Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Pramen leták (24.07.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Pramen

Pramen leták

Kvalitní potraviny za nízké ceny - to je leták PRAMEN

3/5
Actual brochure

Přemýšlíte, jak byste mohli při nákupu potravin ušetřit? I když nakoupíte jen pár věcí, vracíte se domů s prázdnou peněženkou? Řešení této situace je velmi jednoduché. Stačí, když se před každým nákupem podíváte na PRAMEN leták, ve kterém naleznete zlevněné potraviny, potřeby pro domácnost a dokonce i pro vaše domácí mazlíčky. Když budete nakupovat převážně tyto výrobky, budete spokojeni nejen vy, ale i váš rodinný rozpočet.

Akční leták PRAMEN vychází každou středu a platí do následujícího úterý nebo vyprodání zásob. Pokaždé se můžete těšit na novou akční nabídku, takže váš nákupní košík bude pokaždé plný jiných zlevněných potravin. Při listování v akčním letáku si dejte pozor na datum, které je u některých výrobků uvedené, sleva totiž platí pouze v tyto dny. Aktuální leták PRAMEN je spuštěný od 22.10.2023 a najdete ho tady.

PRAMEN - tradiční český obchod s potravinami

Shop

Síť prodejen PRAMEN působí na českém trhu od roku 1991. Za dobu svého provozu si získala velkou oblibu mimo jiné i díky tomu, že nakupování v této prodejně zabere jen chvíli. Tyto obchody totiž nejsou velké, ale přesto v nich naleznete vše, co hledáte. V současné době je napříč naším územím otevřených padesát prodejen. Naleznete je v menších a středních městech nebo obcích, jako je Jihlava, České Budějovice, Pardubice, Kolín, Mladá Boleslav.

Seznam všech prodejen i s jejich otevírací dobou najdete na webových stránkách pramencz.cz. Kromě toho tam na vás také čeká aktuální leták PRAMEN a telefonní a emailový kontakt na zákaznickou linku, která je vám k dispozici v případě, že byste potřebovali poradit s nákupem v obchodě PRAMEN nebo měli nějaké připomínky.

Společnost PRAMEN CZ je držitelem značky kvality TRADIČNÍ ČESKÝ OBCHOD, a to díky svým pevně stanoveným kritériím, co se týče kvality služeb, zákaznického komfortu a z velké části také českého sortimentu. Toto ocenění uděluje Asociace českého tradičního obchodu, které je PRAMEN součástí.

Leták PRAMEN nabízí kvalitní potraviny vlastních značek

Assortment

Chcete si být jistí, že nakupujete kvalitní potraviny? Vyberte si výrobky, které jsou označené privátní značkou AVE, Ríša a Exclusive of Nature. Značku AVE naleznete u mléčných výrobků, cukrovinek, cereálií, výrobků na pečení, nápojů, lihovin, úklidových a hygienických prostředků. Ríša přináší kvalitní potraviny a hygienické výrobky pro děti. Pod označením Exclusive of Nature naleznete například prémiová vína a sekty, ovocné čaje, hořkou čokoládu se 75% kakaa, extra panenský olivový olej, plísňový sýr, konzervovaného tuňáka, tatarskou omáčku nebo majonézu.

Když se podíváte na PRAMEN leták tento týden s názvem Pramen leták, zjistíte, jaké zlevněné výrobky si můžete dnes a celý tento týden koupit. Kromě akčního letáku má pro vás PRAMEN připravené také soutěže a křížovky. O jejich spuštění se dozvíte včas prostřednictvím webových nebo facebookových stránek obchodu.

 

Využijte Kimbino a mějte akční leták PRAMEN neustále k dispozici

Kimbino App

PRAMEN leták příští týden si můžete prohlédnout kdykoliv. Nemusíte tak čekat do doby, než vám ho vhodí pošťačka do schránky. Stačí, když se podíváte na Kimbino.cz, kde pokaždé naleznete aktuální nabídku. Online letáky mají ještě jednu velkou výhodu - k jejich výrobě není potřeba papír, takže tímto krokem nebudete přispívat ke kácení stromů, které jsou nutné k výrobě papíru. Abyste si byli jisti, že vám neuteče žádný PRAMEN leták, stáhněte si do vašeho mobilního telefonu aplikaci Kimbino, se kterou si pohodlně prohlédnete nejnovější akce.

REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA