Kasa.cz leták
3/5

Kasa.cz leták (29.12.2022) - aktuální akční letáky

REKLAMA
REKLAMA

Kasa.cz leták

Chtěli byste nakoupit vše na jednom místě a ještě za nákup ušetřit? Kasa.cz leták vám s tím pomůže

3/5
Actual brochure

Ať už potřebujete nový elektrický spotřebič, zahradní techniku, kosmetiku nebo hračky pro děti, v internetovém obchodě Kasa.cz najdete vše. Vybírat si totiž můžete z více než 40 000 položek napříč různými kategoriemi, které mají navíc skladem. Na své si zde tak přijdou ženy v domácnosti, kutilové, ale i rodiče malých dětí. Tím, že zde nakoupíte vše, co potřebujete, výrazně ušetříte, jelikož nebudete muset utrácet další peníze za poštovné z více internetových obchodů.

Kasa.cz má pro vás kromě výprodeje připravený také akční leták Kasa.cz, ve kterém na vás čekají lákavé ceny z celého obchodu. Nový leták Kasa.cz vydává velmi nepravidelně, proto je dobré nabídku obchodu pravidelně sledovat, aby vám žádné zlevněné zboží neuteklo. Aktuální leták Kasa.cz, který platí od 29.12.2022, najdete tady.

Jak vznikl internetový obchod Kasa.cz?

Shop

K prvnímu internetovému prodeji u Kasa.cz došlo v roce 1999. Obchodu se dařilo, což o rok později vedlo k otevření první prodejny KASAHOUSE v Praze. Kasa.cz nezůstala však jen na našem území. Už v roce 2003 expandovala na Slovensko a o dva roky později také do Polska a Německa. V roce 2008 navíc přibyla také pobočka v Maďarsku. V témže roce došlo ke spojení Kasa.cz s internetovým obchodem Obchodní-dům.cz.

Vybrané zboží si můžete jednoduše objednat prostřednictvím webových stránek kasa.cz, a nechat si ho doručit až k vám domů nebo můžete využít odběrné místo KasaPOINT pro vyzvednutí zásilky. V současné době je na našem území více než sto dvacet odběrných míst, které naleznete například ve městech, jako je Praha a Čestlice. Samotné prodejny KASAHOUSE byly uzavřeny, takže zboží si můžete zakoupit pouze přes e-shop.

Kasa.cz se snaží pomáhat druhým, proto se stala v roce 2006 jedním z osmi zakládajících členů Záchranného kruhu a Klubu přátel sbírky Pomozte dětem, ve kterém se snaží této nadaci pomáhat.

Nevíte, kam se starým spotřebičem? I s tím vám Kasa.cz pomůže

Assortment

Kasa.cz není pouze internetový obchod, který vám přináší širokou nabídku produktů, o čemž vás přesvědčí Kasa.cz leták tento týden s názvem Kasa.cz - leták. Je to také společnost, která vám pomůže s likvidací staré elektroniky. Vy si tak nebudete muset lámat hlavu s tím, jak se jí zbavíte. Kasa.cz spolupracuje se společností Asekol a s neziskovou společností Elektrowin, které se postarají o ekologickou recyklaci.

Chcete při nákupu nového zboží ještě více ušetřit? Staňte se členy věrnostního programu internetového obchodu Kasa.cz, díky kterému získáte zajímavé slevy, odběr na výdejních místech KasaPOINT zdarma a speciální nabídky, akce a dárky za věrnost.

Myslete ekologicky a zapomeňte na papírové letáky. Raději se podívejte na Kimbino

Kimbino App

Stále ještě čekáte na papírové letáky, abyste se dozvěděli o akčních nabídkách? Co takhle se raději podívat na Kimbino.cz, kde Kasa.cz leták příští týden naleznete také. Díky online letáku navíc uděláte prospěšnou věc pro přírodu. Kvůli výrobě papíru totiž neustále dochází ke kácení stromů, což pro naši planetu není vůbec dobré. Začněte proto u sebe a přestaňte používat papírové letáky, když stejné akce naleznete také ve vašem počítači a díky aplikaci Kimbino i ve vašem mobilním telefonu. Na akční leták Kasa.cz se tak budete moci podívat kdykoliv a kdekoliv.

REKLAMA
REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Sledovat

Do obchodu

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Kasa.cz leták
Kasa.cz leták

Zaregistruj se a využij všechny výhody.