Kimbino
Kimbino
REKLAMA

iStyle leták (09.07.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
iStyle

iStyle leták

Zajímáte se o výrobky s logem Apple? Leták iSTYLE má pro vás to, co hledáte

3/5
Actual brochure

MacBook, iPad, iPhone jsou nejznámější výrobky, které vám přináší společnost Apple. Nejsou však jediné - tato značka totiž přináší mnoho dalších výrobků, včetně příslušenství, které k nim potřebujete. Máte doma iPhone a chtěli byste k němu nová sluchátka nebo rovnou novější model telefonu? Podívejte se na iSTYLE leták, ve kterém naleznete akční nabídku vybraných výrobků.

Akční leták iSTYLE vychází každé tři týdny v pátek. Těšit se můžete na zlevněnou nabídku napříč celým sortimentem obchodu iSTYLE. Na nákup zlevněných Apple výrobků máte pokaždé dostatek času, takže si můžete nákup dobře promyslet. Aktuální leták iSTYLE je v platnosti od 09.07.2024 a naleznete ho tady.

iSTYLE je největší prodejce elektroniky Apple na našem území

Shop

Ke vzniku společnosti iSTYLE na území České republiky došlo v srpnu roku 2006. První prodejna byla otevřená v témže roce v Praze na Revoluční ulici. U zákazníků si výrobky s logem Apple získávají stále větší oblibu, s čímž souvisí otevření dalších prodejen - v současné době jich je deset a navštívit je můžete ve městech, jako je Praha, Ostrava, Brno, Modřice a Ústí nad Labem.

iSTYLE však nepůsobí pouze v České republice, ale také v dalších zemích střední Evropy, kde existuje celkem dvacet dalších prodejen. V každém obchodě se setkáte s profesionálním přístupem všech zaměstnanců. iSTYLE však není pouze prodejce elektroniky. Nabízí také autorizovaná servisní centra, ve kterých používají k opravě pouze originální díly a postup opravy probíhá podle pokynů výrobce.

Zaujal vás iSTYLE leták a rádi byste si prohlédli všechny Apple výrobky? Podívejte se na istyle.cz, kde nejenže naleznete celý sortiment, ale zároveň si tam nový iPhone nebo Apple Watch můžete koupit.

Máte už iPhone nebo MacBook? Doplňte ho praktickým příslušenstvím

Assortment

Posloucháte rádi hudbu? Nebo chcete mít v autě svůj mobilní telefon stále na očích? Podívejte se do nabídky příslušenství a vyberte si tam to, co pro vaše pohodlné užívání Apple elektroniky potřebujete.

iSTYLE leták tento týden s názvem iStyle nabídka přináší také inspiraci pro zdraví a fitness. K hubnutí se vám bude hodit chytrá osobní váha, zápěstní tlakoměr nebo například chytrá láhev, která vám bude hlídat dostatečný přísun tekutin.

Apple zboží za výhodné ceny díky Kimbino

Kimbino App

Chcete vědět, co všechno si k vašemu smartphone můžete koupit? Podívejte se na iSTYLE leták příští týden, ve kterém naleznete zajímavou inspiraci za skvělou cenu. iSTYLE leták naleznete neustále na Kimbino.cz. Hodí se nejen, když si chcete koupit nové zboží, ale i v momentě, že se chcete jen podívat, jaké jsou novinky ve světě elektroniky. Chcete ke zjištění akční nabídky využít váš smartphone? Stáhněte si do něho aplikaci Kimbino a mějte tak akční leták iSTYLE doslova po ruce. Díky tomu navíc uděláte prospěšnou věc pro naši planetu, jelikož k výrobě papíru se musí kácet stromy, což se snaží online letáky eliminovat.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Pouzdro
Reproduktor
Macbook
Ipad
Apple
Bezdrátová sluchátka

Další letáky z kategorie

REKLAMA