Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Planeo Elektro leták (22.07.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Planeo Elektro

Planeo Elektro leták

Planeo leták je rájem zajímavých slev

3.5/5
Actual brochure

 

Sháníte novou lednici, pračku či televizi, ale nechcete za ni utratit majlant? To ani nemusíte! S akčními nabídkami, které vám pravidelně přináší Planeo leták si dopřejete vše, co potřebujete, a zároveň nezatížíte svůj rodinný rozpočet. Nabídka letáku Planeo je vždy velmi rozmanitá, najdete tu totiž prakticky cokoliv, co funguje na elektřinu, ať už se jedná o zábavní elektroniku, domácí spotřebiče či zboží na zahradu.

Planeo letáky vydává vždy jednou týdně, a to obvykle s platností od středy do následujícího úterý. Výjimkou bývají státní svátky, kdy bývá doba platnosti o něco posunutá. Aktuální leták Planeo, který platí od 22.07.2024, si můžete prohlédnout tady. Tak jako vždy zahrnuje plno výhodných akcí na mobilní telefony, počítače, chladničky, pračky a spoustu dalšího zboží každodenní potřeby.

 

 

 

 

 

 

Planeo Elektro si zakládá na nízkých cenách

Shop

Vlastníkem řetězce Planeo Elektro je akciová společnost FAST ČR, která se už od roku 1992 věnuje velkoobchodnímu prodeji nejrůznější značkové elektroniky a je tedy jasné, že v tom umí chodit. V České republice rozsela celkem 250 poboček, které můžete navštívit například ve městech, jako je Plzeň, Praha, Ostrava, Strakonice, Břeclav a Liberec. Nevíte, která je nejbližší Planeo prodejna ve vašem okolí? Najděte si ji na oficiálních stránkách obchodu - planeo.cz.

Příjemnější nákup s dodatkovými službami

Kromě samotné elektroniky Planeo nabízí i řadu dodatkových služeb, s jejichž pomocí zákazníkům zpříjemňuje a usnadňuje nákupy. Na každé prodejně je samozřejmě standardem možnost nákupu na splátky, pojištění zboží proti poškození nebo odcizení a prodloužení záruky, a to až na 36 měsíců od vypršení klasické záruky určené zákonem. Mimo to si v prodejnách Planeo Elektro můžete vyřídit také televizní služby a internetové připojení. 

V případě, že vás v Planeo letáku zaujala nová lednice nebo jiný spotřebič větších rozměrů a bydlíte nejdále 30 km od prodejny, můžete také využít dopravu zdarma. Navíc se nemusíte trápit s likvidací starých spotřebičů - stačí, když je přivezete na prodejnu, a zaměstnanci se o ně postarají za vás. Pokud byste však v letáku Planeo Elektro nenašli to pravé ořechové, zkuste štěstí zkusit v jiných obchodech z kategorie Elektro, mezi které patří například Comfor, Elektro Oáza, Expert elektro, OKAY Elektro, Proton, Elektro Spáčil, Mall.cz, Alza, Datart a Conrad.

V Planeo Elektro se vám dostane všech předních značek

Assortment

Sortiment prodejen Planeo Elektro zahrnuje řadu nejrůznějšího zboží od předních českých i zahraničních značek. V nabídce nechybí počítače Asus, kosmetické produkty Babyliss a Rowenta, kuchyňské spotřebiče Bosch a Braun, lednice Electrolux či Gorenje nebo mobilní telefony HTC, LG a Nokia. Akční nabídky na tyto produkty a spoustu dalšího zboží najdete vždy v aktuálním Planeo letáku - ten aktuální se jmenuje Planeo Elektro leták. 

Kimbino - letáky z Planea u nás najdete jako první!

Kimbino App

Nečekejte, až vám nejnovější Planeo Elektro leták dorazí do schránky, raději využijte Kimbino.cz! Nejenže si touto cestou budete moci svůj leták prohlédnout mnohem dříve, ale také se vyhnete hromadění a následnému vynášení starých papírových letáků. Díky tomu ušetříte čas i energii a navíc snížíte svou produkci odpadu, a tak uděláte něco pozitivního jak pro sebe, tak i pro naši planetu. S pomocí webových stránek a mobilní aplikace Kimbino si letáky můžete navíc vzájemně porovnat, a tak při každém nákupu ušetřit stovky korun.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Pračka
Myčka
Smartphone
Tablet
Tv
Kamera
Disk
USB
Chladnička
Varná deska
Sporák
Klimatizace
Vysavač
Ventilátor
Mixér
Robot
Navigace
Baterie
Apple
Samsung

Další letáky z kategorie

REKLAMA