Kimbino
Kimbino

Cestování - aktuální akční letáky

V kategorii Cestování pro Vás vybíráme ty nejnovější slevové nabídky a letáky Vašich oblíbených obchodů dostupných na českém trhu, které Vám pravidelně přínáší spoustu skvělých akcí na produkty.
Mezi nejvyhledávanější značky kategorie patří například ČD Travel, Čedok, Invia, EXIM tours a Blue Style, ale můžete tu najít i mnoho dalších.

Aktuálně je v kategorii Cestování k dispozici 3 online letáků, které jsme pro vás perfektně uspořádali. Prolistujte si například a naplánujte si svoje nejbližší nákupy o něco lépe: Jestli jste zvědaví, jaké slevy a letáky platí speciálně pro Vaše město, můžete si je zobrazit tak, že zadáte název města do příslušného pole v pravém horním rohu stránky, nebo si ho vyberete z následujího seznamu: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň a Olomouc.

Nemáte čas sledovat všechny nové akce? Rozumíme tomu. Proto jsme si pro Vás připravili mobilní aplikaci Kimbino, která Vás prostřednictvím push notifikací sama upozorní, když vyjde nový leták, díky čemuž budete o nejnovějších slevách informováni ještě dříve.
Přidejte se k nám a dejme společně sbohem papírovým letákům! S Kimbinem máte nabídky Vašich oblíbených obchodů v kategorii Cestování po ruce 24 hodin denně, ať jste kdekoliv. Naplánujte si své nákupy a ušetřete ještě dnes.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Vyhledávání

Zaregistruj se a využij všechny výhody.