Kimbino
Kimbino
REKLAMA

TESCO leták + na přístí týden 24.07.2024 - akční letáky

REKLAMA
Tesco

TESCO leták

Tesco leták pro vás má každý den něco navíc!

3.5/5
Actual brochure

 

Jestliže se snažíte při běžných nákupech nějakou tu korunu ušetřit, Tesco je pro vás přesně tím pravým obchodem. Každý Tesco leták přichází s výhodnými nabídkami na ovoce a zeleninu, maso, uzeniny a sýry a samozřejmě i drogerii, takže vám nebude chybět jediná položka z vašeho nákupního seznamu. To ale není vše, v letáku Tesco totiž mimo jiné najdete také dámskou, pánskou i dětskou módu za skvělé ceny a v prvotřídní kvalitě.

Tesco akční letáky vycházejí každý týden a platí od středy až do následujícího úterý. Občas se ale může doba platnosti o něco lišit, a to zejména v případě státních svátků, kdy mívá většina prodejen zavřeno. Dejte však pozor, nabídka bývá trošku odlišná ve velkých a malých hypermarketech, supermarketech a obchodních domech. Nejnavštěvovanějšími jsou jistě tesco hyperamrket letáky a tesco supermarket letáky, jejichž platnost a pobočky naleznete v každém městě (tesco hypermarket převážně ve velkých městech). 

Aktuální leták Tesco s platností 24.07.2024 si můžete komfortně prohlédnout tadyProlistujte si jej v online podobě a ušetřete tak peníze, čas ale i přírodu. Nezapomeňte se podívat na leták Tesco na příští týden, který je dostupný na Kimbino.cz již od úterý, abyste mohli efektivně naplánovat své nákupy do budoucna.

 

 

 

 

Tesco přináší britskou kvalitu za české ceny

Shop

První prodejna Tesco se ve Velké Británii otevřela již v roce 1919, nicméně k nám do Česka si řetězec našel cestu až o 77 let později, konkrétně v roce 1996. Za dobu jeho působení na českém trhu se stihl slušně rozrůst a otevřel tu jak supermarkety, tak i malé a velké hypermarkety, ve kterých kromě běžného zboží z Tesco letáků nabízí také zahradní potřeby, elektroniku či vybavení do bytu.

Společnost Tesco se svým zákazníkům snaží vyjít maximálně vstříc, a tak vytvořila speciální prodejny Tesco Extra a Tesco Expres, obchodní domy My a své vlastní čerpací stanice, u kterých si můžete při nákupu rovnou doplnit plnou nádrž. Všechny Tesco prodejny dohromady sčítají 250 poboček a nachází ve větších i menších městech, jako je Praha, Brno, Plzeň, Liberec, Hradec Králové a Ostrava.

Mnohem více než jen potraviny

Na rozdíl od konkurenčních obchodů z kategorie Supermarkety, mezi které patří například Albert, Globus, Makro, Enapo, Flop, Hruška, Jip, Norma, Penny Market a Žabka, Tesco nenabízí pouze potraviny a další zboží každodenní potřeby, ale také řadu dalších zajímavých služeb. Na oficiálních webových stránkách itesco.cz si například můžete objednat celý nákup a buď si ho vyzvednout na nejbližší pobočce, nebo si ho nechat odvézt až domů a ušetřit si tak cestu do obchodu.

Tady však služby řetězce Tesco nekončí. Společnost do svého repertoáru před pár lety přidala také finanční služby, které zahrnují rychlé půjčky, kreditní karty i konsolidace úvěrů, a mimo to má pro své zákazníky připraven i vlastní mobilní tarif s výhodnými balíčky. Vše můžete vyřídit přímo na prodejnách, a to každý den od 7:00 do 21:00 a v hypermarketech dokonce už od 6:00 do 24:00.

V Tesco najdete privátní značky za skvělé ceny

Assortment

Asi jste si všimli, že jsou privátní značky v dnešní době obrovským trendem, kterým se řídí téměř všechny obchody. Co už ale nejspíš nevíte, je to, že to bylo právě Tesco, kdo tento trend vytvořil. V každém Tesco letáku můžete narazit na produkty pod záštitou Tesco Value, které se vyznačují tou nejnižší cenou, nebo na zboží Tesco Finest*, které naopak nabízejí maximální kvalitu. Nesmíme opomenout ani módní značku F&F, která přináší dámské, pánské a dětské oblečení za jedinečné ceny. Všechny slevy tyto i jiné značky nenajdete nikde jinde než v Tesco letáku - ten aktuální se jmenuje Tesco leták - Hypermarket. Tesco také nabízí vlastní rozmanité produkty pro každého - od exkluzivních exotických chutí řady Tesco Finest, přes kvalitní suroviny v produktech Tesco kvalita, až po široký sortiment pro děti pod značkou Fred & Flo. K tomu si můžete v některých obchodech pořídit jízdní kola pro celou rodinu, užívat si čerstvá hotová jídla bez kompromisů, vybírat ze speciálních dietních řad jako Free From nebo Organic, a dokonce najít kvalitní kuchyňské vybavení Go Cook či kosmetiku Pro Formula, zatímco pro vaše mazlíčky je připravena řada Pet Specialist.

Tesco pravidelně dosahuje významných úspěchů v různých soutěžích, což dokládá jeho postavení na trhu. Mezi jeho ocenění patří tituly "TOP odpovědná firma" za roky 2022, 2021 a 2017, které odrážejí jeho závazek k odpovědnému podnikání. Kromě toho bylo Tesco oceněno jako "Obchodník roku 2015", což potvrzuje jeho vynikající výkony v maloobchodu. Nejenže obchodní operace Tesca získávají uznání, ale i produkty jeho privátních značek se dočkaly ocenění. Příkladem jsou Moravská vína Tesco Finest, která byla oceněna na mezinárodní soutěži Oenoforum 2022, a získala také titul "Obal roku 2022", což zdůrazňuje kvalitu a inovativnost produktů Tesco.

Tesco přináší svým zákazníkům věrnostní program Clubcard, který nabízí slevové kupóny, peněžní poukázky a možnost rychlého nákupu díky službě Scan&Shop, s níž si zboží skenujete a placení probíhá bez čekání u pokladny.
 
Ať už je váš nákupní seznam jakkoli dlouhý, v Tesco si jistě přijdete na své. Ve svých letácích pravidelně přináší slevy na celou řadu produktů, ať už se jedná o základní potraviny jako olej, mléko, vejce a banány nebo drogerii, oblečení či různé potřeby do domácnosti. 

Tesco také ví, jak vám zpříjemnit narozeninovou oslavu, grilování nebo večerní posezení s partnerem či přáteli! Pravidelně se tu můžete těšit na pivo v akci, stejně tak jako Bohemia Sekt, Prosecco a další alkoholické či nealkoholické nápoje. Sledovat Tesco letáky se zkrátka vyplatí!

 

 

Kimbino - letáky z Tesca nás najdete jako první!

Kimbino App

Nečekejte, až vám nejnovější Tesco leták dorazí do schránky, raději využijte Kimbino.cz! Nejenže si touto cestou budete moci svůj leták prohlédnout mnohem dříve, ale také se vyhnete hromadění a následnému vynášení starých papírových letáků. Díky tomu ušetříte čas i energii a navíc snížíte svou produkci odpadu, a tak uděláte něco pozitivního jak pro sebe, tak i pro naši planetu. S pomocí webových stránek a mobilní aplikace Kimbino si letáky můžete navíc vzájemně porovnat, a tak při každém nákupu ušetřit stovky korun.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Mléko
Máslo
Sýr
Jogurt
Vejce
Olej
Chléb
Káva
Čokoláda
Salám
Šunka
Pizza
Víno
Pivo
Rajčata
Rýže
Čaj
Hovězí maso
Bonbóny
Gin

Další letáky z kategorie

REKLAMA