Kimbino
Kimbino
REKLAMA

PENNY Market leták 18.07.2024 - Akční letáky na tento + příští týden

REKLAMA
Penny Market

Penny leták

Díky Penny letáku ušetříte čas i peníze

3.5/5
Actual brochure

 

Proč se vyplatí prohlížet akční letáky s Kimbinem? Protože kvůli nim nemusíte vytáhnout paty z domu a často se k nim dostanete ještě mnohem dříve, než kdyby k vám měly dorazit v papírové podobě! Veškeré aktuální i budoucí akční letáky Penny si s námi totiž můžete prohlédnout online - ten současný najdete tady platný od 11.07.2024.

Díky tomu si je můžete nosit s sebou ve svém telefonu nebo si je prohlížet z pohodlí domova bez toho, aniž by se vám doma hromadila kupa papírových letáků a katalogů, které již nejsou platné. Díky tomu si v Penny letáku předem najdete, co potřebujete koupit, a tak budete mít nakoupeno mnohem rychleji a levněji. 

 

 

 

 

Prodejny Penny Market

Shop

Penny Market je síť prodejen, která vznikla v jednom německém městě už v roce 1973. Dnes už ji však najdeme i v dalších evropských zemích, jako je Česká Republika, Rakousko, Itálie, Maďarsko či Rumunsko. V České Republice Penny působí od roku 1997 a v současnosti tu vlastní okolo 350 prodejen, které jsou v mnoha velkých i menších městech, jako je například Praha, Plzeň, Ústí nad Labem, Ostrava, České Budějovice a Brno.

Přestože prodejny Penny Market bývají postavené na malé užitné ploše, nemusíte se obávat, že by zde byla nabídka sortimentu o něco menší, než s jakou se setkáte u konkurenčních prodejců, které zahrnují třeba Albert, Globus, Makro, Enapo, Flop, Hruška, Jip, Norma, Žabka a Ratio. Veškerý sortiment je v něm velice prakticky uspořádaný, takže žádné místo nepřijde nazmar. Vám tak nakupování nezabere tolik času a ani toho při něm tolik nenachodíte.

V Penny Marketu naleznete celou řadu regionálních produktů a zboží od českých výrobců, čímž řetězec podporuje lokální pěstitele a chovatele. Celkově Penny Market nabízí více než 2000 různých produktů, ať už z oblasti potravin, potřeb pro domácnost nebo zboží pro domácí mazlíčky. V Penny otevírací doba trvá každý den od 7:00 do 20:00. Výjimkou jsou některé státní svátky, a tak se vyplatí si předem zjistit, zda je Penny Market ve vašem městě otevřený, na jeho webových stránkách penny.cz, kde naleznete aktuální otevírací dobu.

Penny pondělník i čtvrtečník se soustředí na regionální produkty

Assortment

V Penny Marketu hlavní slevy začínají vždy ve čtvrtek a platí až do následující středy, stejně jako celý akční leták - Penny čtvrtečník. V něm pokaždé najdete také sekci Super víkend, kde jsou pro vás připraveny slevové akce platné pouze v sobotu a neděli, a také několik stránek se slevami, které startují v pondělí a končí ve středu. Každý leták Penny je navíc zakončený stránkou Super středa, kde přidává ještě několik dodatečných zlevněných produktů. Penny Market vydává také svůj katalog, který vychází nepravidelně a obvykle zahrnuje speciální akce na potraviny i věci do domácnosti na zahradu, které jsou spojené s aktuální sezónou

Penny leták každý týden přináší slevy prakticky na vše, co byste mohli mít na svém nákupním seznamu. Typickým příkladem je olej v akci, ať už řepkový, slunečnicový nebo třeba kokosový. A když už jsme u tuků, nemůžeme zapomenout ani na máslo – když ho dobře uskladníte, můžete nakoupit více balení, a tak ušetřit ještě více.

Mnoho domácností se rozhoduje, kam vyrazí na nákup, podle toho, kde právě mají pivo akce. I v tomto ohledu se na Penny market můžete spolehnout, protože na milovníky piva myslí při tvorbě každého letáku. Prolistujte si ten aktuální ještě dnes!

Šetřete životní prostředí s online letáky

Kimbino App

Velkou výhodou prohlížení akčních letáku s Kimbinem je také to, že šetříte životní prostředí. Představte si, kolik stromů je třeba pokácet k tomu, aby se z nich mohly vyrobit všechny ty letáky, které najdete v obchodech a poštovních stránkách. Každý z nich však platí ani ne týden a pak se opět zase vyhodí. Není tedy lepší si otevřít webový portál nebo mobilní aplikaci Kimbino? Nejenže tak snížíte svou ekologickou stopu, ale také budete mít všechny letáky hezky pohromadě. Takže své nákupy mnohem lépe naplánujete a ve finále mnohem více ušetříte.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Mléko
Máslo
Sýr
Jogurt
Vejce
Olej
Chléb
Káva
Čokoláda
Salám
Šunka
Pizza
Pivo
Jablka
Rajčata
Banány
Rýže
Čaj
Těstoviny
Smetana

Další letáky z kategorie

REKLAMA