Kimbino
Kimbino
REKLAMA

MP Krásno leták (15.07.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
MP Krásno

MP Krásno leták

Patříte mezi milovníky masa a uzenin? Pak by vám neměl utéct akční leták MP Krásno

3/5
Actual brochure

Je maso nedílnou součástí vašeho jídelníčku? I když se jedná o poměrně drahou složku stravy, přesto při jeho nákupu můžete výrazně ušetřit. Stačí, když si nejprve prohlédnete MP Krásno leták a vyberete si takové masné výrobky, které jsou momentálně v akci. Prodejny MP krásno nabízí svým zákazníkům měkké a trvanlivé salámy, párky a klobásy, zabijačkové produkty, uzená masa a kuřecí výrobky. Na své si zde přijdou milovníci kuřecího, vepřového i hovězího.

Nový leták MP Krásno je pro vás připravený každé druhé pondělí. Kromě klasické čtrnáctidenní nabídky na vás také čekají víkendové akce, které trvají pouze od pátku do neděle a přinášejí produkty za opravdu speciální ceny. Aktuální leták MP Krásno, který je platný od 15.07.2024, si můžete prolistovat tady.

MP Krásno - prodejna masa z Valašského Meziříčí s dlouholetou tradicí

Shop

Historie podniku MP Krásno se začala psát už v roce 1895, kdy řezníci na Valašsku vybudovali „Družstvo na postavení jatek“. Dalším důležitým datem tohoto podniku byl rok 1955, ve kterém začaly fungovat mrazírny, a rok 1964, ve kterém se odstartoval provoz nově postaveného masokombinátu. MP Krásno bylo nejprve malou lokální provozovnou, což se ovšem postupem času změnilo.

V současné době se jedná o podnik, který patří mezi pět největších českých výrobců masa a masných výrobků. Své produkty dodává do obchodních řetězců, maloobchodních sítí a na pulty specializovaných řeznictví. Prodejny MP Krásno se nacházejí ve městech, jako je Olomouc, Ostrava, Brno, Zlín, Uherské Hradiště. Společnost však nepůsobí jen na našem území, ale expandovala také na Slovensko a do Maďarska.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku obchodu, jsou vám k dispozici webové stránky krasno.cz, na kterých také naleznete seznam všech dostupných prodejen včetně jejich otevírací doby.

Leták MP Krásno má pro vás připravené zajímavé recepty a soutěže

Assortment

MP Krásno myslí na své zákazníky a kromě zlevněného masa a masných výrobků, které vám aktuálně přináší MP Krásno leták tento týden s názvem MP Krásno leták, má také připravené chutné recepty. Nejen, že si zde tak nakoupíte vynikající maso, ale získáte též inspiraci, jak z něj připravit oběd nebo večeři pro vaši rodinu.

Máte rádi soutěže? Zapojte se do hry s Krásnem a soutěžte o zajímavé ceny! Pravidla soutěží, včetně dostupných cen a bonusů, na která se můžete těšit, naleznete na webových a facebookových stránkách obchodu.

Myslete na přírodu a využijte Kimbino k prohlédnutí akčních letáků MP Krásno

Kimbino App

Záleží vám na přírodě a budoucnosti naší planety? Přestaňte odebírat papírové letáky a raději se podívejte na Kimbino.cz, kde pokaždé zjistíte, co nabízí MP Krásno leták příští týden. Nejen, že se tak budete moci na akční nabídku obchodu podívat kdykoliv, ale navíc se vám doma přestanou hromadit staré papírové letáky. K pohodlnějšímu prohlédnutí nabídky MP Krásno si můžete do vašeho mobilního telefonu stáhnout aplikaci Kimbino, díky které se budete moci podívat na nový leták MP Krásno doslova kdekoliv a kdykoliv.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Sýr
Chléb
Salám
Šunka
Rajčata
Smetana
Salát
Gril
Cheddar
Camembert
Vepřová pečeně
Párky
Šunkový salám
Smetana ke šlehání
Tlačenka
Slanina
Anglická slanina
Croissant
Kapusta
Česnek

Další letáky z kategorie

REKLAMA