KimbinoKimbino
Iceland leták
3/5

Iceland leták - aktuální akční letáky (18.01.2022)

REKLAMA
REKLAMA

Leták Iceland přináší mražené i čerstvé potraviny za nízké ceny

3/5
Actual brochure

Největší část sortimentu, kterou prodejny Iceland nabízí, pokrývají mražené potraviny. Ptáte se, proč máte dát při nákupu přednost právě mraženým potravinám? Důvod je zcela prostý. Jejich výhod je totiž celá řada - od prvotřídní kvality, přes vynikající chuť, až po jejich široký výběr. Mražené potraviny bývají kvalitní, jelikož k jejich zmrazení došlo ve chvíli, kdy byly nejčerstvější, díky čemuž si zachovají svoji chuť i kvalitu.

Sortiment Iceland je velice pestrý. Naleznete v něm mražené maso, zeleninu, ovoce, hotová jídla a mnoho dalších. V obchodě však nechybí ani nabídka čerstvých a chlazených produktů. Přesvědčte se o kvalitě a výborné chuti i vy a prohlédněte si akční leták Iceland, který vychází každé úterý a platí následujících čtrnáct dní - vždy jsou tedy v oběhu dva letáky Iceland současně. Aktuální leták Iceland platí od 18.01.2022 a můžete se na něho podívat tady.

Iceland - britský supermarket nabízející kvalitu už více než půl století

Shop

Počátky společnosti Iceland sahají až do roku 1970, ve kterém Malcolm Walker otevřel první prodejnu s nebalenými mraženými potravinami. Prodejna se nacházela v britském městečku Oswestry. Podniku se dařilo a postupně se rozrůstal do Walesu a na severozápad Anglie. V současné době se prodejny Iceland nacházejí napříč světem. Nalezneme je v zemích, mezi které patří Česká republika, Island, Španělsko, Irsko, Portugalsko, Venezuela, Norsko, Malta, Angola a Švýcarsko.

V České republice došlo k otevření prvního obchodu Iceland v roce 2011. Od doby svého působení na našem území došlo k otevření deseti poboček, které se nacházejí ve městech, jako je Černošice a Říčany. Pokud chcete zjistit, kde se nachází nejbližší prodejna, podívejte se na webové stránky www.iceland.cz, kde naleznete jejich kompletní seznam a také Iceland leták plný zajímavých slev. Prodejny jsou pro zákazníky otevřené sedm dní v týdnu.

Výrobky vlastní značky v letáku Iceland šetří životní prostředí

Assortment

Pokud vám není osud naší planety lhostejný, tak máte o důvod víc, proč nakupovat v tomto obchodě. Iceland totiž z produktů, které jsou označené jejich vlastní značkou a vyrobené po roce 2018, odstranil palmový olej. Kromě toho se také snaží eliminovat používání plastů, které budou postupně nahrazeny papírovými obaly a tácy z buničiny.

I to je důvod navíc, abyste pro svůj nákup využili Iceland leták tento týden, který se jmenuje Iceland - leták. Naleznete v něm jednak zmíněné ekologické produkty privátní značky Iceland, ale také výrobky jiných značek za skvělé ceny.

Chcete pro přírodu udělat ještě víc? Využijte Kimbino

Kimbino App

Pomoci přírodě můžete také tím, že nebudete k hledání akcí využívat papírové letáky, ale podíváte se na Kimbino.cz, kde rovněž naleznete Iceland leták příští týden. Díky tomu, že si budete prohlížet Iceland leták online, nebudete podporovat kácení stromů, které je nutné k výrobě papíru. Abyste měli aktuální nabídku neustále k dispozici, můžete si do svého mobilního telefonu stáhnout aplikaci Kimbino, díky které už nikdy nepřijdete o žádnou slevu v obchodě Iceland.

REKLAMA
REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Sledovat

Do obchodu

Pobočky

Sdílej

Kimbino
Zavřít
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Zavřít
Iceland leták
  • Cernokostelecká ul.
  • Mukarovského 1985