„Každý den něco navíc“ Tohle motto s sebou přináší řetězec obchodů Tesco. Vždy ho připomíná i svými letáky, které vám na Kimbino.cz pravidelně přinášíme, abyste se nemuseli spoléhat jen na ty papírové, co občas přinese roznášková služba. Tesco prostě má jednoduché vyjádření, jak chce, aby se tam zákazníci cítili. Chtějí být pro zákazníky číslem jedna zejména tím, že jim pomohou vychutnat si lepší kvalitu a také jednodušší způsob života. K tomu za rozumné ceny, navíc s možností nákupu na splátky a bez úročení. Tesco je jednou z  maloobchodních značek nejvíce se rozšiřujících napříč celou Evropou. Poskytuje celistvou nabídku zboží a doplňkových služeb.

V obchodech Tesco se potkáte nejen s potravinami a módním oblečením značky F&F, ale také se stálou nabídkou obuvi, elektroniky, věcí na zahradu a do domácnosti. K tomu připočítejme možnost půjčit si hotovost nebo střádat věrnostní body a čerpat slevy pomocí ClubCard. Tesco se pustilo i do služeb mobilního operátora, kdy v jeho síti můžete volat a posílat SMS zdarma. Do ostatních sítí voláte levněji, než je běžné u velkých operátorů. Díky Tesco akčním letákům můžete na běžném nákupu ušetřit ještě víc.

Prodejny Tesco jsou pro vás otevřeny denně od 7:00 do 21:00, vybrané prodejny od 7:00 do 22:00 a hypermarkety od 6:00 do 24:00. Tesco vydává akční letáky, magazín či katalogy. Letáky vycházejí vždy ve středu a platí do dalšího týdne do úterý. Vy si je díky Kimbino.cz, které se zaměřuje především na ekologický přínos online letáků, můžete kdykoliv prohlédnout. A pak jet nakoupit s dokonalým přehledem o výhodných cenách.