Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Elektro Oáza leták (16.07.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Elektro Oáza

Elektro Oáza leták

Elektro Oáza leták nabízí různé druhy elektroniky za skvělé ceny

3/5
Actual brochure

Stalo se vám už někdy, že jste ve stejnou chvíli potřebovali koupit nový telefon, televizi a vysavač? Proč každou věc nakupovat jinde, když Elektro Oáza nabízí různé druhy elektroniky pod jednou střechou? Naleznete zde domácí spotřebiče, elektrické nářadí, výpočetní techniku, telefony a mnoho dalších. Na své si zde tak přijde vášnivý kutil, ale také rodiče malých dětí, pro které zde vyberou různé hračky. Při nákupu jednoduše ušetříte, když si nejprve prohlédnete leták Elektro Oáza, který obsahuje spoustu zlevněné elektroniky.

Nový akční leták Elektro Oáza vydává nepravidelně. Vždy je to však v první polovině měsíce a platí až do jeho konce. Následující měsíc se můžete těšit na jiné slevy, takže pokud aktuální leták Elektro Oáza neobsahuje váš vysněný produkt, vyplatí se počkat na vydání toho dalšího, který už ho možná obsahovat bude. Akce, které jsou momentálně spuštěné platí od 16.07.2024 a najdete je tady.

Elektro Oáza nabízí velkoobchodní i maloobchodní prodej elektra

Shop

K založení obchodu Elektro Oáza neboli společnosti Maděra a Šípek, spol. s r.o. došlo v roce 1992. Nejprve se věnovala pouze energetickým montážím - těmi se zabývá dodnes. V roce 1995 se sídlo společnosti přesunulo do Poděbrad, kde se o rok později otevřela první a dosud jediná prodejna Elektro Oáza, ve které si mohou produkty z kategorie Elektro nakoupit jak soukromníci, tak podnikatelé. 

Prodejna v Poděbradech však není jediný způsob, jak u Elektro Oáza můžete nakoupit. Využijte webové stránky oaza.cz, které slouží i jako e-shop, a zboží si objednejte z pohodlí vašeho domova. Internetový obchod obsahuje stejnou nabídku, kterou byste našli v kamenném obchodě, takže nemusíte mít strach, že byste byli o nějaké produkty ochuzení. V případě, že byste si s vytvořením vaší objednávky nevěděli rady, můžete se v pracovních dnech od 6:30 do 19:00 obrátit na zákaznickou linku.

Elektro Oáza nabízí zajímavé služby

Assortment

Jedete na dovolenou nebo potřebujete něco opravit? Nekupujte si hned nové nářadí, když ho už dlouho nebudete k ničemu potřebovat. Zbytečně by se vám pak doma pletlo. Pro příležitostné opraváře je zde připravená půjčovna elektrického nářadí, nosičů kol a zahradní techniky, kde si můžete vybavení půjčit, a to klidně i na celý týden.

Elektro Oáza nenabízí levné elektro pouze skrz Elektro Oáza leták tento týden s názvem Elektro Oáza nabídka. Pokud si zařizujete nové bydlení, určitě by vám nemělo uniknout jejich kuchyňské studio, kde si můžete nechat zhotovit kuchyň na míru a nejen to - také si u nich vyberete obývací stěny a vestavěné skříně. A to nejlepší nakonec - pokud potřebujete smontovat nový nábytek, posekat trávník, nebo něco doma opravit, zavolejte si hodinového manžela, který vám se vším ochotně pomůže.

Znáte Kimbino? Jedině tam včas naleznete Elektro Oáza leták příští týden

Kimbino App

Jste stále zvyklí na prohlížení papírových akčních letáků? Je čas na změnu! Zkuste se podívat na Kimbino.cz. Zaručeně zjistíte, že jinak už si slevy, které nabízí Elektro Oáza, nebudete chtít prohlížet. Je to velmi pohodlné a hlavně si budete moci akční leták ElektroOáza prohlédnout, kdykoliv budete chtít. Rovněž vám odpadne povinnost odnášet staré papírové letáky do speciálního kontejneru na papír, takže se zasloužíte o menší tvorbu odpadu. Leták Elektro Oáza může být také ve vašem mobilním telefonu, a to v případě, že si do něho stáhnete aplikaci Kimbino.

REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA