Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Expert elektro leták (09.07.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Expert elektro

Expert elektro leták

Expert Elektro leták přináší zajímavé slevy ze světa elektroniky

3/5
Actual brochure

Patříte mezi milovníky elektroniky? Neustále vybavujete svoji domácnost novými chytrými pomocníky? Ať už hledáte velké nebo malé spotřebiče, televizi, telefon nebo elektroniku do kanceláře, v nabídce obchodu Expert Elektro stoprocentně naleznete to, co hledáte. Leták Expert Elektro vás přesvědčí o rozmanité nabídce elektroniky a navíc vám ji poskytne za zvýhodněnou cenu.

Akční leták Expert Elektro vydává nepravidelně. Pokaždé však vychází ve čtvrtek a platí do následující středy. Vždy se také můžete těšit na zajímavou nabídku napříč celým sortimentem. Aktuální leták Expert Elektro platí od 09.07.2024 a je k dispozici tady.

Expert Elektro - prodejce elektroniky známý po celém světě

Shop

Společnost Expert Elektro patří do mezinárodní kooperace Expert International, která vznikla v roce 1967 ve švýcarském Curychu. Společnost byla založená pod názvem Intercop GmbH a až v roce 1971 došlo k přejmenování na Expert International GmbH. V roce 2000 se firma rozšířila do dalších zemí světa. 

V současné době se prodejny Expert Elektro nacházejí ve dvaceti třech zemích světa, ve kterých je celkem více než 7 400 obchodů zaměřených na prodej elektroniky, bílého zboží, IT a telekomunikační a foto techniky. Na český trh vstoupil tento prodejce elektroniky v roce 1996. Od té doby došlo k otevření padesáti tří prodejen, které jsou rozmístěné po celé České republice. Do obchodu můžete zavítat ve městech, jako je například Praha, Havířov, Hodonín, , Plzeň a Jeseník.

Nevíte, kde se nachází nejbližší prodejna ve vašem okolí? Podívejte se na webové stránky expert.cz, kde a vás čeká kompletní seznam prodejen včetně jejich otevírací doby. Webové stránky slouží rovněž jako e-shop, který může využít pro nákup elektroniky, takže pro nového domácího společníka nemusíte jezdit do kamenné prodejny.

Expert Elektro nabízí svým zákazníkům řadu výhod

Assortment

Nakupujete často elektronické produkty? V takovém případě se vám vyplatí, když se zaregistrujete do věrnostního klubu, který má Expert Elektro pro své zákazníky připravený. Díky němu získáte slevu na vybrané výrobky, budete mít možnost koupě produktů, které jsou určené pouze pro členy Expert klubu, a získáte výhodnější zákaznický servis.

Expert Elektro leták tento týden s názvem Expert elektro nabídka přináší zajímavé nabídky. Jestliže vás některá akční nabídka zaujala, ale nemáte pro koupi dostatek peněz, nevadí. Pokud je hodnota vašeho nákupu více než dva tisíce, můžete využít možnosti nákupu na splátky.

Díky Kimbino máte akční leták Expert Elektro stále k dispozici

Kimbino App

Čekáte s nákupem elektroniky do doby, než bude ve slevě? Aby vám žádná slevová nabídka neutekla, podívejte se na Kimbino.cz nebo si do vašeho mobilního telefonu stáhněte aplikaci Kimbino, kde pokaždé naleznete Expert Elektro leták příští týden. Díky tomu se budete na akční nabídku moci podívat kdykoliv a ne jen v momentě, kdy vám nový leták Expert Elektro přijde do schránky. Online letáky mají ještě jednu velkou výhodu. Přestanou se vám totiž doma hromadit papíry s neplatnými akcemi.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Pračka
Lednice
Tv
Konektor
Adaptér
Chladnička
Vysavač
Ventilátor
Baterie
Hrnec
Rychlovarná konvice
Elektro

Další letáky z kategorie

REKLAMA