KimbinoKimbino
Hervis Sport leták
4/5

Hervis Sport leták - aktuální akční letáky

REKLAMA
REKLAMA

S výhodným nákupem sportovního oblečení a vybavení vám pomůže HERVIS Sport leták

4/5
Actual brochure

Zvažujete nákup nového sportovního vybavení nebo si jen chcete udělat radost nějakým pěkným sportovním oblečením? Obchod HERVIS Sport je připravený vyhovět vašim potřebám. Jeho nabídka obsahuje vše od spodního prádla až po čepice a nechybí v ní ani boty a vybavení pro různé sporty, jako je běh, cyklistika, fotbal nebo tenis. Každá ušetřená koruna se počítá, proto si před nákup prohlédněte leták HERVIS Sport, který nabízí vybrané zboží za výhodné ceny.

Leták HERVIS Sport vychází několikrát během roku. Pokaždé se na nový můžete těšit ve středu s tím, že platí do příštího úterý. Slevy, které v něm najdete, šplhají dokonce až nad 60 %. Aktuální leták HERVIS Sport platí od 22.09.2021 a můžete si jej prohlédnout tady.

HERVIS Sport působí v mnoha evropských zemích

Shop

Obchod HERVIS Sport patří mezi významné prodejce sportovního zboží. Vznikl v roce 1970 v Rakousku a patří do obchodního koncernu SPAR Österreich. V průběhu několika let se rozšířil do okolních zemí, jako je Česká republika, Chorvatsko, Maďarsko, Německo, nebo Slovinsko.

Na český trh vstoupil v roce 2002 a postupně otevřel pobočky v různých městech po celé republice. Obchod HERVIS Sport naleznete ve městech, jako je Česká Lípa. Nové sportovní potřeby si můžete také vybrat přímo z webových stránek www.hervis.cz a ušetřit tak čas, který byste jinak strávili cestou do prodejny.

HERVIS Sport přináší rady a tipy pro sportovce

Assortment

Rozhodli jste se, že změníte svůj život a začnete žít aktivně? Než se pustíte do samotného sportování, je na místě správný výběr obuvi, který se pro každý sport liší. HERVIS Sport pro vás připravil užitečný návod, jak si vybrat konkrétní sportovní boty. Kromě toho tu na vás také čeká cykloporadna, bezplatné vrácení zboží nebo pojištění vašeho kola či lyží proti krádeži.

Máte oblíbenou značku sportovních potřeb? Pokud je to Adidas, Bauer, Kappa, Puma nebo Reebok, prohlédněte si HERVIS Sport leták tento týden s názvem Hervis Sport - leták, který zboží těchto značek přináší za zvýhodněnou cenu. HERVIS Sport nabízí také výrobky vlastní značky Hervis.

Přehled o akčních nabídkách obchodu HERVIS Sport naleznete na Kimbinu

Kimbino App

Možností, jak si můžete prohlédnout HERVIS Sport leták příští týden, máte několik. Pokud chcete mít opravdu jistotu, že ho vždy najdete, sledujte Kimbino.cz. Vzhledem k tomu, že pokaždé platí jenom týden, tak jeho prohlížení neoddalujte, ať vám zlevněné zboží nevyfoukne rychlejší zákazník. Pro ještě pohodlnější prohlížení slouží aplikace Kimbino, kterou si můžete jednoduše stáhnout do vašeho mobilní telefonu. Jednou pro vždy tak vyměníte papírové letáky za jejich online verzi, které pro svoji výrobu nepotřebuje žádné přírodní zdroje.

REKLAMA
REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Další řetězce z kategorie Sport

Kimbino
Zavřít
mlékomáslosýrjogurtolejchlebasalámpivošunka
Kimbino
Zavřít
Hervis Sport leták
  • Borská 3215