Billa je sítí maloobchodních prodejen, která nemůže na Eko portálu Kimbino.cz chybět. V Bille se totiž pozorně naslouchá potřebám zákazníků. Výsledek je díky tomu „přesně podle mého gusta“, tedy podle gusta zákazníka. I proto má Billa svou vlastní pekárnu, garantuje čerstvost zboží nebo dováží nejkvalitnější zeleninu a ovoce, jaké jsou ve vašem městě k sehnání. Stejně tak v Bille garantují možnost co nejrychlejšího odbavení u pokladny – když bude před vámi v prodejně více jak 5 zákazníků a nebudou otevřeny všechny pokladny, získáte na vyžádání na pokladně slevový kupón na další nákup.

Aby Billa uspokojila maximum zákazníků, soustředí se na široký sortiment zboží. O tom se můžete přesvědčit nejen v samotných prodejnách, ale i v akčních letácích. Prodejnám vévodí vlastní značky prodejny, a to BILLA Premium, BILLA, BILLA Easy, Naše Bio, Vocílka, Česká farma, Clever, My, Today. nechybějí však ani regionální produkty, které si mezi zákazníky získávají čím dál větší oblibu. Čerstvá ryba, obložená mísa na míru nebo dort z Billa pekárny? Tohle všechno můžete v prodejnách Billa koupit.

Billa leták na příští týden

Akční letáky jsou rozděleny do mnoha menších s konkrétními nabídkami, často jsou vydávány pro konkrétní regiony nebo prodejny. Ale ani to nás na Kimbino.cz nezaskočí. Slevové letáky Billa, v online podobě, kterou si můžete vzít kamkoliv s sebou, a tak šetřit čas i peníze, přinášíme úplně všechny. Hlavní Billa akční leták vychází ve středu a má platnost do následujícího úterý. Najdete tu však i specializované letáky s názvem „Cenová komunikace“, „Billa Bonus Club“ nebo třeba „Vedlejší leták“.

Billa otevírací doba

Prodejny Billa jsou otevřeny denně od 7:00 do 20:00. Vybrané prodejny dokonce od 7:00 do 21:00. Někde však otevírají až v 8:00 a zavírají ve 20:00.