Comfor leták
3/5

Comfor BLACK FRIDAY 2022 - Slevy na Elektro

REKLAMA
REKLAMA

Comfor leták

Hledáte elektroniku za skvělé ceny? Pomůže vám COMFOR leták

3/5
Actual brochure

Chtěli byste nový notebook, herní konzoli nebo telefon? Pak jste tu správně. U COMFOR si můžete být jistí, že zde naleznete vše ze světa IT techniky, co pro vaši domácnost potřebujete. Za elektroniku navíc můžete zaplatit méně, než si myslíte. Stačí, když si nejprve prohlédnete leták COMFOR, ve kterém naleznete zlevněné zboží. Jestliže jste v něm nenašli to, co jste hledali, vyčkejte s vaším nákupem do dalšího měsíce. COMFOR své letáky pravidelně mění a v tom příštím už určitě najdete to, co potřebujete.

Jak už jsme naznačili, akční leták COMFOR vychází pravidelně každý měsíc. Jeho nabídky se pokaždé střídají - v každém letáku najdete výhodné ceny telefonů, notebooků, tiskáren, příslušenství k počítači a další elektroniky. Aktuální leták COMFOR je spuštěný od 21.11.2022 a k prohlédnutí je připravený tady.

Síť IT prodejen COMFOR naleznete po celé České republice

Shop

Historie společnosti COMFOR sahá na našem území do roku 1992. V tomto roce došlo ke vzniku společnosti ještě pod tehdejším názvem ESCOM. K přejmenování na COMFOR, jak ji známe dnes, došlo až o šest let později. Do prodejny COMFOR chodilo pro IT vybavení stále více zákazníků, což zapříčinilo otevírání dalších poboček. 

V současné době je na našem území v provozu více než sto padesát prodejních míst, které jsou umístěné v nákupních centrech a městech, jako je například Praha, Kladno, Ústí nad Labem, Mladá Boleslav, Moravské Budějovice, Ostrava nebo Olomouc.

Prodejny COMFOR si získaly u zákazníků takovou oblibu nejen díky širokému sortimentu IT vybavení, ale především také zásluhou profesionálních služeb a servisu. V případě, že upřednostňujete nákup přes internet, můžete využít webové stránky comfor.cz, které slouží zároveň jako e-shop. Ani zde nepřijdete o poradenské služby, jelikož je vám každý všední den od 9:00 do 17:00 k dispozici bezplatná zákaznická linka, na které vám vyškolení pracovníci rádi pomohou s vaší objednávkou.

Potřebuje váš notebook zrychlit? COMFOR vám pomůže

Assortment

Prohlédli jste si COMFOR leták tento týden s názvem Comfor - Black Friday a zaujala vás v něm nabídka notebooku, ale vy doma jeden máte, který je navíc plný dat? To není žádný problém. V prodejně COMFOR si nové vybavení nejen můžete koupit, ale zároveň si tu můžete nechat přesunout veškerá data z vašeho stávajícího notebooku do nového. Pokud budete mít zájem, váš nový notebook vám v prodejně aktualizují a nastaví, takže vy se s tím nebudete muset zabývat a hned, jak si ho přinesete domů, ho budete moci začít užívat. Pokud si nechcete nový notebook hned koupit, můžete si ten váš nynější nechat alespoň zrychlit.

Nechodí vám do schránky aktuální leták COMFOR? Podívejte se na Kimbino

Kimbino App

Zaujal vás obchod COMFOR a rádi byste se podívali, jaké zboží momentálně nabízí za zvýhodněnou cenu, ale nechodí vám do schránky papírové letáky? To ničemu nevadí! Papírové letáky totiž vůbec nepotřebujete - podívejte se na Kimbino.cz nebo využijte možnosti stáhnutí aplikace Kimbino do vašeho mobilního telefonu, díky čemuž budete mít COMFOR leták příští týden stále k dispozici. Sledování online letáků je navíc mnohem ekologičtější, protože je k nim potřeba pouze internet, zatímco aby mohlo dojít k výrobě papíru, musí se nejprve pokácet stromy.

Black Friday 2022

Svátek Black Friday je tady a dorazil také do obchodu Comfor. Podívejte se na naši speciální nabídku Black Friday 2022 v novém letáku obchodu Comfor!

Nejnovější leták s názvem (Comfor - Black Friday) je platný od 21.11.2022 - 30.11.2022. Nepropásněte skvělé Black Friday akce v obchodě Comfor. V kategorii Elektro naleznete i další letáky pro Black Friday.

Pokud se chystáte nakoupit vánoční dárky s předstihem a hledáte inspiraci, prohlédněte si všechny propagační letáky Black Friday a ušetřete tisíce korun. Kimbino vám přináší přehled těch nejlepších akcí, která vám letošní Black Friday přinesl.
REKLAMA
REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Sledovat

Do obchodu

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Comfor leták
Comfor leták