Kimbino
Kimbino
REKLAMA

ACTION leták na příští týden 17.07.2024 | leták plný slev

REKLAMA
Action

Action leták

V letáku Action najdete ty největší akce

3/5
Actual brochure

Obchod Action nabízí přes 6 000 výrobků na jednom místě. Společnost si zakládá hlavně na příznivých cenách, kterých dosahuje díky nízkým nákladům. Prodejny jsou sice jednoduše a prostě zařízené, vše vám ale vynahradí cena. V letáku Action najdete i výrobky, z které zaplatíte méně než 25 Kč, kterých obchod nabízí přes 1 500. Výhodný nákup je tedy jistý!

Na co ještě čekáte? Prohlédněte si nejnovější nabídku, která platí už od 17.07.2024 přímo tady. Nový leták Action vychází každý týden. Pokud ho nechcete prošvihnout, přihlaste se k odběru novinek a my vás na každý nový leták upozorníme prostřednictvím e-mailu.

Obchod Action funguje už více než 25 let

Shop

Mezinárodní řetězec obchodů Action vznikl v Nizozemsku v roce 1993 a od té doby se rozrostl do dalších devíti zemí. Celkem je v provozu více než 2 000 prodejen, kterých najdete hned několik i v České republice, a to ve městech, jako je Brno, Tábor, Velký Týnec, Praha, České Budějovice a Třebíč. Kompletní sortiment si můžete prohlédnout také na webových stránkách action.com, kde si vyhledáte i nejbližší kamennou prodejnu. 

Společnosti Action není i přes vysoký každoroční obrat lhostejné ani životní prostředí. Snaží se využívat stále více trvale udržitelných zdrojů a při přepravě zboží dbá na to, aby se ho během jedné cesty převezlo co možná nejvíce – sníží se tak vyprodukované emise. Obchod se také zapojuje do dobročinných akcí, kdy pravidelně podporuje například dětské domovy.

Pokud si v rozsáhlém sortimentu obchodu nevyberete, prohlédněte si i další obchody jako 4home.cz, BAUMAX, Dům barev, Siko koupelny, Koberce Trend, Uni Hobby, Vesna, Hecht, XXXLutz a Sapho koupelny. Jejich nabídku naleznete stejně jako leták Action v kategorii Bydlení, nábytek.

Vše od potravin až po dětské hračky, to je Action

Assortment

Obchod Action si zakládá především na širokém sortimentu a nízkých cenách. Každý týden také nabízí až 150 nových produktů. Leták Action vychází vždy ve středu a pokaždé nabízí nové slevy. 

Můžete se těšit například na doplňky do bytu jako ručníky, polštáře nebo hodiny. Ve slevě najdete ale také oblečení, kancelářské potřeby a vše pro vaše domácí mazlíčky. Samozřejmostí jsou i potraviny za výhodné ceny. V nejnovějším Action s názvem letáku Action leták tedy určitě najdete to, co hledáte.

S letáky Kimbino je šetření snazší, než kdy dřív

Kimbino App

Všichni rádi nakupujeme produkty v akci. Když jde například o potraviny, můžeme díky sledování výhodných nabídek pravidelně ušetřit nemalou částku. Hledání nejvýhodnější ceny v hromadě letáků je ale zdlouhavé. Díky Kimbino.cz si snadno a rychle vyberete jen ty obchody, které vás zajímají. Pomocí vyhledávače v horní části stránky navíc můžete vyhledávat konkrétní produkty a následně srovnat ceny různých prodejců.

Ještě snazší sledování letáků je v naší aplikaci Kimbino, kterou si jednoduše stáhnete do svého mobilu. Můžete si pak porovnat akční nabídky přímo v obchodě během nákupu.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Žehlička
Koš
Kořenka
Podsedák
Svíčka
Pila
Lampión
Osuška
Nářadí
Kuchyňská váha
Závěs
Vonné tyčinky
Barvy
Opasek na nářadí

Další letáky z kategorie

REKLAMA