Kimbino
Kimbino
REKLAMA

COOP leták 17.07.2024 - Akční letáky - Jednota

REKLAMA
Coop

Coop leták

Nakupování kvalitních a zároveň levných potravin vám usnadní leták Coop

3/5
Actual brochure

V dnešní době se nenajde snad nikdo, kdo by nechtěl při nákupu ušetřit. Nákup potravin, drogerie a úklidových prostředků je naprostý základ, ale bohužel se může prodražit. Přitom se za něj dá snadno utratit méně. Stačí, když si před každým nákupem prolistujete Coop leták, ve kterém je pro vás připravené zboží za neodolatelné ceny. Už po prvním nákupu si budete moci ověřit, kolik jste díky slevovým akcím ušetřili.

Na nový akční leták Coop se můžete těšit jednou za čtrnáct dní, a to ve středu. Kromě slev z letáků probíhají i další akce, které trvají celý měsíc. Na nákup zlevněných potravin tak máte dostatek času. Aktuální leták Coop, který je platný od 17.07.2024, najdete jednoduše tady. Při prohlížení letáku si dejte pozor na to, na který region se vztahuje. Coop totiž připravuje pro středočeský, západočeský, jihočeský a východočeský region jiné slevy.

Coop - maloobchodní prodejce potravin známý nejen v Evropě

Shop

Společnost Coop vznikla v první polovině devatenáctého století v okolí anglického města Manchester. Její popularita rostla, takže se zanedlouho rozšířila i do okolních evropských zemí. V současnosti je ve Švýcarsku, Itálii, Finsku i na Slovensku považována za lídra v maloobchodním prodeji potravin. Kromě těchto zemí má silné postavení také ve Skandinávii, Velké Británii, Japonsku a dalších asijských zemích.

V České republice došlo k otevření první prodejny již roku 1847, a to konkrétně v Praze. Jedná se tak o nejstaršího prodejce potravin, který klade velký důraz na regionální produkty a výrobce. V současnosti je na našem území evidováno přibližně 2 500 prodejen, které zaměstnávají 13 000 lidí. Obchod naleznete ve větších, ale i menších městech, jako je Český Těšín, Vsetín, Pardubice, Kladno a Třebíč

Kde se nachází nejbližší prodejna s potravinami, zjistíte jednoduše na webových stránkách coopclub.cz. Jelikož se jedná o tak širokou síť prodejen, neplatí v nich pouze jiný akční leták Coop, ale také trochu odlišná otevírací doba. Před odchodem si proto nejprve zjistěte, do kdy mají otevřeno v prodejně, kterou se chystáte navštívit.

Nový Coop leták na tento týden nabízí svým zákazníkům i něco navíc

Assortment

Zlevněné zboží, na které vás včas upozorní Coop leták tento týden s názvem Coop leták - Západočeský region, není to jediné, co Coop svým zákazníkům přináší. Můžete využít i další služby, mezi které patří Coop mobil, který spojuje levné volání s pravidelnými nákupy. Dále si zákazníci mohou přímo u pokladny vybrat hotovost až do 1500 Kč. Na vybraných prodejnách COOP máte také možnost využít i poštovní služby

Nechybí ani věrnostní systém, který je založený na sbírání bodů - za každou utracenou korunu obdržíte 1 bod. Za všechny nasbírané body pak dostanete slevu na nákup, zajímavé zboží do domácnosti nebo výhodné volání.

Na jaké akce se v obchodě Coop můžete těšit? V letácích najdete prakticky všechny produkty, které by se daly zařadit do kategorie Potraviny. Nejzajímavější akce se vztahují například na maso.

A pokud chcete maximálně ušetřit, nezapomeňte si ceny produktů, jako je krkovice, kuřecí nebo kachna porovnat s ostatními obchody. Ty nejlevnější pak můžete nakoupit do zásoby, a tak ve finále ušetřit ještě více. Prolistujte si Coop leták ještě dnes!

 

Abyste nepromeškali žádnou akci, využijte Kimbino

Kimbino App

Nečekejte do chvíle, než vám přijde do schránky Coop leták příští týden. Raději se už teď podívejte na Kimbino.cz, kde naleznete aktuální akční nabídku. Pokud si navíc do vašeho mobilního telefonu stáhnete aplikaci Kimbino, budete mít akční leták Coop neustále k dispozici a už nikdy nepřijdete o žádnou slevu. Kromě toho uděláte něco prospěšného pro planetu, jelikož za výrobou papírových letáků se ukrývá kácení stromů.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Sýr
Jogurt
Salám
Šunka
Pizza
Víno
Pivo
Rýže
Čaj
Těstoviny
Smetana
Bonbóny
Hranolky
Vodka
Zmrzlina
Gril
Párky
Hermelín
Sirup
Šunkový salám

Další letáky z kategorie

REKLAMA