KimbinoKimbino
Orsay leták
3/5

Orsay leták - aktuální akční letáky (01.01.2022)

REKLAMA
REKLAMA

Dámskou módu pro každou příležitost přináší ORSAY leták

3/5
Actual brochure

Šatník každé ženy se skládá z různých typů oblečení. Rozhodně by v něm nemělo chybět domácí oblečení, džíny, košile, sukně ani společenské šaty pro speciální příležitosti. Jestliže vám přijde, že je váš šatník prázdný nebo by si zasloužil menší či větší obměnu, zavítejte do obchodu ORSAY, který je připravený vyhovět vašim požadavkům. Pokud je pro vás navíc důležité i to, abyste za nákup oblečení neutratili zbytečně moc peněz, prohlédněte si ještě před návštěvou obchodu leták ORSAY, který je plný zajímavých slev.

Akční leták ORSAY je pokaždé platný celý kalendářní měsíc, takže na nákup zlevněné módy budete mít vždy dostatek času. Akční zboží je k dispozici také přímo na webových stránkách obchodu ORSAY, a to v kategorii slevy. Aktuální leták ORSAY je spuštěný od 01.01.2022 a můžete si ho prolistovat tady.

ORSAY - prodejce módy s německými kořeny

Shop

K otevření první prodejny obchodu ORSAY došlo v roce 1975 v Německu, a to konkrétně ve městě Karlsruhe. ORSAY měl už od samého začátku velký úspěch a už o čtrnáct let později provozoval na sto prodejen.

Mimo Německo začal ORSAY expandovat v roce 1996. Nejprve otevřel prodejnu v rakouském Salzburgu a později také ve Švýcarsku a Polsku. Významným mezníkem v historii společnosti se stal rok 1998, ve kterém došlo ke spuštění internetového obchodu. V tomto roce se ORSAY také rozšířil na území České republiky. V současné době provozuje přes sedm set prodejen ve více než třiceti zemích světa, mezi kterými nechybí například Maďarsko, Slovinsko nebo Rumunsko.

Na našem území provozuje ORSAY více než padesát prodejen, které naleznete ve městech, jako je Černošice a Ústí nad Labem. Pokud se vám pro nové oblečení nechce na pobočku a raději upřednostňujete pohodlný nákup přes internet, využijte jejich webové stránky www.orsay.com, na kterých si vyberete stejné zboží stejně tak jako na kamenných pobočkách.

ORSAY je také plný inspirace

Assortment

Rádi trávíte svůj volný čas čtením různých módních článků? Jistě vás tak potěší, že díky obchodu ORSAY si můžete nejen obohatit šatník o módní kusy, ale také si přečíst nejrůznější články ze světa módya prostřednictvím webových stránek.

Žádný outfit se neobejde bez doplňků a bot, proto na ně při nákupu nového oblečení nezapomeňte. Když si prohlédnete ORSAY leták tento týden s názvem Orsay - Bestsellers, budete vědět, jaké jsou momentálně ve slevě. Pokud chcete za váš nákup ušetřit ještě víc, staňte se členy klubu ORSAY a sbírejte body za nákup, které pak proměníte ve slevové poukázky.

ORSAY leták tento týden si můžete už teď prohlédnout na Kimbinu

Kimbino App

Chtěli byste mít neustálý přehled o tom, jaké slevy pro vás ORSAY chystá? Podívejte se na Kimbino.cz, kde je pro vás akční leták ORSAY neustále připravený. Kdykoliv tak budete mít chuť nakupovat, budete si moci zjistit, jaké oblečení má momentálně v akci. Pro pohodlnější prohlížení online letáků slouží také mobilní aplikace Kimbino, díky které budete mít leták ORSAY i další nabídky obchodů přímo ve vašem mobilním telefonu. Pokud budete využívat online letáky, zjistíte, že ty papírové už vlastně k ničemu nepotřebujete, takže se vám doma přestanou hromadit a zbytečně zabírat místo.

REKLAMA
REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Sledovat

Do obchodu

Pobočky

Sdílej

Kimbino
Zavřít
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Zavřít
Orsay leták
  • Bílinská 3490/6
  • Fajtlova 1090/1
  • Revnická 1/121