REKLAMA

Asi v Česku nenajdeme nikoho, kdo by neznal obchod Coop. Vždyť díky své oblíbenosti u zákazníků patří k lídrům českého trhu. V obchodě Coop najdete vše, co potřebuje, a k tomu i za skvělé ceny! Coop přichází pravidelně s novými akcemi. Aktuální nabídku platnou od 10.04.2019 můžete najít tady. Prohlédněte si také nabídku obchodů Albert, Astur & Qanto, BALA, Billa, CBA, Country Life, Enapo, Eso market, Family Market, Flop! Patří mezi významné konkurenty obchodu Coop.

Není tu vše, co jste hledali? Mrzí nás to. Ale nic není ztraceno. My se věnujeme hlavně letákům, ale pokud hledáte cokoliv z běžné nabídky, zkuste přímo oficiální web obchodu www.coopclub.cz.

Tištěné letáky? Plná schránka? Krabice přetékající starými letáky? Takhle už žít nemusíte! Začněte používat elektronické online letáky obchodu Coop, a nic z toho už vás nebude nijak omezovat. Online letáky, tedy nabídka aktuálních akcí obchodu Coop online, to není jen módní výkřik, to je i výrazný krok směrem k ochraně životního prostředí a našich lesů. Děkujeme, že jste se k nám a k ochraně životního prostředí přidali.

Nevěříte, že šetřit nakupováním je snadné? Pojďte se o tom přesvědčit. Že je těžké nepromeškat ty nejvýhodnější nabídky obchodu Coop, když chodíte do práce a máte i spoustu starostí s rodinou? Tak to zkuste jinak: Přihlaste se k odběru novinek anebo si stáhněte naši aplikaci Kimbino. Tím si zajistíte rychlý přehled nad všemi akcemi obchodu Coop.