Kimbino
Kimbino
Aktuální nabídka v Vyber město
Country Life leták
3/5

Country Life leták (příštího týdne) - aktuální akční letáky

Country Life leták

Country Life akční leták vás naučí žít ekologicky

3/5
Actual brochure

Snažíte se žít v souladu s přírodou? Nakupovat biopotraviny, přírodní kosmetiku a ekologickou drogerii? Country Life vám to umožní. Naleznete zde totiž širokou nabídku ekologického zboží. Country Life má vlastní farmu, která splňuje veškeré ekologické standardy, a také biopekárnu, díky čemuž může garantovat, že všechny produkty z Country Life letáku jsou skutečně bio.

Mnoho lidí od zdravého a udržitelného stravování odrazuje mýtus, že co je zdravé, není dobré a navíc je ještě i drahé - to ovšem není pravda. I zdravé potraviny mohou být velice chutné, a pokud navíc nakoupíte ty z akčního letáku Country Life a chytře je využijete, výrazně při nákupu ušetříte. Leták Country Life není klasický leták, který obsahuje zlevněné zboží. Jedná se o časopis, ve kterém naleznete recepty a články. Ten aktuální platí od příštího týdne a můžete si ho prohlédnout na naší webové stránce.

Jak došlo k vybudování českého ekocentra?

Shop

Zrod Country Life sahá do roku 1991, kdy byl založen velkoobchod a došlo k otevření první prodejny v Praze. O rok později vznikla v Nenačovicích u Prahy ekologická farma. Velký pokrok zaznamenala společnost Country Life v roce 1998, kdy začala plnit regály v supermarketech. Společnost se stále rozšiřuje, takže je v současnosti v provozu už deset prodejen, které se nachází v Praze a jejím okolí.

Country Life však chce umožnit nákup biopotravin i lidem, kteří nežijí v Praze. Z tohoto důvodu došlo v roce 2010 k otevření e-shopu, díky kterému si dobroty, které nabízí Country Life leták tento týden, může nakoupit každý, a to přímo z pohodlí svého domova.

Kompletní sortiment, který má pro vás Country Life připravený, naleznete na webových stránkách countrylife.cz. Kromě široké nabídky produktů tam také sdílejí recepty na zdravé a chutné obědy a inspirativní blogové články. Zajímavosti a recepty vám nabídne také akční leták Country Life, tedy respektive magazín. Pokud se chcete o zdravém způsobu žití dozvědět více, podívejte se na jiné prodejny z kategorie Supermarkety, jako je například Albert, Globus, Makro, Enapo, Flop, Hruška, Jip, Norma, Penny Market a Žabka.

S nakupování z nového Country Life letáku šetříte přírodu i vaši peněženku

Assortment

I když aktuální leták Country Life nepřináší žádné akce, přesto můžete s Country Life ušetřit. Zapojte se při nákupu do věrnostního programu a sbírejte body za nákup. Za každých zaplacených sto korun získáte jednu samolepku, kterou nalepíte na věrnostní kartičku. Za třicet samolepek získáte desetiprocentní slevu na další nákup.

Magazín Country Life, který se jmenuje Country Life leták sice přináší zajímavé recepty, ale i přesto se může stát, že se vám nebude chtít vařit. Na oběd si můžete zajít do veganské restaurace Country Life, která se nachází opět v Praze. Naleznete v ní teplé i studené pokrmy, salátový bar a zdravé moučníky. Oběd si můžete sníst přímo v restauraci nebo odnést domů.

S Kimbinem máte Country Life leták stále k dispozici

Kimbino App

Kimbino.cz představuje ideální řešení pro každého, komu nechodí magazín Country Life do schránky. Recepty budete mít navíc neustále u sebe, takže se do nich budete moci kdykoliv podívat. Díky tomu, že nebudete používat papírové katalogy, se vám doma nebudou hromadit a navíc ušetříte přírodu, protože pro výrobu každého papíru musí být nejprve pokácený strom. Pro pohodlnější prohlížení magazínu Country Life si můžete stáhnout aplikaci Kimbino a mít tak ke zdravému životnímu stylu ještě snadnější přístup.

REKLAMA
REKLAMA

Další letáky z kategorie

Sledovat

Do obchodu

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Country Life leták
Country Life leták

Zaregistruj se a využij všechny výhody.