Kimbino
Kimbino
REKLAMA

OKAY Elektro leták (22.07.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
OKAY Elektro

OKAY Elektro leták

OKAY Elektro leták přináší slevy, které přesahují 50 %

3.5/5
Actual brochure

Jak jistě víte, prodejny OKAY Elektro nabízejí širokou nabídku různé elektroniky, a to od mobilních telefonů, přes notebooky a televize, až po velké spotřebiče. Kromě toho si zde ale vyberete také různý nábytek. Díky OKAY Elektro si tak kompletně vybavíte obývací pokoj, ložnici, kuchyni a jídelnu. Ušetříte přitom spoustu času, protože vám bude stačit, abyste navštívili jenom jeden obchod. Kromě času ušetříte také peníze, a to v případě, že si vyberete zlevněné zboží, které přináší leták OKAY Elektro.

Svůj akční leták OKAY Elektro vydává jednou za dva až tři týdny v pondělí a platí do následující neděle. Naleznete v něm zajímavé slevy napříč celým obchodem, takže stojí za to, abyste si aktuální leták OKAY Elektro před nákupem důkladně prohlédli. Současné slevy platí od 01.03.2023 a najdete je tady.

OKAY Elektro patří mezi nejvýznamnější české prodejce elektroniky a nábytku

Shop

Historie obchodu OKAY Elektro se začala psát roku 1994. Od samého vzniku se společnosti velmi dařilo, díky čemuž si mohla dovolit otevírání dalších prodejen. Už po šesti letech působení na našem trhu provozovala dvacet kamenných obchodů a další postupně přibývaly. 

V současné době je po celé naší republice otevřených více než sto obchodů. Naleznete je ve městech, jako je Brno, Plzeň, Praha, Neratovice, Trutnov a Liberec, a jsou pro vás otevřené od pondělí do neděle.

Pokud nechcete ztrácet čas jízdou do prodejny, vyberte si novou elektroniku nebo nábytek prostřednictvím webových stránek okay.cz, které slouží zároveň i jako e-shop. Balíček s vaší objednávkou si můžete nechat poslat až k vám domů nebo si ho vyzvednout na libovolné prodejně OKAY Elektro.

Společnost OKAY Elektro však nezůstala jen na našem území. V roce 2002 se rozšířila na Slovensko, kde se stala rovněž úspěšným prodejcem elektroniky a nábytku. V současné době provozuje vlastní slovenský e-shop a více než třicet kamenných prodejen.

Co všechno OKAY Elektro nabízí?

Assortment

OKAY Elektro toho svým zákazníkům nabízí mnohem víc, než jen OKAY Elektro leták tento týden s názvem OKAY katalog - Sedačky. Koupili jste si nového společníka a přijde vám, že je dvouletá záruka málo? Prodlužte si ji až na pět let! Kromě toho si ho také můžete pojistit proti krádeži a poškození, díky čemuž vám bude spolehlivě sloužit řadu let.

Samozřejmostí je také možnost nákupu na splátky. Pokud tak nemáte na novou elektroniku nebo nábytek dostatek peněz, nemusíte čekat několik měsíců, než si je našetříte a propásnete tak jeho výhodnou cenu. Využijte u zboží nad tisíc korun možnosti nákupu na splátky a užívejte si ho hned teď.

O OKAY Elektro leták příští týden nepřijdete, když začnete využívat Kimbino

Kimbino App

Zaujala vás akční nabídka obchodu OKAY Elektro a nechcete zmeškat další? Podívejte se na Kimbino.cz, kde je leták OKAY Elektro pokaždé připravený, takže už o žádné slevy nepřijdete. Nemusíte se tím pádem spoléhat na papírové letáky, které vám pošťačka nemusí pokaždé hodit do schránky. Z prohlížení online letáků budete mít navíc dobrý pocit, jelikož k jejich výrobě není nic potřeba, takže nezatěžují naši planetu. Do vašeho mobilního telefonu si také můžete stáhnout aplikaci Kimbino a mít tak letáky OKAY Elektro kdykoliv na dosah.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Žehlička na vlasy
Pohovka
Sedačka
Křeslo
Zahradní nábytek
Tužka na oči
Lesk na rty
Lak na nehty
Maska na vlasy
Olej na vlasy
Lak na vlasy
Barva na vlasy
Pěna na holení
Voda po holení
Krém na ruce
Pěna do koupele
Prášek na praní
Tablety do myčky
Leštidlo do myčky
Prostředek na mytí nádobí

Další letáky z kategorie

REKLAMA