Grandoptical leták
3/5

Grandoptical leták (02.02.2023) - aktuální akční letáky

REKLAMA
REKLAMA

GrandOptical

Prohlédněte si GrandOptical leták a přestaňte se stydět nosit brýle

3/5
Actual brochure

Vidíte špatně na blízko nebo do dálky? Zajděte si k očnímu lékaři, aby vám změřil zrak a zjistil, jestli nepotřebujete dioptrické brýle. Není se za co stydět, jistou formou oční vady trpí spousta lidí. Pokud si pro nové brýle zajdete do obchodu GrandOptical, nejenže dobře uvidíte, ale zároveň získáte stylový módní doplněk. 

Čekají tu na vás exkluzivní dioptrické a sluneční brýle a kontaktní čočky, díky kterým uvidíte a nikdo na vás nepozná, že máte potíže se zrakem. Prohlédněte si leták GrandOptical a s výběrem brýlí na nic nečekejte. Nový akční leták GrandOptical je připravený jednou za měsíc a pokaždé obsahuje zajímavou zlevněnou nabídku různé cenové relace. Slevy až 50 % na vás čekají také přímo na webových stránkách GrandOptical. Aktuální leták GrandOptical vyšel 02.02.2023 a je pro vás nachystaný tady.

GrandOptical - oční optika s nejmodernější technologií

Shop

GrandOptical patří pod mezinárodní síť GrandVision, která lidem poskytuje péči o oči již od roku 1891. GrandOptical působí na trhu od roku 1989 a za tu dobu si získal přízeň celé řady spokojených zákazníků, které díky této optice dobře vidí a nosí brýle, které jim sluší.

GrandOptical provozuje na našem území více než šedesát poboček, které se nacházejí ve městech, jako je Praha, Brno, Plzeň, Zlín, České Budějovice a Olomouc. Dioptrické brýle a kontaktní čočky si můžete vybrat pouze v kamenném obchodě, ale dámské, pánské a dětské sluneční brýle si zakoupíte bez problému také z pohodlí vašeho domova, a to díky e-shopu grandoptical.cz.

GrandOptical - mnoho důvodů, proč si pro nákup brýlí vybrat právě tuto optiku

Assortment

Na našem trhu existuje spousta optik, ve kterých si může vybrat nové sluneční nebo dioptrické brýle, ale GrandOptical je výjimečný nejen díky prvotřídnímu zboží, ale také díky svým službám. Nabízí měření zraku pomocí moderních přístrojů a technologií, bezplatný servis brýlí a cenovou dostupnost pro každého, kterou zajišťuje GrandOptical leták tento týden s názvem Grandoptical - nabídka.

GrandOptical poskytuje kvalitní brýle od vlastních značek, jako je Fuzion, Heritage, Solaris, Twiins nebo Unofficial. Nechybí tu však ani nabídka od známých výrobců, mezi které patří Dior, Gucci, Hugo Boss, Lacoste nebo Versace.

GrandOptical leták příští týden na vás čeká na Kimbinu

Kimbino App

Prohlédnout si leták GrandOptical není žádný problém. Stačí, když si otevřete Kimbino.cz, kde je pro vás neustále připravený. Pokud si ho chcete prohlížet i mimo domov, stáhněte si do vašeho mobilního telefonu aplikaci Kimbino, která vám to umožní. Bez obav už můžete přestat používat papírové letáky, které se vám doma jen zbytečně hromadí, a to i z obchodů, do kterých vůbec nechodíte. Využijte čas, který jste dříve trávili s jejich vynášením do speciálního kontejneru, nějak smysluplněji.

REKLAMA
REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Sledovat

Do obchodu

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Grandoptical leták
Grandoptical leták

Zaregistruj se a využij všechny výhody.