Asi v Česku nenajdeme nikoho, kdo by neznal obchod OTTO. Vždyť díky své oblíbenosti u zákazníků patří k lídrům českého trhu. V obchodě OTTO najdete vše, co potřebuje, a k tomu i za skvělé ceny! OTTO nepřestává s pravidelnou nabídkou nových a výhodných akcí. V těchto dnech, tedy od 01.11.2019 probíhá akce, na kterou se můžete podívat tady. V jiných obchodech možná najdete to samé za lepší ceny. Zkuste začít třeba tady: Astratex, Baťa, Bonprix, CCC, Cellbes, Envy, H&M, Halens, Humanic, Kik.

Máte vyhlídnuté zboží, ale na našich stránkách jste informaci o jeho nabídce vůbec nenašli? Tak přejděte na oficiální webovky obchodu www.otto-shop.cz.

Na papírové letáky rozhodně můžete zapomenout, vůbec se jimi už nemusíte nechat obtěžovat. Teď už můžete pohodlně sledovat aktuální nabídku obchodu OTTO online. Děkujeme, že jste s námi na stejné vlně ochrany životního prostředí a hlavně lesů. Tím, že leták obchodu OTTO prohlížíte v elektronické podobě, se ušetří spousta papíru.

Teď je tak snadné šetřit nakupováním! Že je těžké nepromeškat ty nejvýhodnější nabídky obchodu OTTO, když chodíte do práce a máte i spoustu starostí s rodinou? Tak to zkuste jinak: Přihlaste se k odběru novinek anebo si stáhněte naši aplikaci Kimbino. Tím si zajistíte rychlý přehled nad všemi akcemi obchodu OTTO.

Svátek Black Friday je tady a dorazil také do obchodu OTTO. Podívejte se na naši speciální nabídku Black Friday 2019 v novém letáku obchodu OTTO! Nejnovější leták s názvem OTTO - leták je platný od 01.11.2019 - 30.11.2019. Nepropásněte skvělé Black Friday akce v obchodě OTTO. V kategorii Oděv a obuv naleznete i další letáky pro Black Friday. Pokud se chystáte nakoupit vánoční dárky s předstihem a hledáte inspiraci, prohlédněte si všechny propagační letáky Black Friday a ušetřete tisíce korun. Kimbino vám přináší přehled těch nejlepších akcí, která vám letošní Black Friday přinesl.