Najde se jen málo lidí, kteří by neznali obchod TETA Drogerie. Patří totiž k lídrům českého trhu. Široká nabídka kvalitního zboží za skvělé ceny. I tím je obchod TETA Drogerie typický. Vždy tu najdete vše, pro co jste do obchodu zamířili. TETA Drogerie své zákazníky pravidelně těší novými a výhodnými akcemi. Co je připraveno právě teď, tedy od 19.03.2020? Na to se můžete podívat tady. Doporučujeme si prohlédnout i nabídku jiných obchodů. Co třeba Ageo, Alphega lékárna, Avon, Benu, dm drogerie, Dr. Max, Drogerie Martina, FAnn parfumerie, Kouzlo drogerie, Mary Kay?

Pobočky obchodu TETA Drogerie najdete ve více českých městech, jsou jimi například , Benešov, Beroun, Blansko, Blatná, Bohumín. Nenašli jste na našich stránkách, co jste hledali? Zkuste oficiální webové stránky obchodu www.tetadrogerie.cz.

Zapomeňte na tištěné papírové letáky a plné schránky. Využíváním online letáků máte vždy k dispozici aktuální nabídku obchodu TETA Drogerie, kdekoliv jste. Online letáky, tedy nabídka aktuálních akcí obchodu TETA Drogerie online, to není jen módní výkřik, to je i výrazný krok směrem k ochraně životního prostředí a našich lesů. Děkujeme, že jste se k nám a k ochraně životního prostředí přidali.

Šetřit nakupováním nebylo nikdy jednodušší