Náhled letáku Čtvrtečník od obchodu Penny Market

Penny Market najdete většinou na menší užitné ploše. Díky tomu si však můžete být jistí, že je plocha obchodu dokonale využita a vše je přehledně uspořádáno. Když si na našem webu Kimbino.cz budete letáky prohlížet, ani vám nepřipadne, že jde o nabídku pro menší prodejnu. V online letácích Penny Marketu, které na Kimbino.cz šetří čas i peníze, totiž najdete stejně pestrou nabídku jako ve větších prodejnách jiných řetězců. Ale nemusíte toho po prodejně tolik nachodit. V současnosti je v ČR okolo 350 prodejen, takže do svého Penny Marketu to jistě máte blízko. I Penny Markety se soustřeďují na regionální produkty a zboží od českých výrobců. Že zde česká nabídka převažuje, o tom se můžete přesvědčit i v akčních letácích.

Celkovou nabídku obchodů tvoří více 2000 položek z oblasti potravin i věcí denní potřeby nejen do domácnosti. Zpestřením jsou pak výrobky ze specifických surovin nebo produkty opravdu malých lokálních producentů, kdy je však jejich nabídka omezena na Penny Markety v okolí producenta. O nich se můžete dozvědět jak z akčních letáků, tak z dlouhodobé nabídky.

Penny leták čtvrtečník i pondělník

Akční letáky vycházejí vždy v pondělí – s platností do středy. A pak další kolo ve čtvrtek, s platností do neděle. Penny Market též vydává katalogy, a to vždy ve čtvrtek. Jejich platnost je pak celých 7 dní. Na první pohled to vypadá jako velký zmatek, ale díky online podobě letáků na Kimbino.cz, které vám tu vždy přehledně uspořádáme, budete mít perfektní přehled o celé zvýhodněné nabídce.

Penny otevírací doba

Penny Markety jsou pro vás otevřeny denně od 7:00 do 20:00.