Škoda leták
3/5

Škoda BLACK FRIDAY 2022 - Leták na příští týden

REKLAMA
REKLAMA

ŠKODA katalog

Prohlédněte si leták Škoda a najděte si své vysněné auto

3/5
Actual brochure

Málokterá česká firma by byla tak známá jako Škoda. Konkurovat by mohlo možná jedině plzeňské pivo. Automobily Škoda se těší velké oblibě hlavně v České republice, ani zbytek světa však nezůstává pozadu.

Letáky Škoda jsou rozděleny podle modelu, kterému se věnují. Můžete si tak snadno najít informace o vámi zvoleném voze. Nejnovější leták Škoda platný od 01.08.2022 naleznete tady.

Škoda – kvalita zaručená tradicí

Shop

Škoda Auto sice patří od roku 1991 do koncernu Volkswagen Group, stále je však největší firmou a také jedním z největších zaměstnavatelů v České republice. Největší část výroby se odehrává v Mladé Boleslavi, kde společnost také sídlí. Od dob, kdy byla Škoda založena ještě jako společnost Laurin&Klement, uběhla dlouhá doba a za ta léta se Škoda propracovala k obratu přes 400 miliard.

Leták Škoda naleznete v kategorii Auto-moto stejně jako další přední automobilky jako třeba Audi, Auto Kelly, FILSON Store, KIA, Opel a Renault. Prodejny s automobily Škoda naleznete po celé republice – především ve větších městech, jako je Praha, Plzeň, Mladá Boleslav, Břeclav, Bohumín a Děčín. Pokud si nejste jistí, kde si vybrat svoji škodovku, tak se podívejte na stránky skoda-auto.cz, kde kromě všech dostupných automobilů naleznete i prodejní místa Škoda.

Škoda nabízí rodinná, sportovní i elektrická auta

Assortment

Je libo Octavii, Fabii či Superb? V letáku Škoda naleznete vždy přehledný popis každého modelu a spolu s ním i informace o jeho výbavě, spotřebě a výdrži. Stačí si pouze vybrat model, který se vám líbí a prohlédnout si leták Škoda, který obsahuje detailní fotografie každého modelu.

Pokud chcete držet krok s rychle rostoucím trendem elektromobilů, tak i o nich se v letácích dočtete. Pokud si nejste jistí, který model je pro vás vhodný, můžete jednoduše začít prohlédnutím nejnovějšího letáku s názvem Škoda - Katalog FABIA.

Využívejte Kimbino a ulehčete si prohlížení letáků

Kimbino App

Na Kimbino.cz naleznete letáky obchodů s potravinami, oblečením, obuví i s kosmetikou. Ať už vás zajímá cena másla nebo luxusního parfému, můžete si jednoduše zadat hledaný produkt do vyhledávače, a ten vám najde všechny letáky, ve kterých se výrobek objevuje. Díky Kimbino letákům si tak hravě porovnáte ceny různých obchodů a jednoduše ušetříte.

Díky Kimbinu také ulehčíte přírodě od zbytečného odpadu z papírových letáků. S aplikací Kimbino můžete být v nakupování vždy o krok napřed, protože zde budete mít všechny akce a slevy kdykoliv po ruce.

Black Friday 2022

Svátek Black Friday je tady a dorazil také do obchodu Škoda. Podívejte se na naši speciální nabídku Black Friday 2022 v novém letáku obchodu Škoda! Nejnovější leták s názvem Škoda - Katalog FABIA je platný od od pondelí 01.08.2022. Nepropásněte skvělé Black Friday akce v obchodě Škoda. V kategorii Auto-moto naleznete i další letáky pro Black Friday. Pokud se chystáte nakoupit vánoční dárky s předstihem a hledáte inspiraci, prohlédněte si všechny propagační letáky Black Friday a ušetřete tisíce korun. Kimbino vám přináší přehled těch nejlepších akcí, která vám letošní Black Friday přinesl.
REKLAMA
REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Další řetězce z kategorie Auto-moto

Sledovat

Do obchodu

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Škoda leták
Škoda leták