Kimbino
Kimbino

KIK leták tento + příští týden 16.06.2024 - aktuální akční letáky

REKLAMA
Kik
REKLAMA

Kik akční leták

V Kik letáku najdete levnou módu pro celou rodinu

4/5
Actual brochure

Ptáte se jak začít konečně šetřit? Přece díky levnějším nákupům, a to nejen co se týče potravin, ale také módy! Sledujte aktuální nabídku, kterou vám přináší leták Kik a dopřejte celé své rodině nové oblečení za bezkonkurenční ceny. Když si navíc Kik leták prohlédnete s Kimbinem online, už nikdy nepromeškáte jedinou akci tohoto obchodu a zároveň oproti listování papírovými letáky ušetříte spoustu času.

Doba platnosti bývá u letáků Kik různá - někdy trvá týden, jindy zase čtrnáct dní nebo dokonce celý měsíc - nejčastěji však platí od středy do následujícího úterý. Aktuální Kik leták platný od 16.06.2024 si můžete prohlédnout tady. Tak jako v každém letáku Kik v něm najdete stylovou módu pro muže, ženy i děti, módní doplňky a v neposlední řadě také domácí potřeby a bytové dekorace. Zde naleznete všechny akční Kik letáky na jednom místě - aktuální Kik leták i ten na příští týden.

Kik patří mezi tahouny v oblasti módy

Shop

Najde se jen málo lidí, kteří by neznali obchod Kik. Najdete ho téměř v každém obchodním domě a navíc tu nakoupíte prakticky vše, co byste mohli potřebovat, a ještě k tomu za skvělé ceny! Prodejny Kik obývají snad každé větší město včetně Praha, Ostrava, Plzeň, Brno, Liberec a Pardubice, takže kvůli nim nemusíte jezdit nikam daleko. Tu, která vám je nejbližší, si můžete dohledat na oficiálních stránkách obchodu - kik.cz

Nemecká kvalita v každém produktu

Mateřskou zemí řetězce Kik je Německo a právě z německého „Kunde ist König“, což v překladu znamená „Zákazník je král“, pochází název Kik. Na českém trhu působí od roku 2007 a od té doby tu stihl otevřít přes 200 poboček. Většinu z nich můžete navštívit od 9:00 do 19:00 hodin s tím, že některé otevírají zavírají až ve 20:00 nebo již v 18:00. Pokud byste však na prodejnách či v Kik letáku přece jen nenašli, co hledáte, můžete to zkusit v jiných obchodech z kategorie Oděv, obuv a sport , jako je Altisport, Marks & Spencer, Nordblanc, Petrklíč, Rock Point, Decathlon, Bezvasport, Humanic, Zara a Cellbes.

Kik myslí opravdu na vše

Assortment

Jak už jsme několikrát zmínili, každý Kik leták s sebou přináší plno zajímavých slev - ten aktuální se například jmenuje Kik leták. Na co se však akce vztahují? V první řadě na dámskou, pánskou a dětskou módu, kam spadá také spodní prádlo, obuv a nejrůznější doplňky, jako jsou šály, čepice, rukavice či kabelky. Kromě oblečení tu však seženete i domácí potřeby, bytové dekorace a doplńky jako vázy, svíčky a svícny nebo třeba různé organizéry a jiné praktické pomůcky, které mimo jiné zahrnují i textil, drogerii, hračky a psací potřeby, dárkové předměty a dokonce i krmiva pro vaše čtyřnohé miláčky. 

Akční leták KiK vám nejen pomůže ušetřit, ale také nabídne přehled nejnovějších akcí a široký sortiment produktů. Leták je plný inspirace pro váš nákup. I když nemáte prodejnu KiK v bezprostřední blízkosti, můžete si leták prohlédnout online a následně navštívit kteroukoliv pobočku. Síť prodejen KiK najdete na mnoha místech, dokonce i za hranicemi České republiky.

 

Kimbino - letáky z Kiku u nás najdete jako první!

Kimbino App

Nečekejte, až vám nejnovější Kik leták dorazí do schránky, raději využijte Kimbino.cz! Nejenže si touto cestou budete moci svůj leták prohlédnout mnohem dříve, ale také se vyhnete hromadění a následnému vynášení starých papírových letáků. Díky tomu ušetříte čas i energii a navíc snížíte svou produkci odpadu, a tak uděláte něco pozitivního jak pro sebe, tak i pro naši planetu. S pomocí webových stránek a mobilní aplikace Kimbino si letáky můžete navíc vzájemně porovnat, a tak při každém nákupu ušetřit stovky korun. 

REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA