Asi v Česku nenajdeme nikoho, kdo by neznal obchod Conrad. Vždyť díky své oblíbenosti u zákazníků patří k lídrům českého trhu. Za skvělé ceny si v obchodě Conrad můžete pořídit skoro všechno, co potřebujete. Nová akce? Tu pro své zákazníky připravuje Conrad pravidelně. Aktualizovanou nabídku, platnou od 10.11.2019 najdete tady. Prohlédněte si také nabídku obchodů Alza, Comfor, czc.cz, Datart, Electro World, Elektro Oáza, Elektro Spáčil, Euronics, Expert elektro, Fotolab! Patří mezi významné konkurenty obchodu Conrad.

Není tu vše, co jste hledali? Mrzí nás to. Ale nic není ztraceno. My se věnujeme hlavně letákům, ale pokud hledáte cokoliv z běžné nabídky, zkuste přímo oficiální web obchodu www.conrad.cz.

Na papírové letáky rozhodně můžete zapomenout, vůbec se jimi už nemusíte nechat obtěžovat. Teď už můžete pohodlně sledovat aktuální nabídku obchodu Conrad online. Víte, že právě chráníte životní prostředí? Čím? Tím, že neprohlížíte papírový leták obchodu Conrad, ale leták elektronický!

Jak na snadné a bezbolestné šetření? Přece přes levnější nákupy. Nepromeškejte už žádnou akci obchodu Conrad. Přihlaste se k odběru novinek anebo si stáhněte naši aplikaci Kimbino. Budete mít dokonalý přehled o aktuálních nabídkách obchodu Conrad.

Svátek Black Friday je tady a dorazil také do obchodu Conrad. Podívejte se na naši speciální nabídku Black Friday 2019 v novém letáku obchodu Conrad! Nejnovější leták s názvem Conrad - leták je platný od 10.11.2019 - 30.11.2019. Nepropásněte skvělé Black Friday akce v obchodě Conrad. V kategorii Elektro naleznete i další letáky pro Black Friday. Pokud se chystáte nakoupit vánoční dárky s předstihem a hledáte inspiraci, prohlédněte si všechny propagační letáky Black Friday a ušetřete tisíce korun. Kimbino vám přináší přehled těch nejlepších akcí, která vám letošní Black Friday přinesl.