KimbinoKimbino

Zdraví a kosmetika - aktuální akční letáky

Sesbírali jsme pro vás nejnovější akční nabídky a letáky oblíbených obchodů z kategorie Zdraví a kosmetika. Kimbino Vám je pomůže rychle najít a ušetřit tak při nakupování. TETA Drogerie, Oriflame, Rossmann, Avon, dm drogerie, Top drogerie, Dr. Max, FAnn parfumerie, Moje lékárna a Benu patří mezi nejoblíbenější značky kategorie, avšak kromě nich tu můžete najít i mnoho dalších.

Celkem máte k dispozici 3 online letáků. Naplánujte Vaše nákupy ještě rychleji a snadněji. Prohlédněte si ty nejnovější:

Jestli jste zvědaví, jaké slevy a letáky platí speciálně pro Vaše město, můžete si je zobrazit tak, že zadáte název města do příslušného pole v pravém horním rohu stránky, nebo si ho vyberete z následujího seznamu: Praha, Brno, Ostrava, Žilina a Olomouc.

Abyste nepromeškali žádnou akci Vašeho oblíbeného obchodu, můžete se také přihlásit k odběru nebo si stáhnout aplikaci Kimbino, díky čemuž po Vás bude prohlížení letáků ještě rychlejší. Přidejte se k nám a dejme společně sbohem papírovým letákům! S Kimbinem máte nabídky Vašich oblíbených obchodů v kategorii Zdraví a kosmetika po ruce 24 hodin denně, ať jste kdekoliv. Naplánujte si své nákupy a ušetřete ještě dnes.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Kimbino
Zavřít
mlékomáslosýrjogurtolejchlebasalámpivošunka