Zdraví a kosmetika - aktuální akční letáky

Sesbírali jsme pro vás nejnovější akční nabídky a letáky oblíbených obchodů z kategorie Zdraví a kosmetika. Kimbino Vám je pomůže rychle najít a ušetřit tak při nakupování. TETA Drogerie, dm drogerie, Avon, Mary Kay, Rossmann, Oriflame, Top drogerie, Dr. Max, Moje lékárna a Yves Rocher patří mezi nejoblíbenější značky kategorie, avšak kromě nich tu můžete najít i mnoho dalších.

Celkem máte k dispozici 3 online letáků. Naplánujte Vaše nákupy ještě rychleji a snadněji. Prohlédněte si ty nejnovější:

Jestli jste zvědaví, jaké slevy a letáky platí speciálně pro Vaše město, můžete si je zobrazit tak, že zadáte název města do příslušného pole v pravém horním rohu stránky, nebo si ho vyberete z následujího seznamu: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň a Olomouc.

Abyste nepromeškali žádnou akci Vašeho oblíbeného obchodu, můžete se také přihlásit k odběru nebo si stáhnout aplikaci Kimbino, díky čemuž po Vás bude prohlížení letáků ještě rychlejší. Přidejte se k nám a dejme společně sbohem papírovým letákům! S Kimbinem máte nabídky Vašich oblíbených obchodů v kategorii Zdraví a kosmetika po ruce 24 hodin denně, ať jste kdekoliv. Naplánujte si své nákupy a ušetřete ještě dnes.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Kimbino
Zavřít
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka