Kimbino
Kimbino

Alza leták (příštího týdne) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Alza
REKLAMA

Alza leták

Chtěli byste nový počítač nebo domácí spotřebič? Prolistujte si Alza leták

3.5/5
Actual brochure

Nový počítač, televize, pračka nebo kávovar - to vše a ještě mnohem víc najdete v e-shopu Alza, který se stal největším prodejcem elektroniky na našem území. Není tedy divu, že je jejich nabídka sortimentu tak široká. Naleznete zde veškeré elektronické zboží, na které si jen vzpomenete, včetně nejnovějších modelů ze světa mobilních telefonů, chytrých hodinek nebo elektrokol.

Chcete při nákupu nové elektroniky ušetřit? Pak si prohlédněte akční leták Alza, který je plný zajímavých slev. Alza sice letáky nepřináší pravidelně, ale zato platí celý měsíc, takže máte na svůj nákup dostatek času. Nemusíte se tak obávat, že byste nějakou výhodnou nabídku propásli. Aktuální leták Alza, který je spuštěný od příštího týdne, najdete jednoduše na naší webové stránce.

Jak šel čas s největším českým prodejcem elektroniky

Shop

Historie české společnosti Alza sahá až do roku 1994, ve kterém ji založil pan Aleš Zavoral. Společnost nejprve vystupovala pod názvem Alzasoft a zaměřovala se na prodej mezi vysokoškolskými studenty. O čtyři roky později došlo k otevření první prodejny Alzasoft v Praze, která nabízela výpočetní techniku a komponenty k počítačům. V roce 2000 byla spuštěná první verze e-shopu, díky které došlo k výraznému nárůstu zákazníků. V roce 2004 se stala akciovou společností, což s sebou přineslo řadu změn.

Velkým mezníkem v historii společnosti byl rok 2006, ve kterém došlo k přejmenování společnosti Alzasoft.cz na Alza.cz - pod tímto názvem vystupuje dodnes. Firmě se dařilo, takže stále rozšiřovala svůj sortiment a otevírala další prodejny po celé České republice. V současné době na našem území provozuje více než třicet prodejen a AlzaBoxů, které slouží pro vyzvednutí objednávky z eshopu Alza.cz. Naleznete je ve městech, jako je Praha, Brno, Liberec, Ostrava, Kolín, Mělník, České Budějovice, Kroměříž, Znojmo a mnoha dalších. 

Alza působí také v Maďarsku, Rakousku, Německu, na Slovensku a dalších evropských zemích. Pokud jste ještě nikdy nenavštívili webové stránky alza.cz, určitě se na ně podívejte. Sami se tam totiž přesvědčíte o široké nabídce elektroniky, ze které si jistě i vy vyberete nějakého nového domácího společníka, který vám pomůže při každodenních činnostech.

V prodejnách Alza můžete využít celou řadu služeb

Assortment

Je podle vás Alza leták tento týden s názvem Alza leták lákavý, ale novou elektroniku nepotřebujete? I tak ale zavítejte do prodejen Alza, protože se zde setkáte i s dalšími službami. Můžete si zde nechat nalepit ochrannou fólii nebo sklo na váš mobilní telefon, pojistit svoji elektroniku proti krádeži nebo využít servisní služby.

Patříte mezi pravidelné zákazníky obchodu Alza a chcete za svůj nákup ušetřit? Pak se staňte členy VIP programu, který vám zajistí výrazné slevy na produkty. Leták Alza tak není jediný způsob, jak platit méně. Součástí tohoto systému je také přednostní výdej zboží, doprava zdarma, předplatné časopisů a novin a mnoho dalších výhod.

Nevíte, kde naleznete aktuální leták Alza? Využijte Kimbino

Kimbino App

Prohlížení akční nabídky obchodu Alza je velmi jednoduché. Stačí vám k tomu internet a Kimbino.cz, kde si pokaždé můžete prohlédnout Alza leták příští týden. Pokud si navíc ještě stáhnete do vašeho chytrého mobilního telefonu Kimbino, můžete se s akční nabídkou podělit i se svými blízkými. Snadno tak jednou pro vždy zapomenete na papírové letáky, které se vám doma akorát hromadily a zabíraly místo. Vsaďte na sílu internetu, kde naleznete vše, co potřebujete - včetně akčních letáků Alza.

REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA