V Billa letáku jsou každý týden nové slevy

Billa nový leták vydává každou středu a jeho platnost trvá až do následujícího úterý. Pokaždé je rozdělený do mnoha menších letáku, které jsou často jsou určené pro konkrétní prodejny. Najdete tu však i specializované letáky s názvem „Billa Bonus Club“ nebo třeba „Nedělní jackpot”. 

Abyste měli jistotu, že vybrané akce platí ve vašem městě, bude pro vás mnohem jednodušší si prohlédnout online leták Billa platný od 25.03.2020 - tady. Můžete si ho prohlédnout prostřednictvím vašeho mobilu nebo počítače, stejně tak jako pro ostatní Supermarkety. Online leták má několik velkých výhod - nehromadí se vám doma papírové letáky, které už dávno nejsou platné, a navíc šetříte stromy, a tak i životní prostředí. 

Společnosť Billa 

Billa je oblíbenou sítí maloobchodních prodejen, jejíž historie sahá až do roku 1953, kdy byla v Rakousku otevřena její první pobočka. Postupem času se rozšířila do dalších zemí, jako je Rusko, Slovensko, Bulharsko, Ukrajina a pochopitelně také Česká republika, ve které řetězec Billa působí od roku 1991. Celkem u nás najdete přes 200 poboček, takže se Billa nachází v téměř každém větším městě, mezi kterými nechybí ani , Benešov, Beroun, Blansko, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Brno.

V Bille se snaží pro své zákazníky udělat maximum, proto garantují co nejrychlejší odbavení na pokladně. V praxi to vypadá tak, že pokud před vámi u pokladny bude čekat více než 5 lidí a nebudou otevřené ostatní pokladny, pak dostanete jako kompenzaci za čekání slevový poukaz, který můžete uplatnit na další nákup. Tím se zcela odlišují od konkurenčních řetězců, mezi které patří třeba Albert, Astur & Qanto, BALA, CBA, Coop, Country Life, Enapo, Eso market, Family Market, Flop.

Obchody Billa jsou otevřeny každý den od 7:00 do 20:00, nicméně vybrané prodejny končí až ve 21:00 nebo naopak začínají až v 8:00. Pokud si nejste jistí, jakou má Billa otevírací dobu ve vašem městě, podívejte se na www.billa.cz, kde naleznete veškeré informace o prodejně.

Kvalitu a čerstvost produktů najdete i v Billa letáku

Billa nabízí kvalitní a čerstvé potraviny, a tak je pro každou prodejnu naprostou samozřejmostí vlastní pekárna, aby měli zákazníci vždy k dispozici dostatek čerstvého pečiva, a také co možná nejkvalitnější ovoce a zelenina. Stále více zákazníků dává přednost regionálním produktům, které v Bille pochopitelně nesmí chybět, díky čemuž dochází nejen k uspokojení potřeb zákazníků, ale také k podporování místních chovatelů a pěstitelů. 

Billa nabízí široký sortiment zboží, aby v ní každý mohl nakoupit vše, co právě potřebuje. Kromě klasických značek najdete v Bille naleznete produkty privátních značek, jako je BILLA Premium, Naše Bio, Vocílka, Česká farma, Clever, My nebo Today. O jejich příznivých cenách se můžete přesvědčit nejen v prodejně, ale i v Billa letáku - ten aktuální si můžete prolistovat tady.

Kimbino Billa letáky u nás najdete jako první!

Nečekejte, až vám nejnovější Billa leták dorazí do schránky, raději využijte Kimbino.cz! Nejenže si touto cestou budete moci svůj leták prohlédnout mnohem dříve, ale také se vyhnete hromadění a následnému vynášení starých papírových letáků. Díky tomu ušetříte čas i energii a navíc snížíte svou produkci odpadu, a tak uděláte něco pozitivního jak pro sebe, tak i pro naši planetu. S pomocí webových stránek a mobilní aplikace Kimbino si letáky můžete navíc vzájemně porovnat, a tak při každém nákupu ušetřit stovky korun.