Kimbino
Kimbino

Auto-moto - aktuální akční letáky

Sesbírali jsme pro vás nejnovější akční nabídky a letáky oblíbených obchodů z kategorie Auto-moto. Kimbino Vám je pomůže rychle najít a ušetřit tak při nakupování.
Najdete tu letáky od známých značek, jako je Auto Kelly, FILSON Store, Audi, Renault, KIA a Opel, ale i mnoho dalších.

Celkem máte k dispozici 3 online letáků. Naplánujte Vaše nákupy ještě rychleji a snadněji. Prohlédněte si ty nejnovější: Jestli jste zvědaví, jaké slevy a letáky platí speciálně pro Vaše město, můžete si je zobrazit tak, že zadáte název města do příslušného pole v pravém horním rohu stránky, nebo si ho vyberete z následujího seznamu: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň a Olomouc.

Nemáte čas sledovat všechny nové akce? Rozumíme tomu. Proto jsme si pro Vás připravili mobilní aplikaci Kimbino, která Vás prostřednictvím push notifikací sama upozorní, když vyjde nový leták, díky čemuž budete o nejnovějších slevách informováni ještě dříve.
Přidejte se k nám a dejme společně sbohem papírovým letákům! S Kimbinem máte nabídky Vašich oblíbených obchodů v kategorii Auto-moto po ruce 24 hodin denně, ať jste kdekoliv. Naplánujte si své nákupy a ušetřete ještě dnes.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA