Kimbino
Kimbino

Elektro Spáčil leták (12.06.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Elektro Spáčil
REKLAMA

Elektro Spáčil leták

Elektro Spáčil leták je plný zajímavé nabídky elektra

3/5
Actual brochure

Zařizujete si novou domácnost nebo ji rekonstruujete? Pak do ní jistě budete pořizovat nové domácí spotřebiče. Kde jinde je koupit než v obchodě Elektro Spáčil, kde máte k dispozici všechny elektrické spotřebiče, bez kterých se žádná moderní domácnost neobejde. Kromě toho si zde také vyberete mobilní telefon, počítač, hračky pro děti nebo nářadí a vybavení do dílny či zahrady. Prohlédněte si ale nejdřív leták Elektro Spáčil, ať víte, jaké zboží je momentálně zvýhodněné, abyste při nákupu maximálně ušetřili.

Na nový akční leták Elektro Spáčil se můžete těšit dvakrát do měsíce. Vychází každý druhý čtvrtek a platí následujících čtrnáct dní. Naleznete v něm různé zboží se slevou až 30 %. Aktuální leták Elektro Spáčil je spuštěný od 12.06.2024 a prohlédnout si ho můžete tady.

Elektro Spáčil je ryze český prodejce elektroniky

Shop

K založení společnosti Elektro Spáčil došlo v roce 1990 v Újezdě u Brna. Nejprve se zabývala servisem televizorů, a až po nějakém čase k němu také přibyl jejich prodej. O nákup byl velký zájem, což způsobilo, že servis zcela nahradil prodej, a to nejen televizorů, ale postupně také bílého zboží. Sortiment se neustále rozšiřoval až do současného stavu, kdy v obchodě naleznete kompletní nabídku elektrospotřebičů.

Nakoupit můžete jednak v prodejně, která se nachází stále v Újezdě u Brna, ale také prostřednictvím webových stránek spacil.cz, které jsou zároveň také e-shopem. Objednávku si můžete vytvořit sami nebo telefonicky - telefonní číslo naleznete rovněž na webových stránkách obchodu a dovoláte se na něj od pondělí do pátku v čase mezi 9:00 až 17:30.

Co všechno Elektro Spáčil nabízí?

Assortment

V obchodě Elektro Spáčil si můžete nakoupit i v případě, že zrovna nemáte peníze. Jestliže se vám líbí vysavač, televize nebo mobilní telefon, který vám ukázal Elektro Spáčil leták tento týden s názvem Elektro Spáčil leták, ale nemáte na něj dostatek prostředků, využijte možnosti nákupu na splátky a mějte tak novou elektroniku doma ještě dnes.

Přijde vám dvouletá záruka u vašeho nového elektrického spotřebiče málo? Prodlužte si ji až na pět let! Díky tomu si ho tak budete moci bezstarostně užívat mnohem déle. Pokud dojde v tomto období k jeho rozbití, prodejce zařídí opravu zdarma nebo ho vymění za nový kus.

Chcete mít přehled o tom, co obsahuje Elektro Spáčil leták příští týden? Podívejte se na Kimbino

Kimbino App

Pokud se nechcete spoléhat, že vám pošťačka přinese do schránky nový akční leták Elektro Spáčil, podívejte se na Kimbino.cz, kde je pro vás neustále k dispozici. Budete se tak na nové slevy moci podívat kdykoliv budete chtít. Navíc se vám doma přestanou hromadit papírové letáky a nejen to - uděláte dobrou věc pro přírodu, jelikož přestanete podporovat kácení stromů, ke kterému kvůli výrobě papíru, potažmo papírových letáků, dennodenně dochází. Nové akce obchodu Elektro Spáčil však nemusíte hledat jen na internetu. Díky aplikaci Kimbino budete mít letáky i ve vašem mobilním telefonu.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Pračka
Tv
Adaptér
Chladnička
Mrazák
Sporák
Vysavač
Holicí strojek
Mixér
Šlehač
Robot
Vysoušeč vlasů
Baterie
Kuchyňský robot
Elektro

Další letáky z kategorie

REKLAMA