Kimbino
Kimbino
Aktuální nabídka v Vyber město
czc.cz leták
3/5

czc.cz leták (31.05.2023) - aktuální akční letáky

REKLAMA
REKLAMA

czc.cz leták

Czc.cz leták je připravený pro každého, koho zajímá svět elektroniky

3/5
Actual brochure

Patříte mezi milovníky elektroniky a IT techniky, kteří si nedokáží představit svůj život bez chytrého mobilního telefonu, notebooku nebo televize? I když se vám zdá, že je vaše domácnost plná moderní technologie, určitě se najde něco, co vám tam chybí. Když si prolistujete leták Czc.cz, určitě objevíte, čím byste váš dům či byt mohli ještě obohatit.

Akční leták CZC.cz přináší velkou spoustu zlevěné elektroniky. V nabídce internetového obchodu Czc.cz je totiž více než 65 000 produktů, takže máte opravdu z čeho vybírat. Slev, které obchod nabízí, je hodně a naleznete je u zboží ze všech kategorií. Aktuální leták CZC.cz je spuštěný od 31.05.2023 a je pro vás k dispozici tady.

Czc.cz patří mezi úspěšné internetové obchody s elektronikou

Shop

Společnost vznikla v roce 1998. Nejprve se zabývala prodejem počítačů a elektroniky v Praze. Až na přelomu roku 1998 a 1999 byla spuštěná první verze internetového obchodu, který se nazýval czechcomputer.cz. O existenci e-shopu se dozvídalo stále více lidí, což vedlo ke zvyšování počtu objednávek. V roce 2003 došlo k otevření pobočky v Praze - Hájích a v témže roce byla spuštěná nová verze internetového obchodu, která se postupem času stále vyvíjela.

Velkým mezníkem v historii této společnosti se stal rok 2011, ve kterém změnila svůj název. Z původního Czech Computer se stal CZC.cz, jak známe internetový obchod dodnes. Elektroniku si můžete prohlédnout a zároveň také koupit na webových stránkách czc.cz. Pokud budete při výběru zboží potřebovat poradit, můžete se obrátit na web chat nebo napsat e-mail na adresu, kterou najdete v kontaktních informacích obchodu.

Přestože je CZC.cz internetový obchod, má i celou řadu poboček, které naleznete ve městech po celé České republice. Dejte si však pozor, jelikož některé pobočky slouží pouze pro vyzvednutí objednávky z e-shopu - nejedná se tak o klasické prodejny. Na některých výdejních místech však můžete vyřídit reklamaci elektroniky nebo si tam nějaké drobné zboží zakoupit. Než se na pobočku vydáte, podívejte se na webové stránky a zjistěte si, co daná provozovna umožňuje.

U CZC.cz můžete využít celou řadu služeb

Assortment

CZC.cz leták tento týden s názvem czc.cz nabídka není to jediné, co má pro vás tento e-shop připravené. Můžete zde totiž využít servisní a montážní služby, nakoupit elektroniku na splátky, nechat si prodloužit záruku, pojistit si vaši novou elektroniku proti rozbití či krádeži a mnoho dalších služeb.

CZC.cz nabízí svým stálým zákazníkům věrnostní klub, který spočívá ve sbírání bodů za nákup. Ty poté můžete proměnit za slevu na nákup, expresní montáž, dopravu zdarma nebo je můžete vsadit a získat možnost vyhrát nový notebook nebo jinou elektroniku.

Chcete vědět, jaké akce přináší CZC.cz leták příští týden? Podívejte se na Kimbino

Kimbino App

Nechodí vám do schránky papírový leták CZC.cz, takže nemáte jak se dozvědět o akcích? To už dávno není pravda! V dnešní době existuje daleko jednodušší způsob, jak mít neustálý přehled o slevách. Stačí, když se podíváte na Kimbino.cz nebo si do vašeho mobilního telefonu stáhnete Kimbino - žádná akční nabídka obchodu CZC.cz vám tak neuteče. Navíc tím uděláte prospěšnou věc pro přírodu, jelikož kvůli výrobě papíru dochází k velkému kácení stromů. Ukažte výhody online letáků i svým blízkým a kamarádům, ať je využívá čím dál více lidí.

REKLAMA
REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Sledovat

Do obchodu

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
czc.cz leták
czc.cz leták

Zaregistruj se a využij všechny výhody.