KimbinoKimbino
Grandoptical leták
3/5

Grandoptical leták - aktuální akční letáky + BLACK FRIDAY

REKLAMA
REKLAMA

Prohlédněte si GrandOptical leták a přestaňte se stydět nosit brýle

3/5
Actual brochure

Vidíte špatně na blízko nebo do dálky? Zajděte si k očnímu lékaři, aby vám změřil zrak a zjistil, jestli nepotřebujete dioptrické brýle. Není se za co stydět, jistou formou oční vady trpí spousta lidí. Pokud si pro nové brýle zajdete do obchodu GrandOptical, nejenže dobře uvidíte, ale zároveň získáte stylový módní doplněk. 

Čekají tu na vás exkluzivní dioptrické a sluneční brýle a kontaktní čočky, díky kterým uvidíte a nikdo na vás nepozná, že máte potíže se zrakem. Prohlédněte si leták GrandOptical a s výběrem brýlí na nic nečekejte. Nový akční leták GrandOptical je připravený jednou za měsíc a pokaždé obsahuje zajímavou zlevněnou nabídku různé cenové relace. Slevy až 50 % na vás čekají také přímo na webových stránkách GrandOptical. Aktuální leták GrandOptical vyšel 20.11.2021 a je pro vás nachystaný tady.

GrandOptical - oční optika s nejmodernější technologií

Shop

GrandOptical patří pod mezinárodní síť GrandVision, která lidem poskytuje péči o oči již od roku 1891. GrandOptical působí na trhu od roku 1989 a za tu dobu si získal přízeň celé řady spokojených zákazníků, které díky této optice dobře vidí a nosí brýle, které jim sluší.

GrandOptical provozuje na našem území více než šedesát poboček, které se nacházejí ve městech, jako je Ústí nad Labem. Dioptrické brýle a kontaktní čočky si můžete vybrat pouze v kamenném obchodě, ale dámské, pánské a dětské sluneční brýle si zakoupíte bez problému také z pohodlí vašeho domova, a to díky e-shopu www.grandoptical.cz.

GrandOptical - mnoho důvodů, proč si pro nákup brýlí vybrat právě tuto optiku

Assortment

Na našem trhu existuje spousta optik, ve kterých si může vybrat nové sluneční nebo dioptrické brýle, ale GrandOptical je výjimečný nejen díky prvotřídnímu zboží, ale také díky svým službám. Nabízí měření zraku pomocí moderních přístrojů a technologií, bezplatný servis brýlí a cenovou dostupnost pro každého, kterou zajišťuje GrandOptical leták tento týden s názvem Grandoptical - Black Friday.

GrandOptical poskytuje kvalitní brýle od vlastních značek, jako je Fuzion, Heritage, Solaris, Twiins nebo Unofficial. Nechybí tu však ani nabídka od známých výrobců, mezi které patří Dior, Gucci, Hugo Boss, Lacoste nebo Versace.

GrandOptical leták příští týden na vás čeká na Kimbinu

Kimbino App

Prohlédnout si leták GrandOptical není žádný problém. Stačí, když si otevřete Kimbino.cz, kde je pro vás neustále připravený. Pokud si ho chcete prohlížet i mimo domov, stáhněte si do vašeho mobilního telefonu aplikaci Kimbino, která vám to umožní. Bez obav už můžete přestat používat papírové letáky, které se vám doma jen zbytečně hromadí, a to i z obchodů, do kterých vůbec nechodíte. Využijte čas, který jste dříve trávili s jejich vynášením do speciálního kontejneru, nějak smysluplněji.

Black Friday 2021

Svátek Black Friday je tady a dorazil také do obchodu Grandoptical. Podívejte se na naši speciální nabídku Black Friday 2021 v novém letáku obchodu Grandoptical! Nejnovější leták s názvem Grandoptical - Black Friday je platný od od soboty 20.11.2021. Nepropásněte skvělé Black Friday akce v obchodě Grandoptical. V kategorii Ostatní naleznete i další letáky pro Black Friday. Pokud se chystáte nakoupit vánoční dárky s předstihem a hledáte inspiraci, prohlédněte si všechny propagační letáky Black Friday a ušetřete tisíce korun. Kimbino vám přináší přehled těch nejlepších akcí, která vám letošní Black Friday přinesl.
REKLAMA
REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Sledovat

Do obchodu

Pobočky

Sdílej

Kimbino
Zavřít
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Zavřít
Grandoptical leták
  • Bílinská 3490/6