Kimbino
Kimbino
REKLAMA
Mall.cz leták
3.5/5

Mall.cz leták (09.04.2024) - aktuální akční letáky

Mall.cz leták

Chcete nakoupit přes internet vše na jednom místě? Podívejte se na Mall.cz leták

3.5/5
Actual brochure

Nevěříte, že byste si mohli koupit elektroniku, hračky pro děti, potřeby pro domácnost, doplňky do auta a další zboží různých kategorií na jednom místě? Podívejte se na Mall.cz a sami se přesvědčte o rozmanitosti tohoto oblíbeného internetového obchodu. Čeká na vás více než devět set tisíc různých produktů, na které se navíc vztahují zajímavé slevy z letáku Mall.cz.

Pokud chcete za nákup v internetovém obchodě Mall.cz ušetřit, podívejte se na akční leták Mall.cz nebo na seznam rozbaleného či použitého zboží. Veškeré tyto produkty jsou plně funkční a dokonce i v záruce. V e-shopu Mall.cz tak máte více možností, jak ušetřit. Aktuální leták Mall.cz vydal 09.04.2024 a vy si ho můžete prolistovat tady.

Mall.cz je úspěšný internetový obchod u nás i v zahraničí

Shop

Ke vzniku tohoto českého internetového obchodu došlo v roce 2000, kdy vznikl e-shop BileZbozi.cz, což byl předchůdce dnešního Mall.cz. Už v prvním roce svého působení se pyšnil velkou oblibou a prodejem celé řady zboží - jako první totiž na internetu nabízel vestavné domácí spotřebiče. Postupem času se rozšiřovala jejich nabídka produktů i zákaznických služeb.

Mezi lety 2005 a 2007 Mall expandoval na Slovensko, do Maďarska a Polska. V roce 2016 vznikla skupina Mall Group, která se zabývá elektronickým obchodováním ve střední a východní Evropě.

Zboží si můžete objednat jednoduše z webových stránek mall.cz. Výrobky jsou roztříděné do dvaceti dvou kategorií, abyste snadno našli to, co zrovna hledáte. Vaši objednávku si můžete nechat doručit až k vám domů nebo si ji vyzvednout na jednom ze sedmi set výdejních místech, které naleznete po celé republice a jsou označené jako Mall Shop, MALL Box nebo MALL Point.

Mall.cz mysí i na zábavu, proto vám přináší Mall.tv

Assortment

Díky internetovému obchodu Mall.cz nezískáte jen způsob, jak výhodně nakupovat, ale užijete si díky němu i zábavu. V roce 2018 totiž spustil vlastní internetovou televizi Mall.tv, na které na vás čeká celá řada zajímavých filmů, seriálů a pořadů.

Mall.cz se však v první řadě snaží o to, abyste díky němu ušetřili. Chystá proto pro své zákazníky Mall.cz leták tento týden s názvem Mall.cz nabídka, ale také věrnostní kluby, se kterými získáte spoustu výhod. Každý věrnostní program zahrnuje něco jiného - vybrat si můžete slevu na výrobky pro vaše čtyřnohé mazlíčky, pro děti, dopravu zdarma a další.

Kde jinde byste včas našli Mall.cz leták příští týden než na Kimbinu

Kimbino App

Abyste se včas dozvěděli o akčním letáku Mall.cz, stačí, když si otevřete Kimbino.cz, kde je pro vás stále připravený. Další možností, kterou k prohlížení letáků máte, je aplikace Kimbino, kterou si můžete jednoduše stáhnout do vašeho mobilního telefonu. Díky tomu se tak budete moci kdykoliv podívat, jaké akce pro vás Mall.cz chystá. Jejich prohlížení je navíc ekologické, jelikož s nimi neprodukujete žádný odpad, jako je tomu v případě papírových letáků.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

PC
Vysavač
Svítilna
Hadice
Postřikovač
Nůžky
Zahradní nůžky
Hořčík
Univerzální čistič

Další letáky z kategorie

REKLAMA
Vyhledávání
Kimbino
Mall.cz leták

Zaregistruj se a využij všechny výhody.