Kimbino
Kimbino
REKLAMA

BILLA leták na tento + příští týden 24.07.2024 - Nový akční leták

REKLAMA
Billa

BILLA leták

V Billa letáku jsou každý týden nové slevy

3.5/5
Actual brochure

Billa nový leták vydává každou středu a jeho platnost trvá až do následujícího úterý. Pokaždé je rozdělený do mnoha menších letáku, které jsou často jsou určené pro konkrétní prodejny. Zákazníci mají na výběr mezi dvěma typy: velkým letákem BILLA, který nabízí široký sortiment produktů, a malým letákem BILLA, ideálním pro rychlé týdenní nákupy. Kromě těchto pravidelných letáků BILLA vydává i speciální akční letáky a katalogy, které se zaměřují na konkrétní oblíbené značky a tematické produkty. Tento pravidelný středeční rituál je skvělou příležitostí, jak ušetřit a objevit novinky v nabídce. 

Obchodní řetězec také představuje svůj věrnostní program nazvaný Billa Bonus klub. Tento program vám přináší množství výhod prostřednictvím Billa karty. S touto kartou získáváte speciální ceny a akce v Billa na vybrané produkty a možnost shromažďovat body za každý váš nákup. Tyto body poté můžete využít pro získání atraktivních odměn. Klíčovou součástí Billa Bonus klubu je mobilní aplikace, která nabízí kompletní přehled o nasbíraných bodech, exkluzivní slevy od partnerských společností a další výhody, které přispívají k lepšímu a efektivnějšímu nakupování. Využijte plně potenciál vašeho věrnostního programu s Billa Bonus klubem a užijte si nakupování na nové úrovni.

Abyste měli jistotu, že vybrané akce platí ve vašem městě, bude pro vás mnohem jednodušší si prohlédnout online Billa leták platný od 24.07.2024 - tady. Můžete si ho prohlédnout prostřednictvím vašeho mobilu nebo počítače v PDF, stejně tak jako pro ostatní Supermarkety. V předstihu si prohlédněte i leták Billa příští týden aby vám neunikla žianda akční nabídka.Online leták má několik velkých výhod - nehromadí se vám doma papírové letáky, které už dávno nejsou platné, a navíc šetříte stromy, a tak i životní prostředí. 

 

 

 

 

Společnosť Billa 

Shop

Billa je oblíbenou sítí maloobchodních prodejen, jejíž historie sahá až do roku 1953, kdy byla v Rakousku otevřena její první pobočka. Postupem času se rozšířila do dalších zemí, jako je Rusko, Slovensko, Bulharsko, Ukrajina a pochopitelně také Česká republika, ve které řetězec Billa působí od roku 1991. Celkem u nás najdete přes 200 poboček, takže se Billa nachází v téměř každém větším městě, mezi kterými nechybí ani Praha, Brno, České Budějovice, Plzeň, Olomouc a Zlín.

V Bille se snaží pro své zákazníky udělat maximum, proto garantují co nejrychlejší odbavení na pokladně. V praxi to vypadá tak, že pokud před vámi u pokladny bude čekat více než 5 lidí a nebudou otevřené ostatní pokladny, pak dostanete jako kompenzaci za čekání slevový poukaz, který můžete uplatnit na další nákup. Tím se zcela odlišují od konkurenčních řetězců, mezi které patří třeba Albert, Globus, Makro, Enapo, Flop, Hruška, Jip, Norma, Penny Market a Žabka.

Obchody Billa jsou otevřeny každý den od 7:00 do 20:00, nicméně vybrané prodejny končí až ve 21:00 nebo naopak začínají až v 8:00. Pokud si nejste jistí, jakou má Billa otevírací dobu ve vašem městě, podívejte se na billa.cz, kde naleznete veškeré informace o prodejně.

Billa si také pravidelně odnáší ocenění za své privátní značky v různých soutěžích. Například GRILL Party Hovězí burger 4 kusy byl oceněn jako Volba spotřebitelů 2023. V předchozím roce získaly ocenění čokolády BILLA BIO Swiss Fine Dark chocolate 85% a BILLA BIO Swiss Almond Brittle Chocolate, Mozzarella BILLA Mini a třívrstvý recyklovaný toaletní papír BILLA. Zpětně v roce 2021, BILLA Okurky ve sladkokyselém nálevu, kefírová mléka Clever a rostlinné nápoje Billa Bio zvítězily v Volbě spotřebitelů. Konečně, privátní značka masa a masných produktů Vocílka získala ocenění Nejdůvěryhodnější značka 2020 a Czech Superbrands 2021.

Kvalitu a čerstvost produktů najdete i v Billa letáku

Assortment

Billa nabízí kvalitní a čerstvé potraviny, a tak je pro každou prodejnu naprostou samozřejmostí vlastní pekárna, aby měli zákazníci vždy k dispozici dostatek čerstvého pečiva, a také co možná nejkvalitnější ovoce a zelenina. Stále více zákazníků dává přednost regionálním produktům, které v Bille pochopitelně nesmí chybět, díky čemuž dochází nejen k uspokojení potřeb zákazníků, ale také k podporování místních chovatelů a pěstitelů. 

Billa nabízí široký sortiment zboží, aby v ní každý mohl nakoupit vše, co právě potřebuje. Kromě klasických značek v Bille naleznete produkty privátních značek, jako je BILLA Premium, Naše Bio, Vocílka, Česká farma, Clever, My nebo Today. O jejich příznivých cenách se můžete přesvědčit nejen v prodejně, ale i v Billa letáku - ten aktuální si můžete prolistovat tady.

Pokud hledáte místo, kde nakoupíte kvalitní potraviny a nápoje za skvělé ceny, Billa vás nezklame. Každý týden totiž přichází se zajímavými slevami na celou řadu produktů. Téměř všechny letáky přicházejí s nabídkou mléka v akci – od polotučného až po čerstvé plnotučné, případně i ochucené. A když už mluvíme o nápojích, nezapomeňte se podívat na zajímavé slevy na Prosecco – akce často posouvají ceny i o několik desítek procent dolů. Pokud jste spíše pivaři, podívejte se, zda Billa leták zrovna nenabízí vaši oblíbenou značku piva. Ušetříte peníze i čas a získáte kvalitní potraviny a nápoje za nejlepší ceny.

Kimbino Billa letáky u nás najdete jako první!

Kimbino App

Nečekejte, až vám nejnovější Billa leták dorazí do schránky, raději využijte Kimbino.cz! Nejenže si touto cestou budete moci svůj leták prohlédnout mnohem dříve, ale také se vyhnete hromadění a následnému vynášení starých papírových letáků. Díky tomu ušetříte čas i energii a navíc snížíte svou produkci odpadu, a tak uděláte něco pozitivního jak pro sebe, tak i pro naši planetu. S pomocí webových stránek a mobilní aplikace Kimbino si letáky můžete navíc vzájemně porovnat, a tak při každém nákupu ušetřit stovky korun. 

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Mléko
Jogurt
Vejce
Olej
Chléb
Káva
Čokoláda
Salám
Šunka
Pizza
Džús
Pivo
Rajčata
Rýže
Těstoviny
Smetana
Jahody
Cereálie
Kečup
Krém

Další letáky z kategorie

REKLAMA