Kimbino
Kimbino
Aktuální nabídka v Vyber město
Tesco leták
3.5/5

TESCO leták na přístí týden 27.09.2023 - Nový + akční leták

REKLAMA
REKLAMA

TESCO leták na přístí týden

Tesco leták pro vás má každý den něco navíc!

3.5/5
Actual brochure

 

Jestliže se snažíte při běžných nákupech nějakou tu korunu ušetřit, Tesco je pro vás přesně tím pravým obchodem. Každý Tesco leták přichází s výhodnými nabídkami na ovoce a zeleninu, maso, uzeniny a sýry a samozřejmě i drogerii, takže vám nebude chybět jediná položka z vašeho nákupního seznamu. To ale není vše, v letáku Tesco totiž mimo jiné najdete také dámskou, pánskou i dětskou módu za skvělé ceny a v prvotřídní kvalitě.

Tesco letáky vycházejí každý týden a platí od středy až do následujícího úterý. Občas se ale může doba platnosti o něco lišit, a to zejména v případě státních svátků, kdy mívá většina prodejen zavřeno. Dejte však pozor, nabídka bývá trošku odlišná ve velkých a malých hypermarketech, supermarketech a obchodních domech My. Aktuální leták Tesco s platností 20.09.2023 si můžete komfortně prohlédnout tady

 

 

 

 

Tesco přináší britskou kvalitu za české ceny

Shop

První prodejna Tesco se ve Velké Británii otevřela již v roce 1919, nicméně k nám do Česka si řetězec našel cestu až o 77 let později, konkrétně v roce 1996. Za dobu jeho působení na českém trhu se stihl slušně rozrůst a otevřel tu jak supermarkety, tak i malé a velké hypermarkety, ve kterých kromě běžného zboží z Tesco letáků nabízí také zahradní potřeby, elektroniku či vybavení do bytu.

Společnost Tesco se svým zákazníkům snaží vyjít maximálně vstříc, a tak vytvořila speciální prodejny Tesco Extra a Tesco Expres, obchodní domy My a své vlastní čerpací stanice, u kterých si můžete při nákupu rovnou doplnit plnou nádrž. Všechny Tesco prodejny dohromady sčítají 250 poboček a nachází ve větších i menších městech, jako je Praha, Brno, Plzeň, Liberec, Hradec Králové a Ostrava.

Mnohem více než jen potraviny

Na rozdíl od konkurenčních obchodů z kategorie Supermarkety, mezi které patří například Albert, Globus, Makro, Enapo, Flop, Hruška, Jip, Norma, Penny Market a Žabka, Tesco nenabízí pouze potraviny a další zboží každodenní potřeby, ale také řadu dalších zajímavých služeb. Na oficiálních webových stránkách itesco.cz si například můžete objednat celý nákup a buď si ho vyzvednout na nejbližší pobočce, nebo si ho nechat odvézt až domů a ušetřit si tak cestu do obchodu.

Tady však služby řetězce Tesco nekončí. Společnost do svého repertoáru před pár lety přidala také finanční služby, které zahrnují rychlé půjčky, kreditní karty i konsolidace úvěrů, a mimo to má pro své zákazníky připraven i vlastní mobilní tarif s výhodnými balíčky. Vše můžete vyřídit přímo na prodejnách, a to každý den od 7:00 do 21:00 a v hypermarketech dokonce už od 6:00 do 24:00

V Tesco najdete privátní značky za skvělé ceny

Assortment

Asi jste si všimli, že jsou privátní značky v dnešní době obrovským trendem, kterým se řídí téměř všechny obchody. Co už ale nejspíš nevíte, je to, že to bylo právě Tesco, kdo tento trend vytvořil. V každém Tesco letáku můžete narazit na produkty pod záštitou Tesco Value, které se vyznačují tou nejnižší cenou, nebo na zboží Tesco Finest*, které naopak nabízejí maximální kvalitu. Nesmíme opomenout ani módní značku F&F, která přináší dámské, pánské a dětské oblečení za jedinečné ceny. Všechny slevy tyto i jiné značky nenajdete nikde jinde než v Tesco letáku - ten aktuální se jmenuje Tesco leták - Hypermarket. 

 

Ať už je váš nákupní seznam jakkoli dlouhý, v Tesco si jistě přijdete na své. Ve svých letácích pravidelně přináší slevy na celou řadu produktů, ať už se jedná o základní potraviny jako olej, mléko, vejce a banány nebo drogerii, oblečení či různé potřeby do domácnosti. 

Tesco také ví, jak vám zpříjemnit narozeninovou oslavu, grilování nebo večerní posezení s partnerem či přáteli! Pravidelně se tu můžete těšit na pivo v akci, stejně tak jako Bohemia Sekt, Prosecco a další alkoholické či nealkoholické nápoje. Sledovat Tesco letáky se zkrátka vyplatí!

 

Kimbino - letáky z Tesca nás najdete jako první!

Kimbino App

Nečekejte, až vám nejnovější Tesco leták dorazí do schránky, raději využijte Kimbino.cz! Nejenže si touto cestou budete moci svůj leták prohlédnout mnohem dříve, ale také se vyhnete hromadění a následnému vynášení starých papírových letáků. Díky tomu ušetříte čas i energii a navíc snížíte svou produkci odpadu, a tak uděláte něco pozitivního jak pro sebe, tak i pro naši planetu. S pomocí webových stránek a mobilní aplikace Kimbino si letáky můžete navíc vzájemně porovnat, a tak při každém nákupu ušetřit stovky korun.

REKLAMA
REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Sýr
Čaj
Wc
Stelivo pro kočky
Maliny
Miska
Prací prostředek
Plec bez kosti
Plech
Příkrm
Pila
Vál
Termix
Konzerva pro psy
Vepřová plec
Mattoni
Birell
Heffron
Pilsner Urquell
Jar

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Sledovat

Do obchodu

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Tesco leták

Zaregistruj se a využij všechny výhody.