Kimbino
Kimbino

Oděv, obuv a sport - aktuální akční letáky

Hledáte nejnovější akční nabídky na produkty v kategorii Oděv, obuv a sport ? Kimbino je pro vás sesbíralo a přehledně uspořádalo. Prohlédněte si letáky a katalogy oblíbených obchodů, které jsou plné skvělých slev.
Kik, Pepco, Sinsay, Takko, Bonprix, PRIMARK, NKD, Sportisimo, Decathlon a Petrklíč patří mezi nejoblíbenější značky kategorie, avšak kromě nich tu můžete najít i mnoho dalších.

Celkem máte k dispozici 3 online letáků. Naplánujte Vaše nákupy ještě rychleji a snadněji. Prohlédněte si ty nejnovější: Věděli jste, že někdy se mohou akční nabídky měnit podle toho, v jakém městě se obchod nachází? V Česku patří mezi nejvyhledávanější města Praha, Brno, Ostrava, Plzeň a Olomouc. Prolistujte si letáky v některém z nich, nebo vyberte to vaše, a to vpravo nahoře v hlavičce stránky. Budete tak mít přehled o nabídkách určených přímo pro Vaši lokalitu.

Pokud chcete dostávat informace o nových nabídkách vašich oblíbených řetězců, stáhněte si aplikaci Kimbino, která vás vždy upozorní na nový leták. Sledování slev se tak pro Vás stane maličkostí.
Děkujeme, že jste se rozhodli pro Kimbino. S námi můžete zapomenout na papírové letáky, které i tak nejsou po ruce, když je nejvíc potřebujeme. S Kimbinem máte všechny informace týkající se kategorie Oděv, obuv a sport k dispozici 24/7 a zároveň pomáháte chránit životní prostředí. Skvělé, že?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA