Fotolab leták
3/5

Fotolab leták (12.11.2021) - aktuální akční letáky

REKLAMA
REKLAMA

Fotolab leták

Fotolab leták přináší zajímavou nabídku výrobků z fotografií

3/5
Actual brochure

Dělá vám problém vymyslet, čím obdarujete vaše blízké? Vsaďte na něco originálního a přitom tak jednoduchého - fotografie. Pro rodiče a prarodiče není lepší dárek než fotografie jejich dětí či vnoučat. Společnost Fotolab vám tyto typy dárků umožní. Leták Fotolab přináší výhodnou cenu fotoknih, skládacích přání a mnoha dalších krásných výrobků, které budou díky vašim fotografiím naprosto dokonalé. Akční nabídka rovněž obsahuje zvýhodněné fotoaparáty, díky kterým si své vzpomínky zvěčníte do perfektních fotografií.

Akční leták Fotolab vydává každý měsíc a jeho nová akční nabídka je vždy spuštěná první den v měsíci. Leták Fotolab obsahuje kromě akční nabídky také užitečné tipy profesionálů - jak fotit krajinu, podle jakých kritérií vybírat fototechniku a podobně. Aktuální leták Fotolab, platí od 12.11.2021 a můžete si ho prolistovat tady.

Česká společnost poskytující fotografické služby už více než třicet let

Shop

Společnost Fotolab založili v roce 1990 pánové Michal Bayer a Daniel Mikšovský. Firmu nejprve vyhledávali obyvatelé Prahy a okolí, kteří si chtěli nechat vyvolat analogové fotografie. Postupem času se dobrá pověst společnosti rozkřikla po celé České republice, takže zakázek přibývalo. Zlomovým rokem byl rok 1995, ve kterém německá společnost CEWE odkoupila podíl firmy. V dalších letech odkoupila i zbylý podíl, takže jí v současné době patří celý Fotolab.

Fotolab se pod CEWE dynamicky rozrůstal a stal se největší fotolaboratoří v České republice. V roce 2000 došlo k vybudování nové fotolaboratoře na výrobu fotoprací, která patří k nejmodernějším ve středovýchodní Evropě.

Pokud máte zájem o vyvolání fotografií nebo si chcete koupit kryt na mobil, fotodárek nebo fototechniku, můžete navštívit některou ze čtyřiceti devíti značkových prodejen, které jsou ve městech, jako je Praha, Varnsdorf, Karlovy Vary, Liberec, Karviná a Ostrava

Jestliže dáváte přednost nákupu přes internet, jsou vám k dispozici webové stránky fotolab.cz, na kterých naleznete kompletní sortiment, který si tam rovnou můžete koupit, slouží totiž rovněž jako e-shop.

Fotolab má pro vás také připravené soutěže a zajímavé články o fotografování

Assortment

Fotolab leták tento týden s názvem Fotolab - Magazín, není zdaleka to jediné, co má pro vás tato společnost připravené. Pokud jste hraví, zapojte se do soutěží, které má pro vás Fotolab přichystané. Těšit se můžete na zajímavé výhry. Kromě toho můžete navštívit blog, kam společnost pravidelně přidává inspirativní články ze světa fotografování.

Fotolab myslí také na lidi a zvířata, které potřebují a zaslouží si pomoc. Pravidelně se zapojuje do celé řady charitativních projektů a nadačních fondů. Rovněž přispívá k ochraně klimatu a přírody - například podporuje projekt na ochranu ovzduší v Africe a předává k recyklaci použité baterie.

Kimbino šetří přírodu i peníze

Kimbino App

Vyměňte papírový leták za online leták a na akční nabídku, kterou pro vás Fotolab připravil, se podívejte na Kimbino.cz, kde na vás vždy čeká nový Fotolab leták příští týden. Uděláte tím prospěšnou věc pro přírodu, jelikož nebudete podporovat kácení stromů, které je k výrobě papíru nezbytné a kterému se Kimbino díky svým online letákům snaží alespoň částečně zamezit. Máte chytrý mobilní telefon? Pak si do něj určitě stáhněte aplikaci Kimbino, ať se na nové slevy od Fotolab můžete podívat kdykoliv a kdekoliv.

REKLAMA
REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Sledovat

Do obchodu

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Fotolab leták
Fotolab leták

Zaregistruj se a využij všechny výhody.