Kimbino
Kimbino

Kimbino je především o lidech

Za každým skvělým projektem stojí chytří a spokojení lidé. V Kimbine to víme, a proto vybíráme ty nejlepší lidi v oboru. Snažíme se jim poskytnout pohodlí, zábavné a příjemné pracovní prostředí.

About Us

Když nám je práce zábavou

Jsme mladí, aktivní a cílevědomí lidé, které naše práce baví a naplňuje. Zábava nám není cizí a nebereme se příliš vážně. Rádi pracujeme v týmovém duchu na společných cílech. Snažíme se být nejlepší v tom, co děláme, a posouvat se vpřed. Líbí se vám náš nápad? Přidejte se k nám :)

funfun2fun3fun4fun5

Záleží nám na osudu naší planety

Víme, že pokud chceme změnit svět, musíme nejprve začít u sebe. Jedním z cílů Kimbina i našich je přispět ke zlepšení životního prostředí. V naší společnosti se snažíme třídit odpad, recyklovat, omezit používání plastů a papíru nebo používat alternativní dopravní prostředky (kolo, koloběžka). Díky našemu projektu Kimbino přispíváme také k ochraně životního prostředí a nabízíme online prohlížení letáků a katalogů bez plýtvání papírem.

ecoeco2eco3eco4

Pokračujeme v rozvoji a rosteme

Kimbino je mezinárodní společnost s vizí a velkými cíli. Na projektu Kimbino již pracuje více než 35 lidí v 6 týmech. Společně poskytujeme obsah, kvalitu, analýzu a inovace. Snažíme se držet krok s nejnovějšími trendy a usilujeme o snadné, přehledné a online listování aktuálních letáků.

workwork2work3work4
Our Team

Takto se hýčkáme v týmu

collective

Mladý kolektiv, se kterým je zábava

flexible work-time

Flexibilní pracovní doba

homeoffice

Home office

breakfast

Společné snídaně a ovocné dny

work outside

Možnost pracovat venku

education

Vzdělávání, kurzy

coffee

Stálý přísun kávy i čaje

activity

Společné mimopracovní aktivity

Napsali o nás

Kimbino přináší online letáky a katalogy z více než 32 zemí světa a jen na Slovensku pokrývá více než 120 obchodů. Jsou přehledné a snadno se prohlížejí. Jejich použití je bezplatné a nevyžaduje se žádná registrace. Uživatelé Kimbinu mohou mít nové informace o akcích nebo slevách dříve, než jsou doručeny do jejich poštovní schránky.

Zdroj: nextech.sk

Aplikace Kimbino nabízí širokou škálu aktuálních letáků všech vašich oblíbených obchodů. Pokud často nakupujete a nemáte před návštěvou obchodu k dispozici leták, vřele doporučujeme tuto praktickou věc využít.

Zdroj: mojandroid.sk

Samozřejmě můžete na schránku nalepit klasický nápis "Prosím, nevhazujte letáky". Kimbino však nabízí o něco přesvědčivější samolepky na podporu ekologičtější distribuce letáků do vašeho okolí.

Zdroj: techbox.sk