Díky Penny letáku ušetříte čas i peníze

Proč se vyplatí prohlížet akční letáky s Kimbinem? Protože kvůli nim nemusíte vytáhnout paty z domu a často se k nim dostanete ještě mnohem dříve, než kdyby k vám měly dorazit v papírové podobě! Veškeré aktuální i budoucí akční letáky Penny si s námi totiž můžete prohlédnout online - ten současný najdete tady platný od 26.03.2020.

Díky tomu si je můžete nosit s sebou ve svém telefonu nebo si je prohlížet z pohodlí domova bez toho, aniž by se vám doma hromadila kupa papírových letáků a katalogů, které již nejsou platné. Díky tomu si v Penny letáku předem najdete, co potřebujete koupit, a tak budete mít nakoupeno mnohem rychleji a levněji. 

Prodejny Penny Market

Penny Market je síť prodejen, která vznikla v jednom německém městě už v roce 1973. Dnes už ji však najdeme i v dalších evropských zemích, jako je Česká Republika, Rakousko, Itálie, Maďarsko či Rumunsko. V České Republice Penny působí od roku 1997 a v současnosti tu vlastní okolo 350 prodejen, které jsou v mnoha velkých i menších městech, jako je například , Benešov, Beroun, Blansko, Blatná, Blovice.

Přestože prodejny Penny Market bývají postavené na malé užitné ploše, nemusíte se obávat, že by zde byla nabídka sortimentu o něco menší, než s jakou se setkáte u konkurenčních prodejců, které zahrnují třeba Albert, Astur & Qanto, BALA, Billa, CBA, Coop, Country Life, Enapo, Eso market, Family Market. Veškerý sortiment je v něm velice prakticky uspořádaný, takže žádné místo nepřijde nazmar. Vám tak nakupování nezabere tolik času a ani toho při něm tolik nenachodíte.

V Penny Marketu naleznete celou řadu regionálních produktů a zboží od českých výrobců, čímž řetězec podporuje lokální pěstitele a chovatele. Celkově Penny Market nabízí více než 2000 různých produktů, ať už z oblasti potravin, potřeb pro domácnost nebo zboží pro domácí mazlíčky. V Penny otevírací doba trvá každý den od 7:00 do 20:00. Výjimkou jsou některé státní svátky, a tak se vyplatí si předem zjistit, zda je Penny Market ve vašem městě otevřený, na jeho webových stránkách www.penny.cz, kde naleznete aktuální otevírací dobu.

Penny pondělník i čtvrtečník se soustředí na regionální produkty

V Penny Marketu slevy začínají Penny pondělníkem, který vychází pravidelně každé pondělí a má platnost do středy. Od čtvrtka jej pak vystřídá akční nabídka čtvrtečníku Penny, který platí až do neděle. Kromě Penny letáku od čtvrtka a od pondělí vydává Penny Market také svůj katalog, který vychází pravidelně každý čtvrtek a naleznete v něm velké množství zajímavých informací a inspirace pro domácnost.

Šetřete životní prostředí s online letáky

Velkou výhodou prohlížení akčních letáku s Kimbinem je také to, že šetříte životní prostředí. Představte si, kolik stromů je třeba pokácet k tomu, aby se z nich mohly vyrobit všechny ty letáky, které najdete v obchodech a poštovních stránkách. Každý z nich však platí ani ne týden a pak se opět zase vyhodí. Není tedy lepší si otevřít webový portál nebo mobilní aplikaci Kimbino? Nejenže tak snížíte svou ekologickou stopu, ale také budete mít všechny letáky hezky pohromadě. Takže své nákupy mnohem lépe naplánujete a ve finále mnohem více ušetříte.