Pilulka leták
3/5

Pilulka leták (příštího týdne) - aktuální akční letáky

Sad Kimbino

Je nám líto, obchod Pilulka nemá žádné aktuální nabídky.

Pilulka leták

Podívejte se na leták Pilulka a snadno ušetříte

3/5
Actual brochure

Každý si musí alespoň jednou za čas koupit nějaké léky. Ty, které jsou volně prodejné, však mají často až nepochopitelně vysokou cenu. Vyplatí se proto sledovat leták e-shopu Pilulka, kde najdete aktuální akce, a jednoduše tak ušetříte. Ten nejnovější naleznete na naší webové stránce a platí od příštího týdne.

Objednejte si produkty až domů z obchodu Pilulka

Shop

Internetová lékárna Pilulka nabízí všechny známé produkty z oblasti medikamentů, stejně tak jako řadu dalších doplňkových produktů. Výhodou tohoto obchodu je bezpochyby možnost objednání zboží až domů. Pokud bydlíte v Praze, Pilulka vám dokonce doveze objednávku velice rychle svými vlastními kurýry.

I Pilulka však provozuje řadu lékáren, kterých už je po celé České republice více než 140. Najdete je především ve větších městech, jako je Praha, Brno, Hradec Králové, Plasy, Břeclav a Trutnov. Vše, co si vyberete na webu www.pilulka.cz, si tak můžete nechat doručit právě na jednu z poboček. Při čekání na doručení zásilky si prohlédněte i nabídku dalších obchodů z kategorie Zdraví a kosmetika, jako je například Alphega lékárna, Avon, Benu, dm drogerie, Dr. Max, Drogeo, FAnn parfumerie, Mary Kay, Moje lékárna a Oriflame.

Široký sortiment pro péči o vaše zdraví za výhodnou cenu

Assortment

Nabídka obchodu Pilulka se sice zaměřuje především na medikamenty, najdete zde však i různé potraviny, kosmetiku, drogerii i sportovní doplňky stravy. V sortimentu léků naleznete všechny známé značky a produkty včetně stále oblíbenějších výrobků s obsahem CBD.

V letáku Pilulka však najdete slevy třeba i na dekorativní kosmetiku a péči o pleť. Dále obchod nabízí i zdravé potraviny, kde najdete například bezlaktózové mléko nebo sušené ovoce. Na své si přijdou i sportovci, protože v letáku Pilulka naleznou slevy na proteiny, spalovače tuků a další suplementy pro atlety.

V nejnovějším Pilulka letáku s názvem Pilulka leták najdete i nabídku péče pro zvířata. Pokud právě sháníte něco pro vašeho mazlíčka, vyberete si z širokého sortimentu krmiv, hraček a potřeb pro zvířata.

Už nikdy nebudete mít plnou schránku díky portálu Kimbino

Kimbino App

Hledání nejvýhodnější ceny a porovnávání akcí z různých obchodů už nemusí znamenat práci na desítky minut nebo dokonce hodin. Na Kimbino.cz si snadno vyberete letáky, které vás opravdu zajímají. Když navíc do horního vyhledávače zadáte název produktu, který chcete porovnat, objeví se vám seznam jednotlivých akcí. Vy tak hned na první pohled poznáte, kde se vyplatí zboží koupit.

Využít elektronické letáky místo těch papírových neušetří jen vaší peněžence ale také životnímu prostředí. Když budete akce hledat na webu Kimbino nebo v naší aplikaci Kimbino, nevznikne tak zbytečný papírový odpad a vás to nebude stát žádnou námahu navíc.

REKLAMA
REKLAMA

Další letáky z kategorie

Sledovat

Do obchodu

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Pilulka leták
Pilulka leták

Zaregistruj se a využij všechny výhody.