Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Datart leták (16.07.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Datart

Datart leták

Datart nabízí elektroniku všeho druhu. Přesvědčí vás o tom leták Datart

3.5/5
Actual brochure

Ať už potřebujete domácí spotřebič, notebook, telefon, chytrou elektroniku nebo elektronické dílenské a zahradní nářadí, v obchodě Datart ho najdete! Čeká tu na vás totiž rozmanitá nabídka, ve které si vybere každý, včetně těch nejnáročnějších zákazníků. Pokud nevěříte, prohlédněte si Datart leták, který má pro vás připravenou zlevněnou nabídku ze všech kategorií obchodu.

Akční leták Datart vydává pravidelně každé pondělí a platí do neděle. Díky tomu, že platí pouze týden, se zlevněné výrobky neustále mění, takže máte větší šanci, že v něm brzy naleznete elektroniku, kterou se právě chystáte koupit. Aktuální leták Datart spustil 16.07.2024 a můžete si ho prohlédnout jednoduše tady.

Díky internetovému obchodu Datart nemusíte pro elektroniku jenom do prodejny

Shop

Společnost Datart zahájila své působení na českém trhu v roce 1990. Otevření první prodejny se však dočkala až o dva roky později a postupně přibývaly další. Datart neustále roste a zvyšuje jak své prodeje, tak i počet svých zaměstnanců. V současné době zaměstnává více než padesát tisíc lidí. Za dobu svého působení si vysloužil ocenění Prodejce elektra roku 2003 a 2012.

Společnost Datart nezůstala jen na našem území. V roce 1999 se rozšířila k našim slovenským sousedům, u kterých provozuje vlastní e-shop a více než deset kamenných obchodů. Na našem území je v současné době otevřených více než sto poboček, které naleznete ve městech, jako je Praha, Brno, Plzeň, Olomouc, Ostrava a Zlín.

Pokud se vám pro nové elektro nechce jet do kamenné prodejny, podívejte se na webové stránky datart.cz, na kterých naleznete stejnou nabídku jako v prodejně. S výběrem zboží vám pomohou odborníci na zákaznické lince, která je vám k dispozici sedm dní v týdnu od 9:00 do 21:00 a ve všední dny dokonce už od 8:00.

Ještě větší slevy s Datart VIP programem

Assortment

Nakupujete novou elektroniku pravidelně? Zapojte se do věrnostního programu, který si Datart pro své zákazníky připravil. Získáte díky němu exkluzivní slevy, takže Datart leták tento týden s názvem Datart nabídka není jediná možnost, jak při nákupu ušetřit. S tímto programem také získáte možnost vyzvednutí vaší objednávky zdarma, a to v jakékoliv kamenné prodejně Datart. Zboží tam bude k dispozici přibližně za hodinu od vaší objednávky.

Datart samozřejmě přináší i celou řadu dalších výhod, mezi které patří například nákup na splátky, odborná instalace sporáků a vestavných spotřebičů, počítačové služby a další. Naleznete zde také inspiraci na dárek pro své blízké. Můžete zde totiž zakoupit dárkovou kartu, a to v hodnotě 200 Kč až 2000 Kč. Obdarovaný si tak může vybrat elektroniku, kterou zrovna potřebuje a na pokladně uplatnit dárkovou kartu - její hodnota se odečte od celkové ceny za nákup.

K prohlížení akčního letáku Datart využijte Kimbino

Kimbino App

Chcete mít neustálý přehled o akční nabídce obchodu Datart a zároveň udělat něco prospěšného pro přírodu? Vyměňte papírové letáky za online letáky, které naleznete na Kimbino.cz. K jejich výrobě není nic potřeba, takže nezatěžují naši planetu vznikáním dalšího odpadu. Datart leták příští týden můžete mít neustále k dispozici ve vašem mobilním telefonu, a to v případě, že si do něho stáhnete aplikaci Kimbino.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Pračka
Trouba
Gril
Rošt
Buben
Hermelín
Pračky
Gourmet
Dřevěné uhlí
Grilování
Mysli

Další letáky z kategorie

REKLAMA