Kimbino
Kimbino

Hruška leták (18.06.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Hruška
REKLAMA

Hruška leták

Chcete mít z nákupu potravin radost? Prohlédněte si Hruška leták

3/5
Actual brochure

Každý z nás musí nakupovat potraviny a potřeby pro domácnost, a to i ten, koho to vůbec nebaví. Pokud navíc za nákup zaplatíte hodně peněz, je to další důvod, proč nakupování řada lidí vnímá spíše jako trest než odměnu. Ušetřit za potraviny je přitom tak jednoduché. Stačí, když si budete vybírat zlevněné produkty - které to jsou, vám ukáže leták Hruška.

Na nový akční leták Hruška se můžete těšit každý týden. Vychází vždy v úterý a platí do následujícího pondělí. Slevy však nenaleznete pouze v akčním letáku, ale také v katalogu Hruška, který platí necelé dva měsíce. Jsou v něm rovněž běžné potraviny, potřeby pro domácnost, ale také doplňkové zboží dle sezónní nabídky. Aktuální leták Hruška platí od 18.06.2024 a můžete se na něho podívat tady.

Hruška - ryze česká maloobchodní síť prodejen potravin

Shop

Historie společnosti Hruška sahá do roku 1991, ve kterém vznikla společnost Hruška, spol. s r.o. O devět let později došlo k založení maloobchodní sítě Hruška spol. s r.o. Prodejnám se od jejich vzniku velmi daří, což dokazuje také fakt, že je v současné době na našem území v provozu více než šest set poboček. Prodejny Hruška naleznete ve městech, ale i obcích, jako jsou Kyjov, Kojetín, Vyškov, Frýdek Místek, Třinec, čímž jsou dostupné téměř každému. 

Pokud si chcete zjistit, kde přesně se obchody Hruška nacházejí, podívejte se na oficiální stránky mojehruska.cz, kde kromě toho naleznete také aktuální leták Hruška. V nabídce obchodu nechybí ani zboží vlastní značky s názvem Hruška. Můžete si pod ní koupit mléčné produkty, čaje, ochucené i neochucené vody, paštiky i sladkosti.

Akční leták Hruška má pro vás připravené nejen potraviny, ale i soutěže a recepty

Assortment

Akční ceny, které vám pravidelně přináší Hruška leták tento týden s názvem Hruška leták, nejsou to jediné, co v obchodě naleznete. Účastníte se rádi různých soutěží a chtěli byste vyhrát dárkový poukaz nebo nějakou chutnou odměnu? Řetězec pro zákazníky pravidelně připravuje různé zajímavé soutěže, do kterých se můžete zapojit i vy. Kromě toho jistě oceníte také inspiraci na chutné polévky, hlavní jídla, dezerty a nápoje, kterou má obchod připravenou na svých webových stránkách.

Na jaké akce se v obchodě Hruška můžete těšit? V letácích najdete prakticky všechny produkty, které by se daly zařadit do kategorie Potraviny. Nejzajímavější akce se vztahují například na pivo.

A pokud chcete maximálně ušetřit, nezapomeňte si ceny produktů, jako je mascarpone, vejce nebo olej, porovnat s ostatními obchody. Ty nejlevnější pak můžete nakoupit do zásoby, a tak ve finále ušetřit ještě více. Prolistujte si Hruška leták ještě dnes!

Díky Kimbinu budete mít nový leták Hruška neustále k dispozici

Kimbino App

Zaujala vás nabídka obchodu Hruška, ale nechodí vám do schránky papírové letáky? O akčních cenách se dozvíte jednoduše na Kimbino.cz. Můžete si nabídky prolistovat, kdykoliv si vzpomenete a zkontrolovat tak, jestli už nevyšel Hruška leták příští týden, abyste si mohli napsat nákupní seznam na další nákup. Když si navíc stáhnete do svého mobilního telefonu aplikaci Kimbino, můžete si akční nabídku prohlédnout doslova kdykoliv a kdekoliv. Kromě toho se vám doma nebudou hromadit staré letáky a vy tak nebudete přispívat k tvorbě zbytečného odpadu.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Mléko
Sýr
Jogurt
Čokoláda
Salám
Šunka
Víno
Banány
Rýže
Čaj
Ananas
Kečup
Okurky
Vodka
Zmrzlina
Salát
Gril
Müsli tyčinka
Gouda
Vepřová pečeně

Další letáky z kategorie

REKLAMA