Elektrospotřebiče nejlepších evropských i světových značek. To je nabídka prodejen Planeo Elektro, specializované sítě prodejen se širokým sortimentem elektro v Čechách, Moravě i na Slovensku. Jak se můžete přesvědčit v online letácích našeho Eko serveru Kimbino.cz, který vám šetří čas i peníze, najdete v Planeo Elektro veškeré elektrospotřebiče volně stojící i vestavné, užitné i zábavní, obyčejné i smart. Cokoliv je na elektřinu a do některé místnosti v bytě nebo i na zahradu, to můžete pořídit právě v síti Planeo Elektro. A o nabídce se pravidelně každý týden informovat díky akčním letákům.

S prodejem v síti Planeo Elektro je spojena spousta služeb, které coby zákazníci jistě oceníte. Jde zejména o splátky při nákupu již od dvou tisíc korun, vyškolený personál, dpravu zdarma až do 30 km od prodejny, prodloužení záruky, záruku okamžité výměny, pojištění proti nahodilému poškození a odcizení, benefity (pro síť Planeo Elektro a Quick Time), zpětný odběr anebo zprostředkování připojení k satelitní nebo internetové televizi. Prostě spousta užitečných služeb, kvůli kterým se vyplatí nákup právě zde.

Prodejny Planeo elektro jsou otevřeny denně od 9 do 20 hodin. Akční letáky platí vždy od středy do úterý, vycházejí každý týden. Vybrané velmi výhodné akce platí jen jeden den. Ale na našem  Eko serveru Kimbino.cz vás o nich vždy dostatečně dopředu informujeme, abyste se mohli o výhodnějším nákupu zodpovědně rozhodnout. S námi šetříte nejen naše lesy (papírem na klasické letáky), ale také svůj čas a peníze.