Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Drogerie TETA leták od 18.07.2024 - Akční příští týden

REKLAMA
TETA Drogerie

TETA leták příští týden

Pestrou nabídku drogistických potřeb za nízké ceny přináší leták Teta drogerie

4/5
Actual brochure

Pečlivě uklizený domov se neobejde bez kvalitních čistících prostředků. Prodejce Teta drogerie to ví, proto má ve svém sortimentu přichystanou celou řadu prostředků pro úklid, praní a hygienu, takže si v ní bez pochyb vyberete všechny přípravky, které potřebujete. Teta drogerie však není jen prodejce čistících prostředků, ale také pleťové a tělové kosmetiky, parfémů, vlasové péče, zubní hygieny a dalších výrobků pro dům, zahradu a vaše domácí mazlíčky. Pokud jste ještě nikdy nenavštívili Teta drogerii, určitě to napravte, ale nejprve si prohlédněte Teta drogerie leták, ať si uděláte představu o jeho sortimentu a akčních cenách.

Teta drogerie má pro vás připravené dva akční letáky. Jeden se zaměřuje na zboží pro dům a zahradu a vychází přibližně jednou za měsíc, zatímco druhý akční leták Teta drogerie nabízí kosmetiku a prostředky pro úklid a mění se každých čtrnáct dní. Prohlédněte si aktuální leták Teta drogerie, který je spuštěný od 18.07.2024 a čeká na vás tady.

Teta drogerie - největší síť drogerií v České republice

Shop

Počátky Teta drogerie sahají do roku 1992. Šestice vysokoškolských studentů ze Žamberka si potřebovala vydělat peníze, a tak se společně rozhodla, že založí malou firmu Solvet. Její sortiment nejprve obsahoval pouze vlastnoručně slepená zrcátka, ale brzy k nim začaly přibývat hřebeny, natáčky a gumičky do vlasů. Z malé firmy Solvet se už po pár letech stal úspěšný velkoobchodní prodejce.

Ke změně názvu ze Solvet na dnešní Teta drogerii došlo v roce 1996. Po uplynutí dalších čtyř let provozovala na našem území už dvě stě padesát prodejen a jejich počet nadále rostl. Tento prodejce však nepůsobí jen na území České republiky, ale od roku 2008 také na Slovensku, kde má otevřených přes dvě stě poboček.

Na našem území nechybí prodejny Teta drogerie ve velkých, ale ani menších městech, jako je Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Olomouc a Pardubice. Drogistické zboží si samozřejmě můžete koupit také pohodlně z vašeho domova, a to prostřednictvím webových stránek tetadrogerie.cz, na kterých si vyberete stejný sortiment jako v kamenných prodejnách Teta drogerie.

Teta drogerie nabízí spoustu výhod

Assortment

Patříte mezi pravidelné zákazníky Teta drogerie? Pak se zaregistrujte do Teta klubu, se kterým získáte spoustu výhod, jako jsou speciální slevy, věrnostní kupóny nebo káva k vašemu nákupu. S Teta klubem tak získáte další možnosti, jak můžete za váš nákup ušetřit, takže nebudete muset spoléhat jen na Teta drogerie leták tento týden s názvem TETA Drogerie leták.

Tato drogerie nabízí také celou řadu služeb, jako je dobití kreditu vašeho mobilního telefonu, balení dárků, výměna bombičky do SodaStreamu nebo tisk fotografií z různých paměťových zdrojů. Teta drogerie má pro vás připravenou bohatou nabídku oblíbených značek, mezi kterými nechybí Ariel, Dove, Garnier, Nivea nebo Somat.

 A co v letácích najdete? Jak už jsme naznačili, Teta drogerie se zaměřuje především na kosmetiku, parfémy a hygienické potřeby, jako jsou šampony, mýdla a další produkty osobní péče pro dospělé i pro děti. Na všechny tyto i mnoho dalších produktů přináší zajímavé akce, o kterých se dozvíte v aktuálním letáku.

Nejde ale jen o kosmetiku, najdete zde například také kvalitní toaletní papír v akci, stejně tak jako dětské pleny, ať už oblíbené Pampers, Huggies nebo jiné populární značky. Tyto produkty můžete navíc bez obav nakoupit do zásoby, a tak mnohonásobně ušetřit!

Nepropásněte Teta drogerie leták příští týden a sledujte Kimbino

Kimbino App

O akcích Teta drogerie budete mít neustálý přehled, když se alespoň jednou za čtrnáct dní podíváte na Kimbino.cz, kde na vás bude leták Teta drogerie pokaždé čekat. Můžete si tak nakoupit drogistické zboží ve slevě, takže za něj nezaplatíte víc, než je nezbytně nutné. Leták Teta drogerie si můžete prohlížet i ve vašem mobilním telefonu, a to v případě, že si do něj stáhnete aplikaci Kimbino. Používání online letáků je oproti těm papírovým mnohem ekologičtější, jelikož kvůli jejich výrobě nedochází ke kácení stromů ani velké spotřebě vody.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Korektor
Pudr
CC krém
Tvářenka
Řasenka
Rtěnka
Lesk na rty
Lak na nehty
Šampon
Tužidlo
Barva na vlasy
Maska
Tělové mléko
Krém na ruce
Sprchový gel
Deodorant
Antiperspirant
Zubní pasta
Ústní voda
Tampony

Další letáky z kategorie

REKLAMA