Obchod Albert je mezi českými zákazníky jedním z neznámějších. I díky tomu patří k nejúspěšnějším obchodům na českém trhu. Albert nabízí v podstatě vše, co potřebujete. A hlavně: za skvělé ceny! Nová akce? Tu pro své zákazníky připravuje Albert pravidelně. Aktualizovanou nabídku, platnou od 25.03.2020 najdete tady. Pro srovnání se zkuste podívat i na nabídky obchodů Astur & Qanto, BALA, Billa, CBA, Coop, Country Life, Enapo, Eso market, Family Market, Flop.

Pokud nevíte, kam to máte do obchodu Albert nejblíž, tak vězte, že nákup vám umožní třeba Beroun, Blansko, Bohumín, Boskovice, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Brno. Není tu vše, co jste hledali? Mrzí nás to. Ale nic není ztraceno. My se věnujeme hlavně letákům, ale pokud hledáte cokoliv z běžné nabídky, zkuste přímo oficiální web obchodu www.albert.cz.

Už více nemusíte vyhlížet pošťáka s letáky obchodu Albert. Kdykoliv se na ně totiž můžete podívat online. Děkujeme, že jste s námi na stejné vlně ochrany životního prostředí a hlavně lesů. Tím, že leták obchodu Albert prohlížíte v elektronické podobě, se ušetří spousta papíru.

Jak začít konečně šetřit? Přece díky levnějším nákupům!