Kimbino
Kimbino

Electro World leták (30.05.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Electro World
REKLAMA

Electro World leták

Electro World leták přináší pravidelnou akční nabídku elektra

3/5
Actual brochure

Pomalu vám dosluhuje váš starý mobilní telefon, notebook, či televize? Vyměňte své elektronické pomocníky za nové. Leták Electro World je plný akčních nabídek, ze kterých si jistě vyberete to, co momentálně nejvíc potřebujete. V obchodě Electro World totiž naleznete spotřební elektroniku i výpočetní a telekomunikační techniku včetně příslušenství, které vám zpříjemní jejich užívání.

Akční leták Electro World vydává na začátku měsíce a obvykle platí až do jeho konce, případně ještě pár dní na začátku dalšího měsíce. Vždy pak na něj navazuje nový leták Electro World, takže se můžete neustále těšit na další elektroniku za výhodné ceny. Aktuální leták Electro Worldplatí od 30.05.2024 a pokaždé ho naleznete tady.

Electro World patří mezi významného prodejce elektroniky na našem území

Shop

Ke vzniku společnosti Electro World došlo na našem území v roce 2002, kdy otevřela svoji první velkoformátovou prodejnu v pražském Zličíně. Již od svého vzniku se zaměřuje na širokou nabídku elektroniky, zákaznický servis a služby. Díky tomu nakupuje v prodejnách i na e-shopu Electro World stále více lidí.

Zlomovým momentem v historii této společnosti se stal začátek finančního roku 2014 - 2015, kdy došlo ke změně jejího majitele. Odpovědnost za Electro World převzal největší slovenský obchodní řetězec se spotřební elektronikou a domácími spotřebiči, firma NAY Elektrodom.

Nového elektronického pomocníka si můžete koupit prostřednictvím webových stránek electroworld.cz, které slouží jako e-shop nebo v jedné z devatenácti kamenných prodejen, které jsou rozmístěné po celé České republice. Naleznete je ve městech, jako je Hradec Králové, Karlovy Vary, Liberec, Praha, Brno Olomouc či Pardubice, a jsou pro vás otevřené od pondělí do neděle.

Electro World ví, že jenom nákup nestačí, proto vám nabízí i různé služby

Assortment

Vybrali jste si pro nákup nové elektroniky Electro World, protože vás zaujal Electro World leták tento týden s názvem Electro World leták a jeho zajímavé ceny? Co takhle, kdyby vám tento prodejce nabídl možnost ušetřit ještě víc? Stačí, abyste se stali členy věrnostního programu a můžete se těšit na výrazné slevy. Díky tomuto programu navíc pohodlně vyřešíte případnou reklamaci. Zboží v hodnotě do 1 000 Kč vám bude na počkání vyměněné za nové.

Electro World nabízí svým zákazníkům také různé doplňkové služby. Můžete si zde nechat nalepit ochrannou fólii nebo sklo na váš mobilní telefon nebo spustit a nainstalovat notebook, televizi, navigaci či herní konzoli, takže s tím doma nebudete muset ztrácet čas.

Díky Kimbinu vám žádná zlevněná elektronika neuteče

Kimbino App

Chcete vědět, jak se pohybují ceny elektroniky, a to i v případě, že žádnou nepotřebujete? Electro World leták příští týden si můžete prohlédnout jednoduše díky Kimbino.cz. Budete se tak moci na akční nabídku podívat kdykoliv si jen vzpomenete a nebudete vázáni na to, jestli vám pošťačka vhodí do schránky papírový leták, který by se vám pak doma akorát pletl. K ještě pohodlnějšímu prohlížení letáku Electro World slouží mobilní aplikace Kimbino, která je velmi přehledná. Zapomeňte tak už jednou pro vždy na papírové letáky, které naší planetu akorát zbytečně zatěžují dalším odpadem.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Televizor
Pračka
Myčka
Telefon
Notebook
Tablet
Monitor
PC
Počítač
Tiskárna
Klávesnice
Tv
Audio
Fotoaparát
Kabel
Herní konzole
Xbox
Mikrofon
Pouzdro
Reproduktor

Další letáky z kategorie

REKLAMA