T.S. bohemia leták
3/5

T.S. bohemia leták (16.01.2023) - aktuální akční letáky

REKLAMA
REKLAMA

T.S. bohemia leták

T.S.BOHEMIA leták přináší elektro všeho druhu

3/5
Actual brochure

Ať už se vaše domácnost neobejde bez myčky nádobí, sušičky prádla, kávovaru, robotického vysavače, klasického domácího elektrospotřebiče, notebooku či televize, v obchodě T.S.BOHEMIA tyto výrobky zaručeně najdete! Čeká tu na vás totiž nabídka nejrůznější elektroniky, včetně hraček pro děti, cyklistického a fitness vybavení nebo drogerie. Podívejte se na leták T.S.BOHEMIA a sami zjistěte, co si zde za lákavé ceny můžete koupit.

Akční leták T.S.BOHEMIA vydává jednou za měsíc, abyste měli na nákup zlevněné elektroniky dostatek času, a to i v případě, že se po akčních cenách nedíváte každý týden. Těšit se můžete na zlevněné zboží napříč všemi kategoriemi obchodu, takže si vybere skutečně každý zákazník. Aktuální leták T.S.BOHEMIA platí od 16.01.2023 a najdete ho tady.

T.S.BOHEMIA patří mezi největší české prodejce elektroniky

Shop

Česká společnost T.S.BOHEMIA působí na našem trhu už od roku 1994. Za dobu svého působení si získala srdce celé řady zákazníků a jejich počet neustále roste, což z T.S.BOHEMIA udělalo nejvýznamnějšího prodejce elektroniky a domácích elektrických spotřebičů v České republice. Dokazuje to také roční počet prodaných notebooků, televizí a tabletů, který přesahuje několik desítek tisíc.

Zboží si u T.S.BOHEMIA můžete koupit jednoduše prostřednictvím webových stránek tsbohemia.cz, které slouží zároveň i jako e-shop. Druhou možností jsou kamenné prodejny, které jsou rozmístěné po celé České republice. Naleznete je ve městech, jako je Břeclav, Zlín, Praha, Brno, Jablonec nad Nisou a Plzeň. Při jejím výběru si dejte pozor, jelikož některé slouží pouze jako výdejna vámi objednaného zboží v e-shopu, zatímco jiné disponují také vlastním skladem, takže zde máte k dispozici kompletní sortiment.

Co všechno na vás u T.S.BOHEMIA čeká?

Assortment

Obchod má pro vás připravenou širokou nabídku zboží, na které vás upozorní T.S.BOHEMIA leták tento týden s názvem T.S. bohemia - nabídka, ale také služeb. Využít zde můžete nákupu na splátky, díky kterému na novou elektroniku nemusíte dál šetřit, a mimo to máte také možnost prodloužené záruky a pojištění zboží proti náhodnému poškození a odcizení. Na prodejnách vám také nainstalují ovladače a další aplikace do nového notebooku a dokonce vám sestaví jízdní kolo.

Pokud si chcete koupit nový počítač, podívejte se na počítače vlastní značky T.S.BOHEMIA BARBONE, které se pyšní celou řadou ocenění od počítačových odborníků. Navíc nabízejí prodlouženou záruku až na tři roky.

Pokud chcete spolehlivě najít akční leták T.S.BOHEMIA, podívejte se na Kimbino

Kimbino App

Jistotu, že vám žádný leták T.S.BOHEMIA neuteče, získáte, když se podíváte na Kimbino.cz, kde je T.S.BOHEMIA leták tento týden stále připravený. Mimo to si do svého mobilního telefonu můžete stáhnout aplikaci Kimbino, která vás na nový leták vždy upozorní. Online letáky jsou velmi oblíbené, jelikož se na ně můžete podívat, kdykoliv si vzpomenete. Navíc se vám díky nim přestanou doma kupit hromady papírů, takže vám odpadne povinnost odnášet je do speciálního kontejneru na papír.

REKLAMA
REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Sledovat

Do obchodu

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
T.S. bohemia leták
T.S. bohemia leták

Zaregistruj se a využij všechny výhody.