KimbinoKimbino
CANIS leták
3/5

CANIS leták (01.07.2022) - aktuální akční letáky

REKLAMA
REKLAMA

CANIS leták

3/5
Actual brochure
Kdo by neznal značku CANIS! Vždyť už si díky své skvělé nabídce a zajímavým akcím vydobyl pozici velkého hráče na českém trhu! V obchodě CANIS se nestane, že byste tu nesehnali cokoliv z toho, co zrovna potřebujete. A ještě i ušetříte. CANIS své zákazníky pravidelně těší novými a výhodnými akcemi. Co je připraveno právě teď, tedy od 01.07.2022? Na to se můžete podívat tady. Doporučujeme si prohlédnout i nabídku jiných obchodů. Co třeba About you, Astratex, Baťa, Bonprix, CCC, Cellbes, Deichmann, Envy, H&M, Humanic?
Obchod CANIS má mnoho poboček po celé České republice. Nakoupit můžete třeba ve městech Ostrava, Plzeň, Brno, Jablonec nad Nisou, Zlín. Nenašli jste na našich stránkách, co jste hledali? Zkuste oficiální webové stránky obchodu canis.cz.
Na papírové letáky rozhodně můžete zapomenout, vůbec se jimi už nemusíte nechat obtěžovat. Teď už můžete pohodlně sledovat aktuální nabídku obchodu CANIS online. Online letáky, tedy nabídka aktuálních akcí obchodu CANIS online, to není jen módní výkřik, to je i výrazný krok směrem k ochraně životního prostředí a našich lesů. Děkujeme, že jste se k nám a k ochraně životního prostředí přidali.
Teď je tak snadné šetřit nakupováním! Sledovat aktuální nabídky obchodu CANIS se může zdát náročné na čas. Ale není tomu tak. Stačí na to jít chytře a přihlásit se k odběru novinek. Anebo si stáhnout naši aplikaci Kimbino. Díky tomu pak už žádnou akci obchodu CANIS nepromeškáte, navíc ušetříte i spoustu času oproti listování papírovými letáky.
REKLAMA
REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Koš
Tričko
Mikina
Kalhoty
Kraťasy
Ponožky
Šátek
Rukavice
Opasek

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Sledovat

Pobočky

Sdílej

Kimbino
Zavřít
Ostatní nejčastěji hledají
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Zavřít
CANIS leták
    CANIS leták