Najde se jen málo lidí, kteří by neznali obchod HM Studio. Patří totiž k lídrům českého trhu. Široká nabídka kvalitního zboží za skvělé ceny. I tím je obchod HM Studio typický. Vždy tu najdete vše, pro co jste do obchodu zamířili. HM Studio nepřestává s pravidelnou nabídkou nových a výhodných akcí. V těchto dnech, tedy od 04.10.2019 probíhá akce, na kterou se můžete podívat tady. Pro srovnání se zkuste podívat i na nabídky obchodů ABC toys, Alexandria, Aliexpress, Auto Kelly, Barevný ráj, bux.cz, Dedra, Dráčik, Grandoptical, Huncalife.

Hledání nebylo úspěšné? Můžete odsud přejít přímo na oficiální domovskou webovku obchodu www.hmstudio.cz.

Už více nemusíte vyhlížet pošťáka s letáky obchodu HM Studio. Kdykoliv se na ně totiž můžete podívat online. Papírové letáky jsou jednak nepohodlné, jednak zatěžují životní prostředí. Proto oceňujeme, že si novinky nabízené obchodem HM Studio hledáte online.

Šetřit nakupováním nebylo nikdy jednodušší

Svátek Black Friday je tady a dorazil také do obchodu HM Studio. Podívejte se na naši speciální nabídku Black Friday 2019 v novém letáku obchodu HM Studio! Nejnovější leták s názvem HM Studio - Aktuální katalog je platný od 04.10.2019 - 31.12.2019. Nepropásněte skvělé Black Friday akce v obchodě HM Studio. V kategorii Ostatní naleznete i další letáky pro Black Friday. Pokud se chystáte nakoupit vánoční dárky s předstihem a hledáte inspiraci, prohlédněte si všechny propagační letáky Black Friday a ušetřete tisíce korun. Kimbino vám přináší přehled těch nejlepších akcí, která vám letošní Black Friday přinesl.