Kimbino
Kimbino
Aktuální nabídka v Vyber město
Domestav leták
3/5

Domestav leták (01.03.2023) - aktuální akční letáky

REKLAMA
REKLAMA

Domestav leták

Domestav leták nabízí kvalitní nábytek z masivu za skvělé ceny

3/5
Actual brochure

Hledáte do vaší domácnosti nový nábytek a je u vás na první místě kvalita a design? Pak jste tu správně! Obchod Domestav má pro vás připravenou široký sortiment nábytku z masivu do ložnice, dětského a obývacího pokoje, takže si s ním vybavíte celý dům či byt. Pokud si navíc vyberete nábytek, který za zvýhodněnou cenu přináší leták Domestav, ušetříte nemalou částku.

Akční leták Domestav vychází na začátku měsíce a platí až do jeho konce. Každý měsíc se tak můžete těšit na jiné zlevněné zboží. Vaši domácnost si můžete vybavovat postupně, aby to pro vás nebylo tak finančně náročné. Aktuální leták Domestav který je v platnosti od 01.03.2023, si můžete prohlédnout tady.

Domestav - český výrobce a prodejce nábytku z masivu

Shop

Česká společnost Domestav vznikla v roce 1995. Nejprve se zabývala pouze prodejem nábytku z masivu, ale o tři roky později ho začala také vyrábět. Nábytek je vyrobený z dubu, buku nebo smrku, který je těžený v lesích na území České a Slovenské republiky.

Nábytek je moderní a navržený tak, aby splňoval nejnovější módní trendy v oblasti bydlení. Veškeré výrobky jsou designové a precizně zpracované. Domestav klade velký důraz na bezpečí, a to nejen u vybavení do dětského pokoje. Některé sestavy jsou navíc doplněné textilií, která jim dodá úplně jiný, neotřelý vzhled.

Nábytek si můžete objednat prostřednictvím webových stránek domestav.cz, které slouží zároveň i jako e-shop, nebo v jedné z deseti prodejen, které jsou ve městech, jako je Praha, Brno, Ostrava, Pardubice či Plzeň. Na Slovensku Domestav provozuje více než dvacet kamenných obchodů.

Nevejde se vám do místnosti klasický nábytek? Nechte si ho udělat na míru

Assortment

Chtěli byste si zařídit pěkné bydlení, ale nemáte cit pro detail, takže nevíte, jaký nábytek se do vašeho domova hodí? Obraťte se na designery Domestav, kteří vám vytvoří návrh ložnice, dětského nebo obývacího pokoje přesně tak, abyste se v něm cítili příjemně. Zaujal vás nábytek, který vám ukázal Domestav leták tento týden s názvem Domestav leták, ale do vašeho pokoje se nevejde? To není žádný problém. Domestav si dokáže poradit s atypickými rozměry pokoje nebo podkrovím. Nábytek vyrobí na míru, aby do prostoru skvěle zapadl.

Domestav myslí ekologicky, proto používá zdravotně nezávadné materiály, jako jsou přírodní rostlinné oleje a vosky nebo vodou ředitelné laky na nábytek, díky kterým je zcela bezpečný i pro vaše děti. Jeho kvalitu dokazuje také to, že se stal členem asociace českých nábytkářů a získali osvědčení k užívání ochranné známky Český výrobek a cenu Veletrhu Nitra 2019 za dětský nábytek Domino Bubliny.

O žádný leták Domestav nepřijdete, když se podíváte na Kimbino

Kimbino App

Chtěli byste si vybavit vaši domácnost levně, ale nevíte, kde naleznete Domestav leták příští týden? Stačí, když se alespoň jednou za měsíc podíváte na Kimbino.cz, kde je pro vás Domestav leták neustále připravený, takže už nepropásnete žádnou akci. Pokud si na to nevzpomenete, máte ještě druhou možnost - stáhněte si do vašeho mobilního telefonu aplikaci Kimbino, díky které se určitě na nový leták Domestav nezapomenete podívat. Zásluhou online letáků se vám doma navíc přestane hromadit papír s neplatnými akcemi, který jste pak akorát museli odnášet do kontejneru na papír.

REKLAMA
REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Sledovat

Do obchodu

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Domestav leták
Domestav leták

Zaregistruj se a využij všechny výhody.