Kimbino
Kimbino
Aktuální nabídka v Vyber město
Jena nábytek leták
3/5

Jena nábytek leták (příštího týdne) - aktuální akční letáky

REKLAMA
REKLAMA

Jena nábytek

Nábytek pro každého nabízí Jena nábytek leták

3/5
Actual brochure

Chcete při nákupu nového bytového vybavení ušetřit čas i peníze? Podívejte se na nabídku obchodu Jena nábytek, který má ve svém sortimentu zahrnuté nejen nejrůznější typy nábytku, ale také velké domácí spotřebiče, jako jsou lednice, sporáky, myčky nádobí, pračky nebo sušičky. Bude vám tak stačit, abyste navštívili tento obchod a vybavíte si celý váš dům nebo byt. Prohlédněte si nejprve leták Jena nábytek, který vás seznámí s vybraným sortimentem a jeho akčními cenami.

Na nový akční leták Jena nábytek se můžete těšit v pondělí jednou za tři až čtyři týdny. Své slevy tak tento obchod pravidelně střídá. Zlevněné výrobky naleznete také přímo na webových stránkách obchodu Jena nábytek, a to v kategorii zlevněno. Aktuální leták Jena nábytek je spuštěný od příštího týdne a čeká na vás tady.

Jena nábytek - český prodejce bytových potřeb

Shop

Společnost Jena nábytek působí na českém trhu od roku 1999, kdy otevřela svoji první prodejnu. Postupem času se otevíraly další a od roku 2008 umožňuje Jena nábytek svým zákazníkům také pohodlný nákup z domova, a to přes webové stránky jena-nabytek.cz. Jena nábytek patří mezi největší online prodejce sedaček, postelí a kuchyní.

Od roku 2012 je součástí OKAY Holdingu a.s., díky kterému v jeho nabídce naleznete i velké domácí spotřebiče. Jena nábytek provozuje více než deset prodejen, které naleznete ve městech, jako je Praha, Brno, Plzeň, Třebíč, Prostějov a Litoměřice, a můžete je navštívit každý den od pondělí do neděle.

S Jena nábytek se nemusíte bát objednat nábytek přes internet

Assortment

Máte obavy z nákupu přes internet? Bojíte se, abyste se vybraného zboží opravdu dočkali? S Jena nábytek takové obavy mít nemusíte. Na jeho webových stránkách jsou u každého výrobku podrobné informace a nechybí ani fotografie detailů, takže si o něm uděláte kompletní přehled. Nábytek vám přijde domů pečlivě zabalený, aby při přepravě nedošlo k jeho poškození.

V obchodě Jena nábytek získáte inspiraci na postele či sedačky a také rady, jak pečovat o různé typy materiálů. Svým zákazníkům umožňuje nákup na splátky, pojištění nábytku nebo odborné poradenství. Prohlédněte si Jena nábytek leták tento týden s názvem Jena nábytek leták a vyberte si nové bytové vybavení ještě dnes.

Kimbino - snadná cesta k prohlédnutí letáku Jena nábytek

Kimbino App

Nebaví vás už každý den vybírat schránku plnou letáků, které vám chodí i z obchodů, ve kterých nenakupujete? Přestaňte je odebírat a začněte se dívat na Kimbino.cz, kde naleznete online letáky ze všech vašich oblíbených obchodů. Prohlížení online letáků je mnohem jednodušší a pohodlnější a můžete k němu také využít mobilní aplikaci Kimbino. Zbavte se nepořádku, který vám doma dělají papírové letáky, a vsaďte na jejich online verzi, která je mnohem ekologičtější.

REKLAMA
REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Sledovat

Do obchodu

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Jena nábytek leták
Jena nábytek leták

Zaregistruj se a využij všechny výhody.