Kimbino
Kimbino

Supermarkety - aktuální akční letáky

Hledáte nejnovější akční nabídky na produkty v kategorii Supermarkety? Kimbino je pro vás sesbíralo a přehledně uspořádalo. Prohlédněte si letáky a katalogy oblíbených obchodů, které jsou plné skvělých slev.
Kaufland, Penny Market, Billa, Albert, Lidl, Tesco, Globus, Norma, MP Krásno a Coop patří mezi nejoblíbenější značky kategorie, avšak kromě nich tu můžete najít i mnoho dalších.

Prohlédněte si aktuální akce a šetřete při nakupování! V sekci Supermarkety jsme pro Vás připravili 3 letáků, které máte k dispozici online. Ze současné nabídky kategorie Supermarkety jsme pro Vás vybrali letáky, na které se určitě vyplatí podívat: Jestli jste zvědaví, jaké slevy a letáky platí speciálně pro Vaše město, můžete si je zobrazit tak, že zadáte název města do příslušného pole v pravém horním rohu stránky, nebo si ho vyberete z následujího seznamu: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň a Olomouc.

Pokud chcete dostávat informace o nových nabídkách vašich oblíbených řetězců, stáhněte si aplikaci Kimbino, která vás vždy upozorní na nový leták. Sledování slev se tak pro Vás stane maličkostí.
Děkujeme, že jste se rozhodli pro Kimbino. S námi můžete zapomenout na papírové letáky, které i tak nejsou po ruce, když je nejvíc potřebujeme. S Kimbinem máte všechny informace týkající se kategorie Supermarkety k dispozici 24/7 a zároveň pomáháte chránit životní prostředí. Skvělé, že?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA