Kimbino
Kimbino
Aktuální nabídka v Vyber město
Ravak leták
3/5

Ravak leták (15.08.2022) - aktuální akční letáky

REKLAMA
REKLAMA

Ravak leták

Zařízení nové koupelny vám usnadní RAVAK leták

3/5
Actual brochure

Stavíte dům nebo ho jen rekonstruujete a právě přišla řada na koupelnu? Moderní vybavení, které vám bude spolehlivě sloužit několik let, naleznete v prodejnách RAVAK. Čeká tu na vás nabídka koupelnového vybavení, jako jsou sprchové kouty, vany, toalety, vodovodní baterie a dokonce i koupelnový nábytek. V RAVAK si tak zařídíte koupelnu se vším všudy. Prohlédněte si nejprve leták RAVAK, ať získáte větší představu o tom, jaké produkty nabízí, a které z nich jsou momentálně ve slevě.

Akční leták RAVAK vydává jen jeden na začátku roku a ten pak platí až do prosince. Nezáleží tak na tom, jestli se pro zařizování nové koupelny rozhodnete na jaře, v létě, na podzim nebo v zimě, protože v letáku RAVAK najdete po celý rok stejnou akční nabídku. Aktuální leták RAVAK, který platí od 15.08.2022, naleznete tady.

Česká rodinná firma RAVAK s více než dvaceti pěti letou historií

Shop

Českou firmu RAVAK založily v roce 1991 rodiny Vařekových a Kreysových. Společnost nejprve zákazníkům nabízela pouze sprchové kouty a sprchové vaničky. O tento sortiment byl velký zájem, což dodalo firmě RAVAK odvahu a už mezi lety 1996 a 1997 začala pronikat do Německa, Ruska, Polska a na Slovensko. V dalších letech expandoval RAVAK nejen do dalších evropských států, ale také do Asie a Afriky.

Velmi úspěšný byl pro RAVAK rok 1999, ve kterém představil originální vanu Rosa, která se stala nejprodávanější vanou v Evropě a získala prestižní ocenění na mezinárodních veletrzích. V roce 2009 přibyl do nabídky obchodu RAVAK koupelnový nábytek a o rok později také vodovodní baterie.

Nové koupelnové vybavení si můžete koupit jednoduše prostřednictvím e-shopu, který je vám k dispozici na webových stránkách ravak.cz nebo si pro něho můžete dojet na pobočku, kterou naleznete ve městech, jako je Praha.

RAVAK představuje kvalitu a design

Assortment

Nekupujte si do koupelny jen tak ledajaké vybavení, ale vsaďte na to nejlepší, kterým je zařízení od společnosti RAVAK. O kvalitě a prvotřídním designu svědčí celá řada ocenění, jako je cena časopisu Elle Decoration pro vanu SOLO, odměna od poroty soutěže iF Design Award pro set vodovodních baterií Puri, hlavní cena v soutěži Top Design Award 2015 v kategorii Koupelna a Wellness a také se RAVAK pyšní zlatou medailí ze Stavebního veletrhu Brno z roku 2012 v kategorii Design.

RAVAK nepředstavuje jen místo, kde si nové koupelnové vybavení můžete koupit. Pokud si nevíte rady s jeho montáží a instalací, obraťte se na zkušené pracovníky, kteří vám s tím pomohou. Samozřejmostí je také záruční a pozáruční servis a další doplňkové služby. Aby vám nová vana, koupelnový nábytek nebo vodovodní baterie dobře sloužily, je nutné o ně správně pečovat a s tím vám pomohou čistící prostředky RAVAK, které šetrně zbaví koupelnu veškerých nečistot. I tento doplňkový sortiment vám přináší za zvýhodněnou cenu RAVAK leták tento týden s názvem Ravak katalog - Stavební připravenost sprchových koutů.

RAVAK leták příští týden naleznete spolehlivě na Kimbinu

Kimbino App

Nevíte, kde si můžete prohlédnout leták RAVAK? Je to velmi jednoduché. Stačí, když si otevřete Kimbino.cz, kde je pro vás RAVAK leták neustále připravený. Díky tomu si ho budete moci prohlédnout kdykoliv budete chtít a navíc se nestane, že byste leták někam založili a pak ho nemohli najít, jako je tomu v případě papírových letáků. Online letáky jsou navíc mnohem ekologičtější, jelikož kvůli jejich výrobě nejsou neustále kácené stromy a nespotřebovává se velké množství vody. K ještě pohodlnějšímu prohlížení letáku RAVAK slouží také aplikace Kimbino, kterou si můžete jednoduše stáhnout do vašeho mobilního telefonu.

REKLAMA
REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Sledovat

Do obchodu

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Ravak leták
Ravak leták

Zaregistruj se a využij všechny výhody.