Kimbino
Kimbino
VidaXL leták
3/5

VidaXL BLACK FRIDAY 2023 - Leták na příští týden

REKLAMA
REKLAMA

VidaXL leták

3/5
Actual brochure
O obchodě VidaXL slyšel určitě již každý z nás. Je totiž jedním z nejúspěšnějších na českém trhu.
Nabídka obchodu VidaXL je natolik široká, že si tu můžete koupit téměř vše, co potřebujete. Líbit se vám budou i ceny.
Zákazníci si už zvykli, že VidaXL pravidelně nabízí nové akce. Proto i oni pravidelně klikají tady, aby zjistili, jaká akce běží zrovna dnes, tedy od 01.10.2023.
V obchodě VidaXL najdete aktuálně v akci produkty jako {special_offer}.
Sledujete i nabídky jiných obchodů? Měli byste. Zkuste třeba 4home.cz, BAUMAX, Dům barev, Siko koupelny, Koberce Trend, Uni Hobby, Vesna, Hecht, XXXLutz a Sapho koupelny?

Obchod VidaXL nabízí značky jako {shop_brands}.
Nenašli jste na našich stránkách, co jste hledali? Zkuste oficiální webové stránky obchodu vidaxl.cz.

Tištěné letáky ponechte minulosti a přejděte na elektronické. Nabídku obchodu VidaXL můžete kdykoliv sledovat pohodlně online. A žádný odpad vám z nich doma nezůstane.
Děkujeme, že jste s námi na stejné vlně ochrany životního prostředí a hlavně lesů. Tím, že leták obchodu VidaXL prohlížíte v elektronické podobě, se ušetří spousta papíru.

Ještě nikdy nebylo tak snadné začít šetřit díky výhodnějším nákupům.

Ještě nikdy nebylo tak snadné uchovat si přehled nad aktuálními nabídkami obchodu VidaXL. Stačí se přihlásit k odběru novinek anebo si stáhnout naši aplikaci Kimbino. Díky tomu nepromeškáte žádnou výhodnou akci v obchodě VidaXL.

Black Friday 2023

Svátek Black Friday je tady a dorazil také do obchodu VidaXL. Podívejte se na naši speciální nabídku Black Friday 2023 v novém letáku obchodu VidaXL! Nejnovější leták s názvem VidaXL leták je platný od od neděle 01.10.2023. Nepropásněte skvělé Black Friday akce v obchodě VidaXL. V kategorii Bydlení, nábytek naleznete i další letáky pro Black Friday. Pokud se chystáte nakoupit vánoční dárky s předstihem a hledáte inspiraci, prohlédněte si všechny propagační letáky Black Friday a ušetřete tisíce korun. Kimbino vám přináší přehled těch nejlepších akcí, která vám letošní Black Friday přinesl.
REKLAMA
REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Sledovat

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino

Neexistují žádné pobočky

Zaregistruj se a využij všechny výhody.