Kimbino
Kimbino

Bydlení, nábytek - aktuální akční letáky

Hledáte nejnovější akční nabídky na produkty v kategorii Bydlení, nábytek? Kimbino je pro vás sesbíralo a přehledně uspořádalo. Prohlédněte si letáky a katalogy oblíbených obchodů, které jsou plné skvělých slev.
Najdete tu letáky od známých značek, jako je TEDi, Action, Eva supermarket, Mountfield, OBI, Merkury Market, BAUMAX, XXXLutz, Hecht a Velký Košík, ale i mnoho dalších.

Prohlédněte si aktuální akce a šetřete při nakupování! V sekci Bydlení, nábytek jsme pro Vás připravili 3 letáků, které máte k dispozici online. Ze současné nabídky kategorie Bydlení, nábytek jsme pro Vás vybrali letáky, na které se určitě vyplatí podívat: Jestli jste zvědaví, jaké slevy a letáky platí speciálně pro Vaše město, můžete si je zobrazit tak, že zadáte název města do příslušného pole v pravém horním rohu stránky, nebo si ho vyberete z následujího seznamu: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň a Olomouc.

Nemáte čas sledovat všechny nové akce? Rozumíme tomu. Proto jsme si pro Vás připravili mobilní aplikaci Kimbino, která Vás prostřednictvím push notifikací sama upozorní, když vyjde nový leták, díky čemuž budete o nejnovějších slevách informováni ještě dříve.
Děkujeme, že jste se rozhodli pro Kimbino. S námi můžete zapomenout na papírové letáky, které i tak nejsou po ruce, když je nejvíc potřebujeme. S Kimbinem máte všechny informace týkající se kategorie Bydlení, nábytek k dispozici 24/7 a zároveň pomáháte chránit životní prostředí. Skvělé, že?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA