino
Aktuální nabídka v Vyber město
Alexandria leták
3/5

Alexandria leták (příštího týdne) - aktuální akční letáky

REKLAMA
REKLAMA

Alexandria

Alexandria leták je plný možností, jak můžete strávit letošní léto

3/5
Actual brochure

Chtěli byste se letos se svojí rodinou konečně podívat k moři, ale nevíte, jakou destinaci si máte zvolit? Svěřte se do rukou odborníků z Alexandrie, kteří vám pomohou vybrat dovolenou přesně pro vás. Vybírat můžete z více než deseti zemí po celém světě. V nabídce nechybí ani exotické oblasti, jako jsou Seychely, Maledivy nebo Mauricius. Alexandria ale nabízí také ubytování po České republice, takže pokud nejste příznivci výletů k moři, tak i vy si u této cestovní kanceláře vyberete. Podívejte se na leták Alexandria, který vás seznámí s nabídkou pobytů.

Akční leták Alexandria připravuje na celý rok nebo půlrok, takže s výběrem dovolené nemusíte pospíchat. Současně jich platí více a jsou rozdělené podle typu dopravy na letecké zájezdy a na ty s vlastní či autobusovou dopravou. Alexandria nabízí také leták se speciálním programem pro seniory. Aktuální leták Alexandria je spuštěný od příštího týdne a je pro vás k dispozici tady.

Alexandria - jedna z největších cestovních kanceláří na českém trhu

Shop

Za zrodem cestovní kanceláře Alexandria stojí pan Ing. Alexandr Pavlov, který se začal věnovat cestovnímu ruchu v roce v roce 1991 a o dva roky později založil cestovní kancelář Alexandria. Za dobu svého působení se stala specialistou na zájezdy do Bulharska a nabízí také nejširší nabídku řeckých ostrovů.

Vybrat si ubytování s cestovní kanceláří Alexandria je velmi jednoduché. Na webových stránkách alexandria.cz vyberete požadovanou zemi a datum pobytu a pak už si jednoduše zvolíte hotel, který se vám nejvíce zamlouvá. Pokud chcete s výběrem dovolené poradit, navštivte jednu z více než dvaceti poboček, které se nacházejí ve městech, jako je Brno, Třebíč, České Budějovice, Praha, Olomouc a Ostrava. Spolu se zaměstnanci cestovní kanceláře si vyberete ideální pobyt.

Alexandria - dovolená v pohodě

Assortment

Cílem cestovní kanceláře Alexandria je poskytovat kvalitní služby za výhodné ceny. Kromě klasických letních zážitků nabízí Alexandria také lyžařské pobyty, lázně a wellness na Slovensku a v Maďarsku a samozřejmě také Last minute zájezdy, díky kterým za vaši dovolenou zaplatíte o dost méně. Dalším způsobem, jak můžete za váš pobyt ušetřit, je Alexandria leták tento týden s názvem Alexandria leták, který je plný zajímavých ubytování.

Alexandria umožňuje také pobyty ve vlastních klubových hotelech, které nabízejí kvalitní ubytování a služby a nacházejí se pár kroků od pláže. Samozřejmostí jsou služby all inclusive a výhodná cena.

Alexandria leták příští týden si můžete prohlédnout na Kimbinu

Kimbino App

Ještě stále nemáte vybranou letošní dovolenou? Na nic nečekejte a podívejte se na Kimbino.cz, kde je pro vás připravený leták Alexandria, ve kterém si ji zaručeně vyberete. Pokud si chcete prohlédnout nabídku zájezdů kdykoliv a hlavně kdekoliv, stáhněte si do vašeho mobilního telefonu aplikaci Kimbino, která rovněž umožňuje prohlížení letáku Alexandria. Papírové katalogy se zájezdy tak už k ničemu nebudete potřebovat. Využijte jejich online verzi a šetřte přírodu!

REKLAMA
REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Sledovat

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Alexandria leták
Alexandria leták

Zaregistruj se a využij všechny výhody.