false
Kimbino
Kimbino
Klingel leták
3/5

Klingel leták (01.12.2023) - aktuální akční letáky

REKLAMA

KLiNGEL

Potřebuje váš šatník nebo domov oživit? Prohlédněte si KLiNGEL leták

3/5
Actual brochure

Přijde vám, že už jste si dlouho nekoupili žádné nové oblečení a vaše domácnost už několik let vypadá také pořád stejně? Tak je ideální čas na změnu! V internetovém obchodě KLiNGEL naleznete přesně to, co potřebujete. Čeká tu na vás více než 20 000 produktů, ve kterých nechybí dámské a pánské oblečení, a to od spodního prádla přes trika a kalhoty až po stylovou obuv. Pro váš domov má KLiNGEL připravené dekorace, koupelnové a kuchyňské doplňky, osvětlení, záclony nebo pomůcky pro úklid. Aby vám po nákupu nezůstala peněženka úplně prázdná, prohlédněte si nejprve leták KLiNGEL, který je plný zajímavých slev.

Akční leták KLiNGEL vydává na jeden měsíc, abyste měli na nákup zlevněné módy dostatek času, ale zároveň bylo možné zlevněné zboží během roku několikrát obměnit. Slevy naleznete také přímo na webových stránkách obchodu KLiNGEL, a to v kategorii Výprodej. Aktuální leták KLiNGEL vydal 01.12.2023 a můžete si ho prohlédnout tady.

KLiNGEL - internetový obchod s módou a mnohaletou historií

Shop

Ke spuštění internetového obchodu KLiNGEL došlo před více než devadesáti lety. Nejprve nabízel textilní výrobky, ke kterým se po nějakém čase přidalo také oblečení a doplňky. KLiNGEL svůj sortiment neustále rozšiřuje, aby si zde každý zákazník vybral to, co se mu líbí. Za dobu své existence si získal přízeň celé řady zákazníků z celé Evropy.

Zboží obchodu KLiNGEL si můžete prohlédnout a následně koupit prostřednictvím webových stránek klingel.cz, na kterých je veškeré zboží roztříděné do patřičných kategorií. Vaši objednávku vám až ke dveřím vašeho domu nebo bytu doručí Česká pošta, a to do čtrnácti pracovních dnů od jejího vytvoření.

KLiNGEL nabízí módu pro každou postavu

Assortment

Nezáleží na tom, jestli nosíte oblečení velikosti XS nebo XL, v KLiNGEL si vyberete módu, která vám zaručeně padne. Nabízí ji totiž od velikosti 32 až po 68. Obuv zde na vás čeká od velikosti 33 až po 52. O rozmanitosti sortimentu a velikostech vás přesvědčí KLiNGEL leták tento týden s názvem Klingel leták.

KLiNGEL prodává zboží známých značek, jako je Braun, Caprice, Janet & Joyce, Leifheit, Paola a mnoha dalších. Nákupu oblečení přes internet se nemusíte bát. KLiNGEL pro vás připravil velikostní tabulku, ve které si jednoduše porovnáte své míry s velikostmi oblečení. Na webových stránkách na vás také čekají tipy na ošetření jednotlivých materiálů, aby vám oblečení a boty dlouho spolehlivě sloužily.

KLiNGEL leták příští týden vám už nyní ukáže Kimbino

Kimbino App

Chcete si leták KLiNGEL prohlížet pohodlně? Pak si otevřete Kimbino.cz, kde je pro vás neustále připravený. Nestane se tak, že byste si zlevněnou módu tohoto obchodu nemohli prohlédnout. Pokud chcete využít váš chytrý mobilní telefon, tak si do něj stáhněte aplikaci Kimbino, ve které si budete moci leták KLiNGEL prolistovat doslova kdykoliv a kdekoliv. Online letáky jsou pohodlnou alternativou k těm papírovým, které tak už nikdy nebudete potřebovat. Nejen, že se vám díky tomu doma přestanou hromadit, ale navíc uděláte dobrý skutek. Kvůli výrobě papíru totiž dochází k neustálému kácení stromů a velké spotřebě vody, čemuž se může každý z nás snažit alespoň trochu zamezit právě tím, že začne používat online letáky.

REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Sledovat

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino

Neexistují žádné pobočky

Zaregistruj se a využij všechny výhody.